Predsednik Tomislav Nikolić

Не знам с ким је играо. Не пратим тенис, али поштујем његове успехе у капиталистичком систему, док кудим радове његове породице која користи његово име како би се повезивала са корумпираним политичарима у Србији и тражила преко 'леба погаче.

Корубција је на ђубришти историје

Србијом влада промижбизам и лобирализам
 
Tako je, ali nema ga nigde u javnosti.
Kupili su njegovo cutanje uz privilegije.

Tačno, ali ja govorim o tome da je Toma predsednik evo već više od 10 godina. Predsednik Srbije je čak i bez izbora.

I naravno da se ne pojavljuje u javnosti; morao bi da objašnjava otkud mu tolike pare, zašto i dalje živi u predsedničkoj vili i šta radi uopšte. Krije se čovek.
 
Ако монарх Тома користи било шта мимо закона, онда га комотно пријави. Неки други не користе "привилегије" јер су мандат искористили за такво богаћење да је и њих саме ваљда срамота још да траже тако нешто. Да, ту мислим на ону целу генерацију ДС и Г17 тајкуна који су измилели из ДОС-а.

Са друге стране ако се оцењује владавина Томислава Николића, највећи успех да је његова победа на изборима значила почетак краја ДОС-а и да је поделио много признања. Није се кретао ван уставних оквира, па није ни остао популаран у народу. Био је много бољи опозиционар него председник. Народ га махом не воли, али много негативније мишљење има о скоро сваком ДОС-овском лидеру него о Николићу, који данас није политичка фигура од било какве важности у Србији.

Zašto si pomislio da je ovo što sam naveo mimo zakona?

U tome je u najveća tragedija. Sve to se dešava potpuno zvanično. I ljude evo već više od 5 godina bili dupe na nešto što nije ništa drugo do sankcionisana korupcija ogromnog formata po modelu Osmanske Turske.
 
Zašto si pomislio da je ovo što sam naveo mimo zakona?

U tome je u najveća tragedija. Sve to se dešava potpuno zvanično. I ljude evo već više od 5 godina bili dupe na nešto što nije ništa drugo do sankcionisana korupcija ogromnog formata po modelu Osmanske Turske.
Мало дрк.аш појмови. Корупција која је превазилазила османлије била је за време досманлија. Тачније, успостављени су сви елементи черупања државе у складу са законом. Сећаш се периода, преведени закони из ЕУ, ни зарези нису мењани, апсолутно непримењиви на наше прилике, нису разрађени подзаконским актима. А то значи да има огроман део активности који се налази у фамозној "сивој зони", а ту најбоље плива читава та екипа. Ови данас су наследили такав систем и нису се превише трудили да га исправе.

Дакле нашао си вероватно најдебилнији пример да кукаш на корупцију. Много трагичнијих примера је било, али се сви правили луди.
 
23-će 23-će VuqIer ispuušiiooo🎶 :zurka:
Од када сам овде и од када сам те приметио, дакле ово је осма година, сваки месец говориш да је Алеку крај. А он од тих твојих предвиђања сваке следеће изборе добије још више гласова. У преводу радиш обрнуту клетву, што више желиш да одеш он је све стабилнији. Због тога није ни чудо што ти је стална адреса кавез у Лази.
 
Tokom devedestih večita senka Vojislava Šešelja iako je po meni bio bolji političar od svog vodje.
Ako se ne varam 2012.godine je došao na čelo Srbije pobedom nad tadašnjim favoritom svih medija Borisom Tadićem.
Iste godine je međutim napravio kobnu grešku koja ga je koštala dalje političke karijere. Postavio je na čelo vlade jaku ličnost Aleksandra Vučića, i povukao se sa svih funkcija iz Srpske Napredne stranke. Stranke koju je sam osnovao iako se danas često može čuti drugačije.

Kakvo je vaše mišljenje o bivšem Predsedniku Tomislavu Nikoliću i tom delu naše novije Istorije od 2012. do 2017.godine ?
Tad je SNS još i izgledao na nešto , sad su preduzeće .
 
Гробар саранио ДС.
Rezultat slika za председник дс
Rezultat slika za председник дс
Rezultat slika za председник дс


Сахранили су се сами. Сви су хтели да буду ,,први'' па од ДС направили сијасет фракција које појединачно не вреде ништа.
Слушати кукумавчење З. Лутовца, је одраз предходног стања у Демократској странци.
 
Rezultat slika za председник дс
Rezultat slika za председник дс
Rezultat slika za председник дс


Сахранили су се сами. Сви су хтели да буду ,,први'' па од ДС направили сијасет фракција које појединачно не вреде ништа.
Слушати кукумавчење З. Лутовца, је одраз предходног стања у Демократској странци.
DS ti je sledeća vlast

Tu nema dvojbe
 
Ако монарх Тома користи било шта мимо закона, онда га комотно пријави. Неки други не користе "привилегије" јер су мандат искористили за такво богаћење да је и њих саме ваљда срамота још да траже тако нешто. Да, ту мислим на ону целу генерацију ДС и Г17 тајкуна који су измилели из ДОС-а.

Са друге стране ако се оцењује владавина Томислава Николића, највећи успех да је његова победа на изборима значила почетак краја ДОС-а и да је поделио много признања. Није се кретао ван уставних оквира, па није ни остао популаран у народу. Био је много бољи опозиционар него председник. Народ га махом не воли, али много негативније мишљење има о скоро сваком ДОС-овском лидеру него о Николићу, који данас није политичка фигура од било какве важности у Србији.
DOS i Đinđuva nisu tema.Saberi se
 
Kratko ću, srbija je debilana.
Де си сине Марио. Још један дан а ти остајеш заглављен у Србистану. Како то да ниси одавно побегао из ове, како кажеш, дебилане. Прима запад сваког данас, потребна је радна снага, многи полуписмени отишли, како ти још ниси. Објасни им да си ти само случајни Србин, неком грешком си се родио овде, а увек си био Немац, Американац, Швајцарац. Дакле престани да вриштиш као нека нарикача и промени свој живот из корена.
 
Tada kada je nikolić došao na vlast znao sam da srbija ne može niže da padne i da je to bio američki plan da na čelo srbije dođe neko ko će rasturiti i ojaditi srbiju do prosjačkog štapa.

Prosjaci i robovi u sve manjoj i užoj zemlji.

Nemoj moderacija da mi briše postove ili nek se potpiše jel jasno?
 
Tada kada je nikolić došao na vlast znao sam da srbija ne može niže da padne i da je to bio američki plan da na čelo srbije dođe neko ko će rasturiti i ojaditi srbiju do prosjačkog štapa.

Prosjaci i robovi u sve manjoj i užoj zemlji.

Nemoj moderacija da mi briše postove ili nek se potpiše jel jasno?
Nikolićevi glasači nisu bili nikakvi Ameri nego baš naprotiv
 

Back
Top