Quantcast

Predsednik Vučić primljen na VMA

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.153
...zanimljivo...ustaškog apologetu uspoređivati s vučićom...ti britanci zaista ne štede pare.
Pa on se više pute video s Kolindom nego sa Irinejom...a cak više puta i sa Hašimom...

Na inauguraciju Kolinde je trcao u Zagreb da stigne, iako po protokolu on tad nije bio tog ranga jer je bio Premijer il čak PPV (izmisljena funkcija samo za nejga...) tada...

Poruka
22.935
Ne daj se Aleksandre..

Nisu Srbi zaslužili takvog vođu..
Нудиш Чоколинду!?
Нећемо је јер иде као народно предање - с' колена на колено (Макрон, изређала се цела фудбалска екипа, ....).
Чак и ,,Сива чапља'' (Ј.Косор) ако буде у понуди тешко да ће проћи.

piciginx

Buduća legenda
Poruka
36.211
Нудиш Чоколинду!?
Нећемо је јер иде као народно предање - с' колена на колено (Макрон, изређала се цела фудбалска екипа, ....).
Чак и ,,Сива чапља'' (Ј.Косор) ако буде у понуди тешко да ће проћи.
Samo vi zadržite Vučka...

On ima mladu ženu i problem sa srcem neka ode kao webač..

iig

Primećen član
Poruka
915
Mi smo daleko na većem civilizacijskom nivou u odnosu na Hrvate.Nemoj njih da mi uzimaš kao pozitivan primer za bilo šta.Šta god da vidiš da Hrvati rade,ti radi suprotno,ako hoćeš da ličiš na ljudsko biće
....molim...umjesto da uzmete civilizacijske navike člnice EU kojoj deklarativno težite vi se opet kurčite...vi pričate o civilizacijskom nivou a britanija je u VS htjela proturiti deklaraciju o genocidu...o čemu vi pričate...na kojim ste opojnim sredatvima...vi morate uzeti za primjer hrvate inače ne piše vam se dobro...ajde ako ne hrvate uzmite amerikance i njihov zakon o stranim agentima...znam...sve znam....drage su vam pare pa i britanske i američke i njemačke...***** srpstvo daj lovu...***** ćirilicu može i latinica...nažalost vojvoda mišić za rata nije dovoljno izdajnika i dezertera streljao pa se nakotilo zlo sjeme.

Tenkre

Elita
Poruka
22.747
....molim...umjesto da uzmete civilizacijske navike člnice EU kojoj deklarativno težite vi se opet kurčite...vi pričate o civilizacijskom nivou a britanija je u VS htjela proturiti deklaraciju o genocidu...o čemu vi pričate...na kojim ste opojnim sredatvima...vi morate uzeti za primjer hrvate inače ne piše vam se dobro...ajde ako ne hrvate uzmite amerikance i njihov zakon o stranim agentima...znam...sve znam....drage su vam pare pa i britanske i američke i njemačke...***** srpstvo daj lovu...***** ćirilicu može i latinica...nažalost vojvoda mišić za rata nije dovoljno izdajnika i dezertera streljao pa se nakotilo zlo sjeme.
Hrvati?To je ono divlje pleme koje se tuče sa tablama koje su ispisane drugim (tuđim)pismom?Neka hvala.Treba još 100 godina da prođe,pa da prosečan Hrvat ima sistem vrednosti i razmišljanje jednog Novosađanina ili Beograđanina.
Hrvati ne smeju nikome biti primer

piciginx

Buduća legenda
Poruka
36.211
Hrvati?To je ono divlje pleme koje se tuče sa tablama koje su ispisane drugim (tuđim)pismom?Neka hvala.Treba još 100 godina da prođe,pa da prosečan Hrvat ima sistem vrednosti i razmišljanje jednog Novosađanina ili Beograđanina.
Hrvati ne smeju nikome biti primer
Srbi, to su oni koji ubiju svoga poznatog glumca jer im je izgledao kao Ciganin, na smert pretuču gostujućeg navijača...

Artur-II

Domaćin
Poruka
3.650
Лекари председнику препоручили да месец дана не лети авионом јер то може угрозити његово здравље? Мени то делује озбиљно, да ли овде неко разматра могућност да ће Вучић уз редовне парламентарне организовати и ванредне председничке стим да се он неће кандидовати због здравствених проблема?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.