PREDSTAVNIČKI DOM OPOZVAO TRAMPA Predsednik SAD mora na suđenje u Senat zbog zloupotrebe položaja i opstrukcije Kongresa

Manje od polovine Amerikanaca smatra da Trampa treba smeniti

Tanjug 19.12.2019. 21:52

Manje od polovine Amerikanca smatra da treba smeniti predsednika Donalda Trampa nakon što je Predstavnički dom Kongresa doneo odluku o njegovom opozivu, pokazuje najnovija anketa koju su sproveli agencija Rojters i Ipsos.

Anketa pokazuje da je odluka Predstavničkog doma malo doprinela tome da se promeni mišljenje građana u podeljenoj zemlji, navodi Rojters.

Tako je 26 odsto građana reklo da sada više podržava Trampa nakon odluke o opozivu, dok je 42 procenta anketiranih navelo da bi Tramp trebalo da bude smenjen.

Čemu teatralni opoziv Trampa kad će ga republikanci skoro sigurno oboriti u Senatu?
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ja mislim da demokrate na čelu sa soroš - klinton klanom namerno produbljuju krizu jer su svesni da Tramp dobija i drugi mandat.
 
60% preduzetnika podržavaju Trampa. Verujem i da američka radnička klasa takođe većinski podržava Trampa. Dakle, ljudi koji su NAJKORISNIJI i NAJPRODUKTIVNIJI članovi društva u SAD uglavnom podržavaju Trampa.

Da se samo oni pitaju, Tramp bi glatko potukao demokratskog protivkandidata. Ovako kada svi imaju jednako pravo glasa stvari su neizvesne. :(

https://www.inc.com/leigh-buchanan/business-owners-weigh-in-on-trumps-first-100-days.html

60 Percent of Business Owners Approve of Trump's Performance.

Zato ja kažem: ovu kretensku demokratiju gde svi imaju jednako pravo glasa treba da zameni KORPORATIVNA DEMOKRATIJA: tvoj glas vredi onoliko koliko poreza plaćaš državi. ;)
 
60% preduzetnika podržavaju Trampa. Verujem i da američka radnička klasa takođe većinski podržava Trampa. Dakle, ljudi koji su NAJKORISNIJI i NAJPRODUKTIVNIJI članovi društva u SAD uglavnom podržavaju Trampa.

Da se samo oni pitaju, Tramp bi glatko potukao demokratskog protivkandidata. Ovako kada svi imaju jednako pravo glasa stvari su neizvesne. :(

https://www.inc.com/leigh-buchanan/business-owners-weigh-in-on-trumps-first-100-days.html

60 Percent of Business Owners Approve of Trump's Performance.

Zato ja kažem: ovu kretensku demokratiju gde svi imaju jednako pravo glasa treba da zameni KORPORATIVNA DEMOKRATIJA: tvoj glas vredi onoliko koliko poreza plaćaš državi. ;)
Da, ali vi ste rekli da su Neoljibtrandi zlo, a Morales majka.
 
Zato ja kažem: ovu kretensku demokratiju gde svi imaju jednako pravo glasa treba da zameni KORPORATIVNA DEMOKRATIJA: tvoj glas vredi onoliko koliko poreza plaćaš državi. ;)
Ни то није решење.
Само би један неправедан и непоштен систем заменио другим неправедним и непоштеним системом.
Јер, ако ћемо поштено- сваки корпоративни "демократа" једнако је пристрасан као и ови партијски, и навијаће за свој интерес, на штету свих других... :think:
 
Ни то није решење.
Само би један неправедан и непоштен систем заменио другим неправедним и непоштеним системом.
Јер, ако ћемо поштено- сваки корпоративни "демократа" једнако је пристрасан као и ови партијски, и навијаће за свој интерес, на штету свих других... :think:


https://www.cnbc.com/2019/12/02/trumps-approval-rating-among-business-owners-hits-all-time-high.html

President Trump’s approval rating among business owners hits all-time high: Survey

Sixty percent of small business owners approve of the way Donald Trump is handling his job as president, the highest approval rating number since CNBC and SurveyMonkey began its quarterly Small Business Survey in 2017.

Small business owners typically are a conservative-leaning group. Approval of Trump never has been below 51% in the almost three-year history of the survey. Support for Trump rose to 60% from 57% in the third quarter 2019.
 
https://www.cnbc.com/2019/12/02/trumps-approval-rating-among-business-owners-hits-all-time-high.html

President Trump’s approval rating among business owners hits all-time high: Survey

Sixty percent of small business owners approve of the way Donald Trump is handling his job as president, the highest approval rating number since CNBC and SurveyMonkey began its quarterly Small Business Survey in 2017.

Small business owners typically are a conservative-leaning group. Approval of Trump never has been below 51% in the almost three-year history of the survey. Support for Trump rose to 60% from 57% in the third quarter 2019.
Da, ali vi ste decenijama prdeli da su Neoljibrandi zlo, a Hugo Čaves budućnost.
 
Znaš da 44% Amerikanaca misli da je Zemlja stara 6000 godina.

To su te Budale koje gledaju FoxNews.ru
Amerikanci su budale koje gledaju Fox News, a Srbi su pametan narod koji gleda "Pinkoviziju" i cita "Informer"?! Blago nama...Ja svima preporucujem gledanje Fox Newsa, a narocito Tuckera Carlsona, Hannitia i Lauru Ingraham kao crvenu pilulu. Da budale gledaju Fox News moze da tvrdi samo neko ko nikad nije gledao Fox News ili ga je gledao ali nije nista razumeo...
 
Трамп ЈЕСТЕ опозван и то је једина истина. То не значи да је смењен и потпуно уклоњен са дужности. Једино и искључиво Представнички дом Конгреса САД може да опозове председника САД. Судиће му се пред Сенатом, али
Pelosi, meanwhile, won't transmit the articles until the Senate holds what she considers a "fair" trial.
za koga fer, za optuzenog ili za usrane tuzitelje?

nensi ce da izludi demokretenose - svedocite unistavanju demokratske stranke
As for the headlines we saw after the House vote saying, “TRUMP IMPEACHED,” those are a media shorthand, not a technically correct legal statement. So far, the House has voted to impeach (future tense) Trump. He isn’t impeached (past tense) until the articles go to the Senate and the House members deliver the message. -Noah Feldman
 
Ja mislim da merikanski precednik ima pravo i na treći mandat.
Čini mi se da sam negde pročitao.
Ja mislim da on ima pravo da postane car, a Amerika da postane monarhija sa dinastijom Trump na tronu, kako im se nikad ne bi vise desio Obama.... A verovatno bi globalisticki marksisti siirom sveta pali mrtvi od srcanog udara, sto bi bila kolateralna dobit!
 
Pelosi, meanwhile, won't transmit the articles until the Senate holds what she considers a "fair" trial.
za koga fer, za optuzenog ili za usrane tuzitelje?

nensi ce da izludi demokretenose - svedocite unistavanju demokratske stranke
As for the headlines we saw after the House vote saying, “TRUMP IMPEACHED,” those are a media shorthand, not a technically correct legal statement. So far, the House has voted to impeach (future tense) Trump. He isn’t impeached (past tense) until the articles go to the Senate and the House members deliver the message. -Noah Feldman
Demokrate su upale u vlastitu zamku jer niko od njih nije ni mogao da pretpostavi da ce Trump objaviti transkript razgovora sa Zelenskim. Njima sad preti da budu pozvani kao svedoci u Senat. Poenta je u tome da tamo vise ne mogu da lazu kao sto su to radili zadnje tri godine preko medija koje kontrolisu, jer za laganje u Senatu sledi kazna zatvora od desetak godina! Zato Pelosi pokusva da objasni zasto nece ni podneti tuzbu Senatu! Kako god da okrenu to je lose-lose situacija. Oni prakticno nemaju ni jednog cestitog kandidata za predsenika, gube podrsku afroamerikanaca i latinoamrikanaca, a takodje i radnicke klase!
 
Oni prakticno nemaju ni jednog cestitog kandidata za predsenika, gube podrsku afroamerikanaca i latinoamrikanaca, a takodje i radnicke klase!
odatle cela ova sarada, nadaju se da bi njihov usrani kandidat/kinja mogao/la da iskoristi trenutnu pat poziciju kao impicovanog trampa koji to nije
za laganje u Senatu sledi kazna zatvora od desetak godina!
ja mislim da je red da se pocne vecjednom sa hapsenjima, inace ce da ispadne da pretimo u prazno, dok oni ocekuju da tramp snosi konsekvence za njihov sindrom
 
Poslednja izmena:
Čemu teatralni opoziv Trampa kad će ga republikanci skoro sigurno oboriti u Senatu?
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ja mislim da demokrate na čelu sa soroš - klinton klanom namerno produbljuju krizu jer su svesni da Tramp dobija i drugi mandat.

To drugo što si napisao svakako jeste neposredan povod ali imam utisak da je suštinski razlog nešto drugo.

Nevetovatno manitanje liberalaca koje možemo uživo da pratimo godinama unazad a upravo eskalira zbiva se pre svega zahvaljujući činjenici da dekokrate pate od bolesti koja je prilično uticala na pad SSSR a to su metuzalemi na vlasti.

Prebogat, najedeni, bahati,vazda drogirani i teško mentalno poremećeni starci koji veruju da će živeti večno te da su njihove naopake i prevaziđene vrednosti nešto najvrednije što je čovečanstvo smislio.

Ni za živu glavu ne pristaju da unutarpartijsku vlast predaju sposobnijim naslednicima iako su dementni, histerični i očito nesposobni da su suprotstave onom što dolazi. Palozi, Klintonka i Bajdeni imaju zajedno 450 godina.

Nečuveno bolna smena generacija u SADDS je dubinski uzrok.
 
To drugo što si napisao svakako jeste neposredan povod ali imam utisak da je suštinski razlog nešto drugo.

Nevetovatno manitanje liberalaca koje možemo uživo da pratimo godinama unazad a upravo eskalira zbiva se pre svega zahvaljujući činjenici da dekokrate pate od bolesti koja je prilično uticala na pad SSSR a to su metuzalemi na vlasti.

Prebogat, najedeni, bahati,vazda drogirani i teško mentalno poremećeni starci koji veruju da će živeti večno te da su njihove naopake i prevaziđene vrednosti nešto najvrednije što je čovečanstvo smislio.

Ni za živu glavu ne pristaju da unutarpartijsku vlast predaju sposobnijim naslednicima iako su dementni, histerični i očito nesposobni da su suprotstave onom što dolazi. Palozi, Klintonka i Bajdeni imaju zajedno 450 godina.

Nečuveno bolna smena generacija u SADDS je dubinski uzrok.
Opet se pretvaraš da si Republikanac, iako ti je najsrećniji dan u životu bio smrt Džona Mekejna.
 
Ne, ja sam protiv Mekkejna, nego samo podvlačim da domaći Slobisti u poslednje vreme glumataju republikance, a to nisu.
Niko od nas patriota nije ni za republikance ni za demokrate.
Meni je na pr. glavno da se situacija u merici zateže, da se merikanci polarizuju i extremizuju i da to na kraju dovede do gradjanskog rata.
 
Niko od nas patriota nije ni za republikance ni za demokrate.
Meni je na pr. glavno da se situacija u merici zateže, da se merikanci polarizuju i extremizuju i da to na kraju dovede do gradjanskog rata.
Možda si ti izuzetak, ali mnoge rusonje ovde kao što su @Boris Grušenko i @Statler and Waldorf su 2016 krenuli glumatati da su veliki američki Republikanci.

A u stvari su 1992. pričali da je to sve isto, i da je Amerika fašizam sa 2 fašističke-iste opcije.
 
yes.jpg
 

Back
Top