Prehrambeni proizvodi u ljubavnoj igri

medena:
Gazdarica:
Hehehe, pa da, konzumiranje... :lol: :lol:
Kao, na primjer, banana u rupicu, a on je polako, polako, komadic po komadic jede...

wow, Gazdarice, ovo ti je bas dobro...:P . Ja bih na to dodala samo jos malo sladoleda ili slaga na tu bananu...radi dekorativnosti..., a i da bude kao "Banana split" 8)


:lol: ovo moze da bude jako interesantno ako slaga ima dovoljno da se nekoliko puta obnivi brezuljak :wink:
 
medena:
Gazdarica:
Hehehe, pa da, konzumiranje... :lol: :lol:
Kao, na primjer, banana u rupicu, a on je polako, polako, komadic po komadic jede...

wow, Gazdarice, ovo ti je bas dobro...:P . Ja bih na to dodala samo jos malo sladoleda ili slaga na tu bananu...radi dekorativnosti..., a i da bude kao "Banana split" 8)
Hehehe, pa malo hladno, malo vruce, a sve slatko... :lol:
 
medena:
sanja:
pa da se posle sagne i sve sam pojede, a?

Niko ne moze da bude tako sebican. Pa ne bi valjda potrosio citav sprej (niskokaloricnog) slaga radi samo jedne banane? :wink: Treba nesto i meni da ostane! :evil: I ja volim slatko! :twisted:

He he to bi bilo kao da seces granu na kojoj sedish.Nema savijanja :) treba uzeti jos jedan sprej i ulepsati svima dan ....nacrtas jedno malo srce (ali ne u outline) i polako krenes :)preporucene su i duuuge linije koje vodeeee na brdasca i dolineee...eh kalorijeeeee :lol: :lol:
 
Drevni kulinarski i magijski recept starobalkanskih Meza: friska utroba (afrodizijak) ubijenog suparnika (neprijatelja), a moze i jos jedan od nekadasnjih Skordiska, isto sa Balkana: bez gadjenja i pohlepno ispijanje krvi iz kosmatih i umrljanih lobanja neprijatelja, iz cijih supljina mozak nije bio sasvim istresen (Ammiani Marcellini, Historiae, XXVII, 4, 4).
 

Back
Top