Pregazio dte, dobio 3 godine, o kakvoj pravdi pričamo

I ti misliš da je to u redu? :think:

у реду не у реду то је слика потпуне деградација институција у епохи dos-a

а родитељима тог детета и веруј ми и мени више вреди једно дете него десет милицајаца или других одраслих људи

зато постоје закони, који су писани да се поштују, а не поштују се


ZRNANS83, да ли је досуђена казна одговара дужини казне прописане законом за то кривично дело ?
 
Poslednja izmena:
Ne razumem pošto nema interpunkcije ali nema ni veze, bitno da si ti spomenuo DOS i sad si kao neka faca ...

нисам фаца, него је то истина

Бивши гангстер Пецони, пооткупљивао пола прерађивачке индустрије, хиљаде људи добили незаконите отказе, толико о закону
 
нисам фаца, него је то истина

Бивши гангстер Пецони, пооткупљивао пола прерађивачке индустрије, хиљаде људи добили незаконите отказе, толико о закону

Kritikuješ mene što skrećem pažnju na loše zakonodavstvo i kaznenu politiku, a ti sada radiš isto :dontunderstand:
 
ZRNANS83, да ли је досуђена казна одговара дужини казне прописане законом за то кривично дело ?

Ne samo da odgovara duzini kazne propisane za to delo, nego odgovara i opstoj sudskoj praksi, moglo bi se cak reci i da je za nijansu izrecena strozija kazna nego obicno u slicnim slucajevima.
Ali ja sam komentarisao nesto drugo u ovoj banana drzavi,a to je da je u svim slucajevima gde je nastradao policajac,kazna drakonska,eto imas slucaj u beogradu gde je vozac oborio i usmrtio policajca kolima,i znas koliko je dobio ?
 
нисам фаца, него је то истина

Бивши гангстер Пецони, пооткупљивао пола прерађивачке индустрије, хиљаде људи добили незаконите отказе, толико о закону

Kakve to veze ima sa saobraćajnim prekršajem i presudom povodom istog?
Ako toliko patiš od želje da kritikuješ vlast otvori temu za to a ovde se drži teme, ako imaš išta pametno da kažeš.
 
Kritikuješ mene što skrećem pažnju na loše zakonodavstvo i kaznenu politiku, a ti sada radiš isto :dontunderstand:

ja кажем да је појава масовна, да нема ауторитета, да нема контроле, да нема страха од казне за НЕСАВЕСТАН рад

више никог није брига за било какву законитост, отуд овакве вести
 
Ne samo da odgovara duzini kazne propisane za to delo, nego odgovara i opstoj sudskoj praksi, moglo bi se cak reci i da je za nijansu izrecena strozija kazna nego obicno u slicnim slucajevima.
Ali ja sam komentarisao nesto drugo u ovoj banana drzavi,a to je da je u svim slucajevima gde je nastradao policajac,kazna drakonska,eto imas slucaj u beogradu gde je vozac oborio i usmrtio policajca kolima,i znas koliko je dobio ?

Jedan je u mom kraju pre par godina zapregom pregazio pandura na raskrsnici, i rekao mu : Pa što stojiš nasred ulice j*bo te cuko?! :hahaha:
 
Ne samo da odgovara duzini kazne propisane za to delo, nego odgovara i opstoj sudskoj praksi, moglo bi se cak reci i da je za nijansu izrecena strozija kazna nego obicno u slicnim slucajevima.
Ali ja sam komentarisao nesto drugo u ovoj banana drzavi,a to je da je u svim slucajevima gde je nastradao policajac,kazna drakonska,eto imas slucaj u beogradu gde je vozac oborio i usmrtio policajca kolima,i znas koliko je dobio ?

знао сам да је у оквирима, односно предосећао сам, колико је добио ?

казна и треба да буде драконска, по мом мишљењу


Kakve to veze ima sa saobraćajnim prekršajem i presudom povodom istog?

Има везе са некажњеном корупцијом, анархијом, унапређивањем подобних лоших кадрова

пошто не разумеш, не обраћај пажњу
 
A ti tvrdiš da pre DOS-a i 5.10 nije bilo tako i da se pravedno sudilo a ovi to za devet godina pokvarili načisto?

не, деградација је почела са ратом, али је од 2000 те наступила ПОТПУНА дегредација, што сам и написао

Chedomor Jovanovic, je у својевремено у тадашњем савезном муп-у запослио два своја пријатеља рекеташа, са досијеом. Толико
 
знао сам да је у оквирима, односно предосећао сам, колико је добио ?
казна и треба да буде драконска, по мом мишљењу

znaci kada se zgazi dete,kazna ne treba da bude drakonska,ali kada se zgazi policajac,ona treba biti drakonska :dontunderstand: jesi ti citao nas ustav ?

I samo sam naravio poredjenje, dakle za 6 udaraca bakljom,i lakse telesne povrede policajcu se dobije 10 , a za ubistvo deteta u alkoholisanom stanju 3,5 ?
 
не, деградација је почела са ратом, али је од 2000 те наступила ПОТПУНА дегредација, што сам и написао

Chedomor Jovanovic, je у својевремено у тадашњем савезном муп-у запослио два своја пријатеља рекеташа, са досијеом. Толико

Napreduješ, naučio si da se rečenica počinje velikim slovom. Još da naučiš gde stoje zarez i tačka pa se možda i odlučim da sa tobom prodiskutujem. :bye:
 
znaci kada se zgazi dete,kazna ne treba da bude drakonska,ali kada se zgazi policajac,ona treba biti drakonska :dontunderstand: jesi ti citao nas ustav ?

I samo sam naravio poredjenje, dakle za 6 udaraca bakljom,i lakse telesne povrede policajcu se dobije 10 , a za ubistvo deteta u alkoholisanom stanju 3,5 ?

ти захтеваш швајцарску примену закона у разореној земљи са измученим и сиромашним становништвом

А написао је да је казна строжија од уобичајне. Ни да је добио пет година од тога ником не би било лакше. Тај полицајац је добио трајну психичку трауму, и скоро да је запаљен,а ти пишеш да је добио "лакше повреде". Превентивна улога казне није иста са животињу типа Уроша Мишића и човека који иначе можда и не пије и тог дана није имао среће
 
Još da naučiš gde stoje zarez i tačka pa se možda i odlučim da sa tobom prodiskutujem. :bye:

Ти ниси лектор или наставник, а ја нисам писац , новинар или ученик да ми одређујеш да ли сам правилно написао или не

Паметан човек гледа суштину, а не тачке и зарезе. И због тога молим те немој са мном да дискутујеш, поднећу то
 
Ja sam cula da je nase pravosudje takvo da, ako nekoga mrzis, najbolje je da ga zgazis..i da pri tom budes jos pijan..to ti je olaksavajuca okolnost..Dobijes 1-2 god. i izadjes cim predjes pola vremena od dobijenog..:thumbdown:

и + познајеш неког у мурији... ма неће тај ни три године бити у творза, видећете..
 
Ти ниси лектор или наставник, а ја нисам писац , новинар или ученик да ми одређујеш да ли сам правилно написао или не

Паметан човек гледа суштину, а не тачке и зарезе. И због тога молим те немој са мном да дискутујеш, поднећу то

Tačke i zarezi dosta govore o suštini, nju je nekada teško uočiti kada nema pravilne interpukcije, zato poslušaj savet
 
ти захтеваш швајцарску примену закона у разореној земљи са измученим и сиромашним становништвом

А написао је да је казна строжија од уобичајне. Ни да је добио пет година од тога ником не би било лакше. Тај полицајац је добио трајну психичку трауму, и скоро да је запаљен,а ти пишеш да је добио "лакше повреде". Превентивна улога казне није иста са животињу типа Уроша Мишића и човека који иначе можда и не пије и тог дана није имао среће
A sta je sa 1000 drugih ''zivotinja'' koje su nanele istim predmetom ''bakljom'' slicne ili gotovo iste,u mnogo slucajeva i teze povrede nego sto ih je pretrpeo policajac od Urosa, a nisu dobili niti jedan dan zatvora ? vec uslovne,prekrsajne kazne,i ostalo ? kako to objasnjavas ? zasto tu nije neko preventivno delovao ? vec su se setili prevencije kada je povredjen policajac? pa stiti li ova drzava policiju,ili gradjane ?
 
zasto tu nije neko preventivno delovao ?

Волео бих да могу да ти одговорим

Да би се тај проблем решио била би потребна ПОШТЕНА власт која би имала мандат на 10 година и оја не би трпела притиске европе, америке и гована који оне плаћају да уносе хаос и паметњу под маском заштите људских права

Проблем хулигана могао би да се реши само универзално. Њих би требало физички уништити. Све друго је дување у дипле :hvala:
 
Ne samo da odgovara duzini kazne propisane za to delo, nego odgovara i opstoj sudskoj praksi, moglo bi se cak reci i da je za nijansu izrecena strozija kazna nego obicno u slicnim slucajevima.
Ali ja sam komentarisao nesto drugo u ovoj banana drzavi,a to je da je u svim slucajevima gde je nastradao policajac,kazna drakonska,eto imas slucaj u beogradu gde je vozac oborio i usmrtio policajca kolima,i znas koliko je dobio ?

pa od 2-12 i oni dadođe 3.5 godine i ti to nazva strožije
pa kako bi bilo blaže...da je ispod minimuma :roll:

čuj takva je praksa..prvo praksa nikoga ne obavezuje, to je više smernica, drugo presudu je doneo Okružni sud (jer je matori majmun bio pijan) a ne neki sitni opštinski sudija koji se plaši svoje senke
ovi što su ovo doneli, mrš iz pravosuđa..dokle bre te bojažljive kaznice najgorem ološu
znači alkoholisan-direktan umišljaj...
 

Back
Top