Predsednik Slobodan Milošević

Није вам ваљао ТИТО, Слободан Милошевић, Војислав Коштуница, Томислав Николић, Зоран Лилић, Борис Тадић, а како видим исти је аршин и за Александра Вучића.!
Сада се питам, какви сте па то ви људи када вам нико не ваља? Генијалци или идиоти?
Tito - 2 / 10
Cobi - 7 / 10
Lilić - kao i Milutinović, nepostojeći faktori
Koštunica - 5 / 10
BoTa - 2 / 10
Toma - 5 / 10
AV - 6 / 10
 
Ko se seca inflacije 93. a ne seca se ko je ukrao podlogu za stampanje novca ima osakacenu memoriju.
Zbog pretnji i mesanja americkih poludebila Milosevic nije stigao da otpusti sve polupismene "Srbe" iz drzavne administracije u to vreme nije bilo dva Srbina u administraciji da znaju oba srpska pisma, a prakticno ni jedan sudija koji poznaje zakone Srbije.
 

Odlična emisija.

Em je DOS (Ostojić i Pešić) po ko zna koji put poseksao SPS (Komrakova i ovog drugog socijalistu), em je drug socijalista još jednom iz nehata ispričao priču kako su Sloba i Mira 90-ih žrtvovali Srbiju da bi spasli Rusiju. Ono kad ljudi nečiste savesti upadnu u vatru, pa u žaru borbe ispričaju i ono što su decenijama skrivali. Na kraju još dodaje da su Srbi srušili Rimsko i Tursko carstvo, a da ga nisu prekinuli, verovatno bi tu ubrojio i Austrougarsko carstvo, Treći rajh i na kraju SAD.
 
Mилошевић = Зеленски

Само што на сву срећу Милошевић није имао никакву силу иза себе која би га гурала да се бори до последњег Србина, као што то данас ради ова јеврејска несрећа Зеленски.
 
Mилошевић = Зеленски

Само што на сву срећу Милошевић није имао никакву силу иза себе која би га гурала да се бори до последњег Србина, као што то данас ради ова јеврејска несрећа Зеленски.
Onda baš i nije = zar ne

Jer vi slobisti ste imali 0 saveznika a Azov 141
 
Mилошевић = Зеленски

Само што на сву срећу Милошевић није имао никакву силу иза себе која би га гурала да се бори до последњег Србина, као што то данас ради ова јеврејска несрећа Зеленски.
Mnogi od naših patriota upravo sanjaju da Putin pomogne srpskoj vojsci u vraćanju Kosova. Zapravo čitava ideologija im se bazira na Rusi izlaze na Dunav, NATO se raspada, ODKB se širi, ne potpisuj ništa i čekaj.
 
Mnogi od naših patriota upravo sanjaju da Putin pomogne srpskoj vojsci u vraćanju Kosova. Zapravo čitava ideologija im se bazira na Rusi izlaze na Dunav, NATO se raspada, ODKB se širi, ne potpisuj ništa i čekaj.
Ti si tad bio mali, ali 1992. su isto pričali: "Treba prićekati. Promjenu odnosa snaga u razumiješ ti mene svietu."
 
Mislim da mu je zbog herojskog držanja i odbrane zemlje u Hagu sve oprošteno. Bar je on za mene heroj.

A vaše mišljenje ?
Za mene nije nikakav heroj niti će biti. Pamtiću ga kao čoveka koji je upropastio moju zemlju, a dosta je učinio i na uništavanju nekih susednih. Posledice njegove vladavine se osećaju i sad. U zatvoru je bio zasluženo.
 
Mnogi od naših patriota upravo sanjaju da Putin pomogne srpskoj vojsci u vraćanju Kosova. Zapravo čitava ideologija im se bazira na Rusi izlaze na Dunav, NATO se raspada, ODKB se širi, ne potpisuj ništa i čekaj.
Па ја сам још већи сањар и мегаломан, ја сањам да ће ванземаљци ступити у контакт са нама и бити наши савезници и да ће светска доминација бити наш реалан циљ.

А до тада уопште није битно да ли ће Вучић или неки следећи Ку%чић потписати нешто, јер ће то свакако бити поништено у блиској будућности.

Потписали смо и одличан споразум са Хитлером, па су домаћи издајници срушили ту власт, па су Немци нас окупорали и донели много гори споразум који је такође потписан са Недићем, па сада и тај споразум не постоји.
 
Mislim da mu je zbog herojskog držanja i odbrane zemlje u Hagu sve oprošteno. Bar je on za mene heroj.

A vaše mišljenje ?
Među nama , čovek je težak debil , izrastao u jednom komunističkom svetonazoru i zadrtoj političkom strukturi, sa ludom ženom i tragičnom porodičnom prošlošću gde nije mogao a pre svega ni hteo da prihvati novu geopolitičku stvarnost koja je diktirala drugačije ponašanje. Njegovoj komunističkoj zadrtosti u mnogome je uticala ogromna podrška koju je imao u srpskom narodu.
To je među nama , no pošto je današnja stvarnost ipak nešto drugo nego za njegova vakata ja zapravo nisam ni posetio ovu temu .
 
Ko se seca inflacije 93. a ne seca se ko je ukrao podlogu za stampanje novca ima osakacenu memoriju.
Zbog pretnji i mesanja americkih poludebila Milosevic nije stigao da otpusti sve polupismene "Srbe" iz drzavne administracije u to vreme nije bilo dva Srbina u administraciji da znaju oba srpska pisma, a prakticno ni jedan sudija koji poznaje zakone Srbije.
А зајам за препрод Србије ? А Дафимент банка и Југоскандик ?
Daleko da je Sloba bio odraz nekog blagostanja,ali mislim da je bio amater za sve posle njega koji su dosli na vlast.
Рачунаш и хероин пронађен у Комерцијалној банци и новац који је на Кипар изношен у џаковима ?
 
images

Убише га злотвори!
 

Back
Top