Predsednik Slobodan Milošević

Не, Драшковић је,колико се сећам, предлагао да се направи српска војска, односно војска Србије, па онда у скупштини да се гласа да ли да се ратује. Сад шта би се изгласало откуд знам, али би било јасно шта се дешава каква год да је одлука. Овако Србију сви мажу и за оно што је крива и за оно што није. Заборавља се да Београд није био само главни град Србије већ и Југославије.

I time otvori vrata Zapadu da okupira Srbiju i vojno , javno i stavi je na tržište pa ko šta hoće neka uzme
 
I time otvori vrata Zapadu da okupira Srbiju i vojno , javno i stavi je na tržište pa ko šta hoće neka uzme
Могуће да би тако било, али реално је да ми то не можемо сигурно знати јер се није догодило. Сад шта би било боље ко ће га знати.
У принципу, део Србије и јесте окупиран.
 
Могуће да би тако било, али реално је да ми то не можемо сигурно знати јер се није догодило. Сад шта би било боље ко ће га знати.

Realno je možda da bradato go.fno to nije znalo, jer njegov mozak parazita nije bio sposoban da dotle dobaci, pa je mase zamajavamo baš kao viziJonar, koji se sigurno "zaprepastio" kada je shvatio.

Sa ove distance i sa iskustva sa Zapadom nema druge opcije sem te .
 
Sad kad ga poredim sa naslednicima mogu reći da je heroj.
Па он то и јесте био. Сам је себи доделио орден 99-е (мало лицемерно). Оно што му признајем, имао је према странцима држање председника једне државе. Највише му замерам што је прокоцкао поверење народа које је имао крајем 80-тих.
 
Realno je možda da bradato go.fno to nije znalo, jer njegov mozak parazita nije bio sposoban da dotle dobaci, pa je mase zamajavamo baš kao viziJonar, koji se sigurno "zaprepastio" kada je shvatio.

Sa ove distance i sa iskustva sa Zapadom nema druge opcije sem te .
Могуће, не спорим. Само кажем да нисам сигуран.
 
Realno je možda da bradato go.fno to nije znalo, jer njegov mozak parazita nije bio sposoban da dotle dobaci, pa je mase zamajavamo baš kao viziJonar, koji se sigurno "zaprepastio" kada je shvatio.

Sa ove distance i sa iskustva sa Zapadom nema druge opcije sem te .
Сви ти лидери из деведесетих, на крају је испало, само су били популисти. Да ли је било могућности да се избегну 90-е не знам.
 
Jedan od onih domaćih disidenata, dal beše Stambolić

Domaći sud je našao da je Milošević nalogodavac
Аха, мислиш на Ивана Стамболића. Јел осуђен Милошевић у том процесу. То знам да је вероватно он стајао иза убиства али не могу да се сетим да ли је осуђен за то. Већ је био мртав у време пресуде.
 
Сви ти лидери из деведесетих, на крају је испало, само су били популисти. Да ли је било могућности да се избегну 90-е не знам.

Bilo je

NDH2 sa granicama na Drini i Savi i Beogradski pašaluk.

Primetiš li kako se taj popularni termin izgubio baš kao i Srbi "pod jednu šljivu"

"Dva mEliona Šiptara na Kosovu" još odoleva kod pojedinih službenika nekad velikog poslodavca, ali realno i Šiptare je sramota da tako nešto govore sada
 
Realno je možda da bradato go.fno to nije znalo, jer njegov mozak parazita nije bio sposoban da dotle dobaci, pa je mase zamajavamo baš kao viziJonar, koji se sigurno "zaprepastio" kada je shvatio.

Sa ove distance i sa iskustva sa Zapadom nema druge opcije sem te .
Оно што мислим да би било боље, везано за Драшковића и одлуку о војсци и рату... Изабрали би да ли хоћемо или нећемо да ратујемо, а мислим да би однос према сукобима 90-их био другачији. Овако, доста људи нису хтели да се јаве на мобилизацију, не зато што су кукавице, већ зато што им у тој причи ништа није било јасно.
 
Bilo je

NDH2 sa granicama na Drini i Savi i Beogradski pašaluk.

Primetiš li kako se taj popularni termin izgubio baš kao i Srbi "pod jednu šljivu"

"Dva mEliona Šiptara na Kosovu" još odoleva kod pojedinih službenika nekad velikog poslodavca, ali realno i Šiptare je sramota da tako nešto govore sada
Да, све те пароле је смишљао један центар, па како се појаве тако и нестану.
 
Da je prihvatio bazu na Kosovu kao i Rambuje, sada bi imali mnogo vise toga...
Не знамо ми то људи. Ја сам некако мишљења да би последице могле бити нешто мање, али би их свакако било. Мислим да је је у новој подели света Југославија морала да нестане, како због положаја СФРЈ тако и због саме идеје.
 

Back
Top