Quantcast

Председниковање Александара Вучића

alfalogo

Veoma poznat
Poruka
12.809
pitao si za adekvatan predlog...nije me pitao moj pokojni deda
To sam pito kolegu TTokareva. Ipak mi on malo ozbiljnije deluje.
A i kud mislim da je sada idealan trenutak da neko izađe sa adekvatnim predlogom. Ovo bi bilo glupo da Vučića menjamo sa istim kao on, ili još gorom. A svi su samo gori. I sad kad je opozicija saterana u mišiju rupu- stvarno mislim da samo profit od toga treba da proistekne. Sad imamo čoveka sa kojim nema koketiranja, i treba da se iskoristi ta zavetrina u kojoj nema ucena.

zlatko01

Elita
Poruka
15.671
To sam pito kolegu TTokareva. Ipak mi on malo ozbiljnije deluje.
A i kud mislim da je sada idealan trenutak da neko izađe sa adekvatnim predlogom. Ovo bi bilo glupo da Vučića menjamo sa istim kao on, ili još gorom. A svi su samo gori. I sad kad je opozicija saterana u mišiju rupu- stvarno mislim da samo profit od toga treba da proistekne. Sad imamo čoveka sa kojim nema koketiranja, i treba da se iskoristi ta zavetrina u kojoj nema ucena.
ok, nema problema...neću više komentarisati tvoje postove

norge_srbin

Zainteresovan član
Poruka
301
Sad imamo čoveka sa kojim nema koketiranja, i treba da se iskoristi ta zavetrina u kojoj nema ucena.
Nema ucena??? :hahaha:

Pa eSeNeSeS nista drugo ni ne radi nego ucenjuje koga god stigne. Znam ljude koji su radili sa njima, smejurija je kako oni rade. Prvo ljude namame na sitno, pa pokusaju da ih uvaljaju/ukaljaju u duboko. Onda pocnu sa ucenama. Ako ne ide ucenama, pocnu pretnje.

Daleko im lepa kuca. Pokusali su sa mnom par puta, ali striktna dvojka. Sav taj sljam treba drzati sto dalje od sebe, jer siri neverovatan mentalni smrad. Moram da priznam da su dosadni sa pokusajima, moto im je: ne iebe lep, nego uporan. Pa se mora sa njima "tvrdje", ukoliko zelite da vas ostave na miru.

alfalogo

Veoma poznat
Poruka
12.809
Nema ucena??? :hahaha:

Pa eSeNeSeS nista drugo ni ne radi nego ucenjuje koga god stigne. Znam ljude koji su radili sa njima, smejurija je kako oni rade. Prvo ljude namame na sitno, pa pokusaju da ih uvaljaju/ukaljaju u duboko. Onda pocnu sa ucenama. Ako ne ide ucenama, pocnu pretnje.

Daleko im lepa kuca. Pokusali su sa mnom par puta, ali striktna dvojka. Sav taj sljam treba drzati sto dalje od sebe, jer siri neverovatan mentalni smrad. Moram da priznam da su dosadni sa pokusajima, moto im je: ne iebe lep, nego uporan. Pa se mora sa njima "tvrdje", ukoliko zelite da vas ostave na miru.
Znam Tajsone, znam. Al nisam mislio na te ucene. Već to što on sebe ne dovodi u situaciju da opozicija može da ga ucenjuje.

norge_srbin

Zainteresovan član
Poruka
301
daj neku njegovu pametnu izjavu ili pametan postupak...a da nije samo gomila oveštalih fraza ili jeftinih fazona...tipa sarma i podgrejane lignje u šerpici koju mu donosi majka...namenjeno za krezube glasače
Ne potcenjuj ga, Zlatko. Ima reklamni repertoar kao Putin. Samo sto on nema tog stofa, koji Putin ima. Njemu je sasvim dovoljno da manipulise milion glasaca, koji ce glasati za njega, i jos po jednog ljubitelja po glasacu eSeNeSeSa. Njemu ja ti nismo bitni. Malo nas je, ili nas je ukupno 20%, a to njega ne ugrozava.

On im, svojim glasacima, podilazi mrezom auto-puteva, buducim letovima na Mars, otvaranjem fabrika ovakvih, onakvih, tehnoloskih, bolnica, klinickih centara, Beogradom, sveCkim gradom na dvopeku i H2O... A od toga malo sta se realizuje, ili se realizuje kako treba. 80% toga sto prica je magla, ali magla ponovljena 1000x postane opipljiva celina, substrat/temelj ekonomskih uspeha. Povecava plate i penzije non-stop, po 0.5%, po 2%, po 1%... Ukupno poveca 5% za 5 godina, ali u 10 koraka... To odjekuje, to se zove politicka propaganda, to se zove agitacija, to se zove politicki marketing.

I ono najbitnije, njegov narod za podrsku dobija lunch paket i cervenu dnevno. Jako vazna bazna podrska, jer bi bilo ko drugi na vlasti dao tim krezavima tuki u pedu.

zlatko01

Elita
Poruka
15.671
Ne potcenjuj ga, Zlatko. Ima reklamni repertoar kao Putin. Samo sto on nema tog stofa, koji Putin ima. Njemu je sasvim dovoljno da manipulise milion glasaca, koji ce glasati za njega, i jos po jednog ljubitelja po glasacu eSeNeSeSa. Njemu ja ti nismo bitni. Malo nas je, ili nas je ukupno 20%, a to njega ne ugrozava.

On im, svojim glasacima, podilazi mrezom auto-puteva, buducim letovima na Mars, otvaranjem fabrika ovakvim, onakvih, tehnoloskih, bolnica, klinickih centara, a od toga malo sta se realizuje, ili se realizuje kako treba. 80% toga sto prica je magla, ali magla ponovljena 1000x postane opipljiva celina, substratt/temelj ekonomskih uspeha. Povecava plate i penzije non-stop, po 0.5%, po 2%, po 1%... Ukupno poveca 5% za 5 godina, ali u 10 koraka... To odjekuje, to se zove politicka propaganda, to se zove aditagija, to se zove politicki marketing.

I ono najbitnije, njegov narod za podrsku dobija lunch paket i cervenu dnevno. Jako vazna bazna podrska, jer bi bilo ko drugi na vlasti dao tim krezavima tuki u pedu.
daleko je on od Putina...ali, u Srbiji postoji jedna bezlična masa...kojom je lako manipulisati, pričati im priče i ono što se vidi....ponižavati ih na svakom koraku, da izgube bilo kakav moral i dostojanstvo...jednostavno rečeno, izgubili su zdrav razum...imaš ina forumu sns botove, koji verovatno rade po JP i imaju zadatak da objavljuju poruke na krstarici

zlatko01

Elita
Poruka
15.671

On im, svojim glasacima, podilazi mrezom auto-puteva, buducim letovima na Mars, otvaranjem fabrika ovakvih, onakvih, tehnoloskih, bolnica, klinickih centara, Beogradom, sveCkim gradom na dvopeku i H2O... A od toga malo sta se realizuje, ili se realizuje kako treba. 80% toga sto prica je magla, ali magla ponovljena 1000x postane opipljiva celina, substrat/temelj ekonomskih uspeha. Povecava plate i penzije non-stop, po 0.5%, po 2%, po 1%... Ukupno poveca 5% za 5 godina, ali u 10 koraka... To odjekuje, to se zove politicka propaganda, to se zove agitacija, to se zove politicki marketing.

još da dodam...kod njega je sve laž i magla...laže o služenju vojnog roka, pokazao je sliku nekog Goranca, pa je urađena fotomontaža...a dovoljno je da samo kaže broj vojne pošte i klasu...što on izbegava, jer je to laž...svako ko je odslužio vojni rok, a poverovao u to...onda je totalno izgubljen slučaj

црна брада

Veoma poznat
Poruka
12.737
Na kraju ce biti vi ljubitelji zapada ste unistili Srbiju a ne krezavi sendvicari rusobuljasi koji ove drze na vlasti a nazivaju sebe nacionalistima i patriotama.
Ti si baš tupson ako nisi dosad zaključio da ovde ništa nije kao što izgleda.Kao su hrvatske firme kupile celu prehrambenu industriju ako mrzimo Hrvate i znamo da su neradnici i lopovi? Pitanje za početak.