Prekidi prenosa u trenucima kad Djokovic gubi vazne meceve

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.740
Pala mi je na pamet ovakva tema i nakon olimpijskog polufinala kada je doslo do prekida na televiziji bas na kraju poslednjeg gema, ali sam pomislio da je mozda u pitanju slucajnost. Medjutim sada se isti scenario ponovio tokom strima (u duzem trajanju, tokom celog gema) i u potpuno istim trenucima. Pre i 10-ak sekundi nakon poraza nije bilo nikakvih problema.

Koji parapsiholoski uticaj bi mogao da izazove ovakvu pojavu, mozda uzbudjenje publike ili emocije samog Djokovica, ako jedan covek ima tolike mogucnosti? Pritom u olimpijskom mecu i nije bilo publike sto je argument u prilog teoriji jednog coveka.
 
Poslednja izmena:
Gle, i plava tacka sa oreolom... sta sve ovde ima da se vidi. Deluje zainteresovano za Djokovica :confused::cool:
1631996026365.png

1631996249209.png

1631996387149.png
 
Pala mi je na pamet ovakva tema i nakon olimpijskog polufinala kada je doslo do prekida na televiziji bas na kraju poslednjeg gema, ali sam pomislio da je mozda u pitanju slucajnost. Medjutim sada se isti scenario ponovio tokom strima (u duzem trajanju, tokom celog gema) i u potpuno istim trenucima. Pre i 10-ak sekundi nakon poraza nije bilo nikakvih problema.

Koji parapsiholoski uticaj bi mogao da izazove ovakvu pojavu, mozda uzbudjenje publike ili emocije samog Djokovica, ako jedan covek ima tolike mogucnosti? Pritom u olimpijskom mecu i nije bilo publike sto je argument u prilog teoriji jednog coveka.


S obzirom da je Novak vremenski putnik Nikole Tesle, a za cije izume vec znamo, bar neke...moguce da se radi o nekakvoj telekinezi Novakovog uma, ili onih koji telekinezom deluju na njega zeleci da ga uniste...
Pa to nekakvo HAARP ili kakvo vec dejstvo na njega remeti onda i prenose...


...
 
Bas danas 21. februara igra prvi mec. Vec sam pisao kako se sve vrtelo oko broja 21 u Australiji


21= 7+7+7

A kod njega se cesto javljaju sedmice, i u mecevima i u datumima meceva, secam se onog meca sa Marejem, kada je fakticki pustio ga da pobedi i osvoji jedan GS i to Wimbldon, mislim da se bas tako negde igrao 7.7.

Onda i Tesla s kojim ga povezuju, kao vremenskim putnikom, je preminuo 7. Januara itd


...
 

Back
Top