Председник Вучић дошао сам на гласање, чекајући ред разговарао са комшијама

To ti je biračko mesto broj 140 Obdanište Nikola Tesla u Belvilu, Blok 67. Moje biračko mesto.
Komšije su par metara iza, ovaj jedan prvi bi u zid ušao koliko ga voli, (eno ga lik na twiterru pa vidi šta je napisao). Koliko ga vole videćeš kada uđeš u zapisnik od prošlih izbora i sve će ti biti jasno. Jedno 75% opoziciona. :heart:

Inače evo moje slike tog biračkog mesta
Pogledajte prilog 1465839

Čekali smo 2 sata strpljivo da glasamo (ja koji se oporavljam od diskus hernije)jer su govna strpala celo naseljde od 10k+ ljudi na jedno biračko mesto, i mislim da sem jedne bake niko nije izašao iz reda. Ljudi strpljivi,niko nervozan i rešeni da skinu zlo. Uđi u zapisnik posle pa vidi rezultate i šta komšije misle. Komentari i atmosfera za svaku pohvalu i hvala Bogu pa mogu reći da mi je kraj sasvim pristojan politički :lol:
O pa ti si budzovan koji zivi u Belvilu :think:

677z381_tan2023-12-1708383921_9-vucic-glasanje-izbori-jpg.1465758

Iako ne izgledaju tako, ovi ispred i iza njega su svi iz Kobri. Znam da se smejete, ali upravo je fora u tome da deluju kao obični građani.

Iako ne izgledaju tako, ovi ispred i iza njega su svi iz Kobri. Znam da se smejete, ali upravo je fora u tome da deluju kao obični građani.
Ovaj treci sigurno nije samo sto glavu nije zabio u zid a ova dvojica ispred verovatno jesu i plus ovaj visok kao vucic.

Šta se dosetio Vučić da ljude iz Bosne dobozi masovno auobudima u Beogradksu arenu i da ih rasporešuje dge će da glasaju...tako ljudi iz druge države koji nemaju prebivačište ovde odlučuju o našoj sudbini...katastrofa maloumni šizofreni bolesnik koji je zatrovao i kontaminirao sve u ovoj zemlji da bi ostao doživotno na vlasti..zbog njega će svako normalan da ode odavde

Ljuban specijalno regrutovao jer i on izgleda kao čovek iz naroda.

Šta se dosetio Vučić da ljude iz Bosne dobozi masovno auobudima u Beogradksu arenu i da ih rasporešuje dge će da glasaju...tako ljudi iz druge države koji nemaju prebivačište ovde odlučuju o našoj sudbini...katastrofa maloumni šizofreni bolesnik koji je zatrovao i kontaminirao sve u ovoj zemlji da bi ostao doživotno na vlasti..zbog njega će svako normalan da ode odavde
A ovi nasi neka vicu ma necemo da glasamo svi su oni isti a ovamo neka nam Bosanci i gradjani druge zemlje kroje sudbinu.

Ludi Vučićevi bosanci gorštaci i mitomani nam opet kroje sudbinu kao i peta krajiška i šesta lička kada su ubijali domačine po beogradu i otimali im imovinu,,znamo šta su radili po zemunu i vojvodini kako su orgijali i pravili urbanistički haos i dovodili batinaše a pričali da su s eljudi okliznuli na koru od banane

Председник Вучић дошао сам на гласање, чекајући ред разговарао са комшијама​

Председник Србије Александар Вучић јутрос је на гласање дошао сам, а чекајући у реду, разговарао је са комшијама, брачним паром из насеља Белвил.
Pogledajte prilog 1465758
Таблоид Нова С који је део Јунајтед групе у власништву бизнисмена Драгана Шолака, објавио је информацију да је председник Вучић на гласању био у друштву Николе Петровића, иако је на гласању био сам, а потом се срео са комшијама.
Они су уз објаву поставили фотографију наводећи да је на њој Никола Петровић, међутим, на тој фотографији су Вучићеве комшије Горан и Станислава из Белвила, тачније брачни пар са којим је Вучић разговарао чекајући у реду.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...glasanje-cekajuci-red-razgovarao-sa-komsijama
Bokan je izjavio da Vucic mozes sam da se setam sirom Srbije i sire, jer ga narod voli, a Djilas, Solak i Marinika Tepic ne smeju da mrdnu bez telehranitelja koji su ustvari kriminalci...jer narod zna da su neradnici i da su ukrali od usta srpske dece na stotnu miliona eura
:think:
Gle onoga sto se sakrio hahahahahhaha

Back