Predsednik se sutra (20.11.) obraća naciji: Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu tv Prva u 10 časova

Poruka
24.412
...

1001. obraćanje naciji... :ceka:

Živi nismo da čujemo... :zzzz:

PREDSEDNIK SE SUTRA OBRAĆA NACIJI: Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva u 10 časova

https://www.kurir.rs/vesti/politika...tuje-u-jutarnjem-programu-tv-prva-u-10-casova


Pa nismo ti mi @Jugoslav Čvarak :maca: da predemo dok prdis i nalazis eufemizme za izdaju...:rtfm:


P.S.
I sledeci put ako može...obrati se iz Zadruge..., tamo sedi ispred Žeksovog drveta i pričaj s drvetom..., a možeš i kod Slavice Đukić Dejanović...da pustiš suzu...mušku najtežu... 🎥:rida:


Biraj:


245765_untitled-1000x0_orig.png



ili

692914_na-terapiji_kf.jpg



...
 
Poslednja izmena:
1001. obraćanje naciji... :ceka:
Živi nismo da čujemo... :zzzz:
P.S.
I sledeci put ako može...obrati se iz Zadruge..., tamo sedi ispred Žeksovog drveta i pričaj s drvetom..., a možeš i kod Slavice Đukić Dejanović...da pustiš suzu...mušku najtežu... 🎥:rida:
Biraj:
245765_untitled-1000x0_orig.png



ili

692914_na-terapiji_kf.jpg



...

EDIT:

Ipak...SNRS se već obraćao drvetu:


6977_seselj-i-drvo-foto-tv-pink-printscreen_f.jpg



:ceka:

...
 
...

1001. obraćanje naciji... :ceka:

Živi nismo da čujemo... :zzzz:

PREDSEDNIK SE SUTRA OBRAĆA NACIJI: Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva u 10 časova

https://www.kurir.rs/vesti/politika...tuje-u-jutarnjem-programu-tv-prva-u-10-casova


Pa nismo ti mi @Jugoslav Čvarak :maca: da predemo dok prdis i nalazis eufemizme za izdaju...:rtfm:


P.S.
I sledeci put ako može...obrati se iz Zadruge..., tamo sedi ispred Žeksovog drveta i pričaj s drvetom..., a možeš i kod Slavice Đukić Dejanović...da pustiš suzu...mušku najtežu... 🎥:rida:


Biraj:


245765_untitled-1000x0_orig.png



ili

692914_na-terapiji_kf.jpg



...
Све за краља и отачбиму
 
Opet ide da gine u ponedeljak za Srbiju...
Da u brk skrese Kurtiju i Murtiju i stranim ambasadorima i silama koje zele da rascerece Srbiju...on je adheziv koji sprijecava da ovi razbiju Srbiju u paramparcad...on je lokomotiva kojom Srbija srlja u napredak...njemu se divi cijeli svijet, a on se divi samo prijateljima..u prvom redu Sidjinpinu i Al-Zajebu...raduj se srBski rode onima koji te vode.
 
Da "Na terapiji"...

Kako te boga nije strah?

Pa da...neka se ispovedi...
Nije mu lako...:ceka:
Tesko breme nosi...:

Vučić nosi odela od 2.500 i cipele od 1.500, ali evra!

https://direktno.rs/magazin/slobodn...-odela-od-2500-i-cipele-od-1500-ali-evra.html


Vec ga zamisljam kako kod Slavice...lezi na Psiho (bas psiho...:whistling:) kaucu... i krece da se otkriva i "izlazi iz ormara"...

- Slavica: Recite nam predsednice sta vas muci?

- AV: Hvala Slavice na pitanju...Ako me bas pitate evo da kazem...
Decko me prevario...nocio je kod Malog...
Ali to nije ni pola muke....
Muci me kako da izdam Kosovo a da to predstavim kao pobedu...Da li ce moci moji udarni tabloidi + Pink satanista Žeks izgurati tu akciju...
I za kraj ono najbolnije....muci me kako da narodu obezbedim da mu sadasnjih 100 evra izgleda kao 1000 €....makar u Dnevniku i kod Jovane Jeremic...Eto...Ne spavam zbog te brige...draga moja Slavice...Psiho doktorice...



...
 
Pa da...neka se ispovedi...
Nije mu lako...:ceka:
Tesko breme nosi...:

Vučić nosi odela od 2.500 i cipele od 1.500, ali evra!

https://direktno.rs/magazin/slobodn...-odela-od-2500-i-cipele-od-1500-ali-evra.html


Vec ga zamisljam kako kod Slavice...lezi na Psiho (bas psiho...:whistling:) kaucu... i krece da se otkriva i "izlazi iz ormara"...

- Slavica: Recite nam predsednice sta vas muci?

- AV: Hvala Slavice na pitanju...Ako me bas pitate evo da kazem...
Decko me prevario...nocio je kod Malog...
Ali to nije ni pola muke....
Muci me kako da izdam Kosovo a da to predstavim kao pobedu...Da li ce moci moji udarni tabloidi + Pink satanista Žeks izgurati tu akciju...
I za kraj ono najbolnije....muci me kako da narodu obezbedim da mu sadasnjih 100 evra izgleda kao 1000 €....makar u Dnevniku i kod Jovane Jeremic...Eto...Ne spavam zbog te brige...draga moja Slavice...Psiho doktorice...



...
Na ove izmisljotine o decku i izdaji ne mislim se obazirati 😡 , ali mislim da osoba koja 18 sati dnevno provede na nogama, radeci, barem ima pravo na kvalitetne cipele.

Osim toga, Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic je skroman i kupuje kada su sezonska snizenja.
 

Back
Top