Quantcast

PREDVIĐAMO I POGAĐAMO SUTRAŠNJE NASLOVNE STRANE INFORMERA !

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.989
-

- PREDSEDNIK VUČIĆ ČESTITAO ODBOJKAŠICAMA - "DISAO SAM SVAKI POEN KAO DA SAM GA JA DAO...I KAO DA SAM JA OSVOJIO PRVENSTVO...A NEGDE I JESAM..."

- PREMIJERKA ANA BRNABIĆ ODUŠEVLJENA POBEDOM ODBOJKAŠICA U FINALU EP U TURSKOJ - "DEVOJKE SVAKA ČAST, IMATE SVAKA PO LIZ OD MENE !"

- PREDSEDNIK JOŠ JEDNOM ISKORISTIO PRILIKU DA ČESTITA ODBOJKAŠICAMA DIREKTNIM UKLJUČENJEM I PRE I POSLE I TOKOM DNEVNIKA!

- NOĆAS U PONOĆ PREDSEDNIK ĆE ORGANIZOVATI I VANREDNU KONFERENCIJU ZA NOVINARE NA KOJOJ ĆE JOŠ JEDNOM ČESTITATI ODBOJKAŠICAMA I UKAZATI KOLIKO NAM JE TEŠKO KOSOVO...NAJBOLJE BI BILO DA GA DAMO...

- PREDSEDNIK SE OGLASIO I NA TWITERU SA ČESTITKOM ODBOJKAŠICAMA - "BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO - AV", REKAO JE KRATKO !

- PREDSEDNIK JE KAO MALI NAJVIŠE VOLEO DA IGRA ODBOJKU!

- POVODOM POBEDE NA EP - SVEČANI DOČEK PREDSEDNIKA NA BALKONU SKUPŠTINE GRADA ! DOĐITE SVI I POZDRAVITE GA!

Poslednja izmena:

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.989
-

- ĐURIĆ PRE VULINA ČESTITAO PREDSEDNIKU NA NJEGOVOJ ČESTITKI ODBOJKAŠICAMA - "NI JA NI VULIN, A NI NEBOJŠA IZ BEOGRADA NE BI SMO LEPŠE ČESTITALI, SVAKA ČAST PREDSEDNIČE NA OSVOJENOJ ZLATNOJ MEDALJI U ODBOJCI I JOŠ ZLATNIJOJ ČESTITIKI !

- MINISTAR ODBRANE VULIN - "ZNAAAAA SRBIJA, KO JE NAJZASLUŽNIJI ZA OSVAJANJE ZLATA U TURSKOJ - VRHOVNI KOMANDANT PREDSEDNIK VUČIĆ!"

-