Predstavnici takozvane vlade Kosova će posetiti Beograd

dečko ja mislim da si ti malo ograničen kad imaš tako sužene poglede. ajde kad si tako pametan objasni zašto ne možeš doć u prištinu (po tebi svetu srpsku zemlju)

Cale ti je ogranichen genocidni.

Zashto shto su je oteli Amerikanci, silom. Zato shto su stvorili leglo kriminala u sred Evrope.
Sad je red na vas da se malo cepkate poshto ste vec rasprodali 90% drzave a uvalili se u go.na da nikad iz njih necete isplivati. Sad sve ide kao podmazano...
 
Cale ti je ogranichen genocidni.

Zashto shto su je oteli Amerikanci, silom. Zato shto su stvorili leglo kriminala u sred Evrope.
Sad je red na vas da se malo cepkate poshto ste vec rasprodali 90% drzave a uvalili se u go.na da nikad iz njih necete isplivati. Sad sve ide kao podmazano...
post ti je nesuvisal kao i razmišljanje. ne govorimo o hrvatskoj, to što su ti pričali okači mačku o rep jer nema veze... pitam te ponovo još jednostavnijim riječnikom "šta srbija treba napravit da bi ti mogao slobodno otić na kosovo??? zaboravi vojnu opciju pošto nije realna i njom srbija možete samo još više izgubit
 

Back
Top