PREDSEDNIK VUČIĆ OSUDIO HEZBOLAH KAO TERORISTIČKU ORGANIZACIJU: Borićemo se protiv svih pretnji miru u svetu!

Tramp baš ima potrebu da spaja Balkan i Bliski istok. Trampova geografija.

Stara anglosaksonska politika.

Sve do 1918. Jugoistocna Evropa je po anglosaksoncima bila ''Bliski Istok'' (naziv ''balkan'' su izmislile neke svabe). A da ne pominjem britansku i francusku pomoc turcima u 18. i 19. veku i vestacko odrzavanje turske okupacije ovih prostora, da Rusi ne bi izbili na topla mora. :roll:
 
Ako bi Tramp pristao da dodje u Srbiju na onaj poziv što mu AV uručio al bi se mahalo američkim zastavama ko onda ruskim i francuskim. Trampe Srbine samo reci letećemo protiv Hezbolaha ko meci.

I fefelj je tako nudio dobrovoljce 1991. za Zalivski rat protiv Iraka.... ''Braco Amerikanci, recite koliko cetnika da vam posaljemo''.... :hahaha:
 
Ako bi Tramp pristao da dodje u Srbiju na onaj poziv što mu AV uručio al bi se mahalo američkim zastavama ko onda ruskim i francuskim. Trampe Srbine samo reci letećemo protiv Hezbolaha ko meci.
Pa i onog kretena Tomija Blera.I njegove zastave su se vijorile kada je dolazio da da savete Vucicu.
 
Косово није исти случај као БиХ, јер они гаје изразит национални идентитет, који не зависи од верске припадности. Док је са вама сасвим друга прича.
Pitanje je sekunde kada ce zapadni svet da okarakterise siptariju kao teroriste. Ja sam odavno rekao da ce to biti Palestina..
 
Samo oštro...
Ovi u Hezbolahu su se usrali momentalno..
jon kad vide aleksandra vučića, marka đurića i aleksandra vulina...umreće momentalno, ali od smeha...tri slučaja, koji nisu odslužili vojni rok...jer su bili psihofizički nesposobni
 
ALLAHU AKBAR...budimo srećni, ako Hezbolah ovo shvati kao budalaštinu, pa ne reaguje baš drastično protiv Srbije
Da budemo realni ja ne znam da je Hezbolah ikada radio bilo šta slično onome što ISIS i Al Kaida rade po svetu. Hezbolah deluje po svom regionu uglavnom, više su paravojna formacija.
 
Da budemo realni ja ne znam da je Hezbolah ikada radio bilo šta slično onome što ISIS i Al Kaida rade po svetu. Hezbolah deluje po svom regionu uglavnom, više su paravojna formacija.
Hezbolah je mnogo vise od paravojne formacije...cak imaju i svoj penzioni fond, izmedju ostalog...naravno, ko doceka penziju...
 
  • Podržavam
Reactions: iig

Back
Top