ПРЕДСЕДНИК У СКРИВЕНОЈ КАМЕРИ Б92

Namerno... CIA i Vatikan, zajedno sa domaćim soroševcima u nameri da unište časnog i prepoštenog predsednika Nikolića.

Međutim predsednik je nedodiriv za snage haosa i bezumlja...

Zanimljiv je njegov TON van programa .... :think:

Faca mu je tokom cele emisije bila mrtvački smrknuta ...., a u pauzi .....

zavodnički osmeh, upućen ..... :zcepanje: Olji Bećković .....

koja se takođe u pauzi smeje,

da nema ušiju smejala bi se oko vrata ...
 
U prvom rijalitiju Veliki brat na B92, pre nekoliko godina, bio je običan svet..., anonimusi. Sećam se da sam gledala tu emisiju, najviše iz razloga što učesnicima nisu bili dozvoljeni ni olovka, ni papir ... fascinantno, vratiti ljude toliko vekova unazad .... i prisiliti ih da se zaključaju u tim uslovima ...

Danas, gledam Srbiju ....

Kada smo poslednji put u istoriji, bili prinuđeni da izaberemo predsednika sa manje škole...?

Čovek je pričao toliko usporeno sinoć .... u strahu da ne kaže pogrešnu reč, da prosto nije bilo humano,

izabrati ga za predsednika.
 
U prvom rijalitiju Veliki brat na B92, pre nekoliko godina, bio je običan svet..., anonimusi. Sećam se da sam gledala tu emisiju, najviše iz razloga što učesnicima nisu bili dozvoljeni ni olovka, ni papir ... fascinantno, vratiti ljude toliko vekova unazad .... i prisiliti ih da se zaključaju u tim uslovima ...

Danas, gledam Srbiju ....

Kada smo poslednji put u istoriji, bili prinuđeni da izaberemo predsednika sa manje škole...?

Čovek je pričao toliko usporeno sinoć .... u strahu da ne kaže pogrešnu reč, da prosto nije bilo humano,

izabrati ga za predsednika.

ma toma je vas. necete u tvorza, ostaju vam pare i hacijende. nikom nista
 
Zanimljiv je njegov TON van programa .... :think:

Faca mu je tokom cele emisije bila mrtvački smrknuta ...., a u pauzi .....

zavodnički osmeh, upućen ..... :zcepanje: Olji Bećković .....

koja se takođe u pauzi smeje,

da nema ušiju smejala bi se oko vrata ...

Tokom cele emisije nije mogao sakriti osmeh, koji mu se malo malo pa otimao... Na njegovoj "mrtvačkoj" faci, to je grimasa ili tik, koju je nemoguće ne primetiti... Nije samo u pauzi i nije zavodnički prema Olji... To je smešak - srećan sam, predsednik sam hihihihi....
 
Iskreno, nemam neko previsoko mišljenje o Tominoj elokventnosti,
ali kad se setim Borisovih ukočenih pogleda i besciljnog blebetanja,
Toma mi dođe kao osveženje.

A što se tiče ovog lapsusa, ne odobravam. Ako sam ja mogao da zapamtim da se predsednica Šiptara zove Atifeta, mogao je i on.
Ako ne zbog diplomatije, ono zbog fonetske neobičnosti imena.
 
A jes da. Ona druga je iz pregovaračkog tima... Ma ko će to pamtiti...

Pamtiće onaj ko treba da pamti. Nemamo pravo na takve kikseve.

Šta ti misliš...pošto je Nikolić...TVOJ FAH...:per:...:think:

Ja ..LIČNO....ne znam niti me interesuje ime neke presednice samoproglašene države na teritoriji Srbije...i ni malo ne zameram Predsedniku Srbije...ŠTO ..TOJ...NE ZNA IME...:D

Atifeta Jahjaga, ne moraš da pamtiš, ima ko mora to da pamti.
Koliko se interesuješ za suparnika, toliko ćeš biti jači u pregovorima.
Ili ako misliš da možeš, porazi protivnika pa onda pregovaraj.
 
Pamtiće onaj ko treba da pamti. Nemamo pravo na takve kikseve.



Atifeta Jahjaga, ne moraš da pamtiš, ima ko mora to da pamti.
Koliko se interesuješ za suparnika, toliko ćeš biti jači u pregovorima.
Ili ako misliš da možeš, porazi protivnika pa onda pregovaraj.

Upravo, zato i imamo političare pa nek oni pamte. Ja pamtim samo cene paradajza na pijac.... :)
 

Back
Top