Председниковање Александра Вучића

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sad jedino ne laze informer🤣
ERpp_XhX0AIYwQw
 
Na svim botovskim profilima se širi mržnja prema našim građanima koji su se vratili iz inostranstva jer treba skinuti odgovornost za širenje virusa sa nesposobne vlasti, one iste vlasti koja je organizovala prikupljanje potpisa i predizbirne skupove a već je bilo zaraženih... :bljuc:
I ti sad kao nisi bot ? Samo sa suprotne strane
 
:mazipsa:

EUA-mnAX0AAFNwN

K R U Š I K nije samo simbol krađe i otimačine narodnih para, već i neodgovornog ponašanja u nastupajućoj pandemiji. Skup je organizovan 09.03.20. i sad je virus eksplodirao baš u Valjevu, pa sad gradu preti karantin.
U tom momentu u celoj Evropi nije bilo karantina. Niko nije znao da ce virus tako brzo da se prosiri ...
 
U tom momentu u celoj Evropi nije bilo karantina. Niko nije znao da ce virus tako brzo da se prosiri ...
U Srbiji je zabeležen prvi slučaj korona virusa, potvrdio je danas ministar zdravlja Zlatibor Lonačar na vanrednoj konferenciji za medije.
70Piše: Danas Online/Batut.org.rs/Beta06. marta 2020. 16.27 Izmenjeno: 17.13
.......................................................

Znalo se za virus jos u februaru‚ i tada su lagali ,
https://www.danas.rs/drustvo/prvi-slucaj-korona-virus-u-srbiji/



 
Poslednja izmena:
Смешно.
Тај исти Вучић је говорио о граници код Карловца, позивао на убијање 100 муслимана за једног Србина, па после био најевропљанин и ишао у Сребреницу на комеморацију..

Vučić je sada na vrhuncu vlasti. Ne neka mrginalna pojava. Neuporedivo je.

Da li će narod zaboraviti...vrlo moguće. Ali u knjigama će pisati ovo što sam rekao.
 
:mazipsa:

EUA-mnAX0AAFNwN

K R U Š I K nije samo simbol krađe i otimačine narodnih para, već i neodgovornog ponašanja u nastupajućoj pandemiji. Skup je organizovan 09.03.20. i sad je virus eksplodirao baš u Valjevu, pa sad gradu preti karantin.
Anajade je izgleda u internet bot timu.
Pa je bezbedna ... jos se i sprda.
Ali morace uskoro na teren :eek:
 
Vučić je sada na vrhuncu vlasti. Ne neka mrginalna pojava. Neuporedivo je.

Da li će narod zaboraviti...vrlo moguće. Ali u knjigama će pisati ovo što sam rekao.
Пише и сада на youtube-овима, и о улици Ратка Младића, и о затвореничком оделу за Динкића итд итд.
Али овај народ и заслужује такве лупеже и ниткове, какав народ таква и власт.
 
Reditelj Goran Marković: Vlast će ići do otvorenog terora ili će pasti
Reditelj Goran Marković izjavio je da je da će ostati pustoš, kada prođe opasnost od korona virusa, i da će to biti sasvim druga situacija za vlast koja će „stvari dovesti do kraja, do otvorenog terora, ili će pasti“.
„Prvo što sam pomislio kada je uvedeno vanredno stanje bilo je: da li je to uvod u institucionalizovanu diktaturu, teror koji je zakonski ozvaničen? Mislim da je to vidljivo u teško skrivenom zadovoljstvu vlasti što sada mogu, pod izgovorom borbe protiv bolesti, da urade bilo šta“, rekao je Marković, u intervjuu za novi broj nedeljnika NIN.

„Samo što je to“, dodao je Marković“, a bojim se da oni to polako shvataju, dvosekli mač“.

„Setite se 5. oktobra (2000) koji je Miloševića koštao glave. On je došao kao posledica rata iz koga je Srbija izašla poražena i osramoćena. Sada situacija po diktatora nije manje opasna. Ovo je proći i šta će ostati? Pustoš. I ekonomska, i psihološka, i politička“, rekao je Marković.

„Biće to za ovu vlast sasvim druga situacija. Oni će ili stvari dovesti do kraja, do otvorenog terora, ili ća pasti“, naglasio je Marković.



Upoređujući vreme kada je pripremao film Variola vera sa sadašnjim, on je rekao da im je zajedničko skrivanje istine o epidemiji.

„Evo sada je isplivalo kako se za koronu već znalo u trenutku kad su se aktivisti SNS-a okupljali i spremali strategiju za naredne izbore. To skrivanje, u cilju očuvanja vlasti po svaku cenu, isto je i onda i kao i sada“, rekao je Marković.

Kako je naglasio, različita je organizacija borbe protiv pandemije.

„U vreme variole postojala je jedna velika, snažna država, a sada nas od korone spasavaju Brnabićka, koja se izdire na građane, i Lončar, koji tvrdi da ćemo mi očas napraviti vakciju(?!). U tome je bitna razlika, ono su bili profesionalci a ovo su najobičniji diletanti“, rekao je Marković


https://www.danas.rs/politika/reditelj-goran-markovic-vlast-ce-ici-do-otvorenog-terora-ili-ce-pasti/
 
Не бих да ширим панику али гле чуда: Русија се не плаши заразе од стране својих држављана нити их криви ако хоће да се врате у земљу већ на све картице које су у ромингу шаље овај СМС.
EUCPFmYXQAASBlQ
 
Не бих да ширим панику али гле чуда: Русија се не плаши заразе од стране својих држављана нити их криви ако хоће да се врате у земљу већ на све картице које су у ромингу шаље овај СМС.
EUCPFmYXQAASBlQ
To je zbog toga sto Rusija ne zivi od gastarbajterskih doznaka kao Srbija.

Imaju oni i druge privredne grane...
 
ТО је његово мишљење...нико није знао за размере оволике..... пе ево откуд наши туристи сад на Балију ? Дакле није се знало...једино је Тиодоровић знао ...
Ne poturaj kukavicje jaje nikome !
Evo ja sam znao ! pa ne treba biti puno pametan znao je svaki covek koji iole prati vesti i ne blene samo u TV RTS PINK HRPI I ne cita Informer , Kurir.... To su ljudi ispranih mozgova i snizenog nivoa svesti !
Pa vrati se samo ovde na Krstu pa ces da vidis kad se ovde predlagalo da se preduzme nesto !????
Meni vas zao !? :mazipsa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top