Predviđamo i pogađamo sutrašnje naslovne strane Informera!

a poklanjanje psa ima za simboliku to da smo mi ker koji verno prati svog gazdu i spreman je da pogine za njega
a ovamo kao priča kako ćemo mi u evropu

- - - - - - - - - -

sledeće je vojna baza u nišu, pa kad krenu da se gađaju raketama s amerikancima, bvaš otprilike tu negde iznad srbije će jedni drugima da ih obaraju, plus što će da jedni drugima gađaju vojne baze...pa će nišlije opet da budemo kolateralna šteta
 
a poklanjanje psa ima za simboliku to da smo mi ker koji verno prati svog gazdu i spreman je da pogine za njega
a ovamo kao priča kako ćemo mi u evropu

Да али шарпланинац је мало и луд онако на своју шапу што се каже
Није му баш за веровати сто посто, ма колико год био овакав или онакав

Треба упозорити Путина на потенцијално штетну особину ове рундаве зверине.
 
Да али шарпланинац је мало и луд онако на своју шапу што се каже
Није му баш за веровати сто посто, ма колико год био овакав или онакав

Треба упозорити Путина на потенцијално штетну особину ове рундаве зверине.
Putin se razume u zivotinje, narocito pse i to je jedini razlog za mene zasto mi je simpa ( Putin, ali i njegovi psi).
On zna da je shaprplaninac nenormalno pseto, lepo, ali bzvzno, nicemu i nikome ne sluzi, ne moze da se dresira,
izbaceno je iz psecih rasa jer ga Jugoslavija nije " negovala", potpuno bezvezan pas.
 
Путин открио Вучићу ПАКЛЕН ПЛАН: Сателити које ће добити Србија биће искориштени да се угасе Украјинци и Румуни, Српско-Руско царство на видику!


INFORMER SAZNAJE - SPREMA SE DRZAVNI UDAR U RUSIJI - PUTINE NE IDI IZ SRBIJE, LUD SI AKO ODEŠ !


...
 
INFORMER SAZNAJE - SPREMA SE DRZAVNI UDAR U RUSIJI - PUTINE NE IDI IZ SRBIJE, LUD SI AKO ODEŠ !


...

Хахахахахахахахах

- - - - - - - - - -

VUČIĆ POKAZAO SLIKE PROTESTA OPOZICIJE PUTINU, ZAJEDNO SE SMEJALI I IZAŠLI DA POZDRAVE MASU LJUDI! OPOZICIJO DJILASA I ŠOLAKA PLAČI!

z:lol:

- - - - - - - - - -

РУСКИ ЦАР ОДЛИКОВАО ВУЧИЋА!
 

Back
Top