Председник Вучић дошао сам на гласање, чекајући ред разговарао са комшијама

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.260

Председник Вучић дошао сам на гласање, чекајући ред разговарао са комшијама​

Председник Србије Александар Вучић јутрос је на гласање дошао сам, а чекајући у реду, разговарао је са комшијама, брачним паром из насеља Белвил.
677z381_Tan2023-12-1708383921_9-vucic-glasanje-izbori.jpg

Таблоид Нова С који је део Јунајтед групе у власништву бизнисмена Драгана Шолака, објавио је информацију да је председник Вучић на гласању био у друштву Николе Петровића, иако је на гласању био сам, а потом се срео са комшијама.
Они су уз објаву поставили фотографију наводећи да је на њој Никола Петровић, међутим, на тој фотографији су Вучићеве комшије Горан и Станислава из Белвила, тачније брачни пар са којим је Вучић разговарао чекајући у реду.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...glasanje-cekajuci-red-razgovarao-sa-komsijama
Bokan je izjavio da Vucic mozes sam da se setam sirom Srbije i sire, jer ga narod voli, a Djilas, Solak i Marinika Tepic ne smeju da mrdnu bez telehranitelja koji su ustvari kriminalci...jer narod zna da su neradnici i da su ukrali od usta srpske dece na stotnu miliona eura
:think:

Mene zanima sta bi se dogodilo da Vucic umre...stale bi sve tvornice s radom...putevi bi nestali...cena parizera bi otišla u nebesa,pa bi i penzioneri nestali...ljudi bi bili prisiljeni gledati zadrugu,jer nema vise najmudrijeg i najpametnijeg Srbina .
Penzionerima je ispran mozak da veruju da je tako.

Председник Србије Александар Вучић јутрос је на гласање дошао сам, а чекајући у реду, разговарао је са комшијама, брачним паром из насеља Белвил.
Pogledajte prilog 1465758
Таблоид Нова С који је део Јунајтед групе у власништву бизнисмена Драгана Шолака, објавио је информацију да је председник Вучић на гласању био у друштву Николе Петровића, иако је на гласању био сам, а потом се срео са комшијама.
Они су уз објаву поставили фотографију наводећи да је на њој Никола Петровић, међутим, на тој фотографији су Вучићеве комшије Горан и Станислава из Белвила, тачније брачни пар са којим је Вучић разговарао чекајући у реду.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...glasanje-cekajuci-red-razgovarao-sa-komsijama
Bokan je izjavio da Vucic mozes sam da se setam sirom Srbije i sire, jer ga narod voli, a Djilas, Solak i Marinika Tepic ne smeju da mrdnu bez telehranitelja koji su ustvari kriminalci...jer narod zna da su neradnici i da su ukrali od usta srpske dece na stotnu miliona eura
...

A što je samo ove godine čekao red, a pre ne? 🤔

...

Nije lako svaki dan smišljati laži, bazirati postojanje i opstanak na laži.
Mukotrpan je to posao.
Ali kada vidiš pobedu laži, pitaš se u kakvom svetu živimo, kako biti normalan, srećan u masi primitivnih, koristoljubivih, čemu težiti, za šta se boriti u takvom mulju?
Nama su novac, standard najmanji problem, mi smo postali najveći problem kada smo dozvolili da mulj ispliva i preuzme kontrolu nad dobrim, normalnim.
Jbt, kao da smo u nekom filmu sa zombijima.

Pogledajte prilog 1465758
To ti je biračko mesto broj 140 Obdanište Nikola Tesla u Belvilu, Blok 67. Moje biračko mesto.
Komšije su par metara iza, ovaj jedan prvi bi u zid ušao koliko ga voli, (eno ga lik na twiterru pa vidi šta je napisao). Koliko ga vole videćeš kada uđeš u zapisnik od prošlih izbora i sve će ti biti jasno. Jedno 75% opoziciona. :heart:

Inače evo moje slike tog biračkog mesta
moja.jpg

Čekali smo 2 sata strpljivo da glasamo (ja koji se oporavljam od diskus hernije)jer su govna strpala celo naseljde od 10k+ ljudi na jedno biračko mesto, i mislim da sem jedne bake niko nije izašao iz reda. Ljudi strpljivi,niko nervozan i rešeni da skinu zlo. Uđi u zapisnik posle pa vidi rezultate i šta komšije misle. Komentari i atmosfera za svaku pohvalu i hvala Bogu pa mogu reći da mi je kraj sasvim pristojan politički :lol:

Back