Predsednik poručio da neće odustati od Kosova

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 20. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je u petak osnovcima sa Kosova koji borave u Beogradu da Srbija nikada neće odustati od Kosova i poželeo im sigurnu budućnost i mirno odrastanje.

"Dobrodošli u Beograd. Nalazite se u svojoj zemlji", rekao je Tadić pred više od 1.200 učenika osnovnih škola sa Kosova i Metohije koji u Beogradu borave u okviru manifestacije "Mala matura - veliko srce".

"Rekoše mi da dolazite iz svih divnih mesta sa našeg Kosova i Metohije od kojeg mi nikada nećemo odustati, jer je to mesto gde je gradjen naš identitet", poručio je Tadić deci. On je zahvalio osnovnicima što "čuvaju naš identitet i naše Kosovo i Metohiju".

Tadić je čestitao djacima na uspešnom školovanju i zamolio ih da slušaju svoje mame i tate. "Nemojte da se smejete kada vam to kažem, jer to kažem i svojim ćerkama. Sada kažem i vama, i od vas očekujem da ispunjavate svoje obaveze i da budete vredni jer je to važno za vaše živote", kazao je predsednik Srbije.

Manifestaciju "Mala matura - veliko srce" organizuju ministarstva unutrašnjih poslova, za Kosovo i Metohiju, prosvete i nauke, kao i Grad Beograd. Učenici sa Kosova borave u Beogradu od 19. do 23. maja, a u petak je došlo 1.260 dece čiji su domaćini škole sa 13 beogradskih opština.
 
BEOGRAD, 20. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je u petak osnovcima sa Kosova koji borave u Beogradu da Srbija nikada neće odustati od Kosova i poželeo im sigurnu budućnost i mirno odrastanje.

"Dobrodošli u Beograd. Nalazite se u svojoj zemlji", rekao je Tadić pred više od 1.200 učenika osnovnih škola sa Kosova i Metohije koji u Beogradu borave u okviru manifestacije "Mala matura - veliko srce".

"Rekoše mi da dolazite iz svih divnih mesta sa našeg Kosova i Metohije od kojeg mi nikada nećemo odustati, jer je to mesto gde je gradjen naš identitet", poručio je Tadić deci. On je zahvalio osnovnicima što "čuvaju naš identitet i naše Kosovo i Metohiju".

Tadić je čestitao djacima na uspešnom školovanju i zamolio ih da slušaju svoje mame i tate. "Nemojte da se smejete kada vam to kažem, jer to kažem i svojim ćerkama. Sada kažem i vama, i od vas očekujem da ispunjavate svoje obaveze i da budete vredni jer je to važno za vaše živote", kazao je predsednik Srbije.

Manifestaciju "Mala matura - veliko srce" organizuju ministarstva unutrašnjih poslova, za Kosovo i Metohiju, prosvete i nauke, kao i Grad Beograd. Učenici sa Kosova borave u Beogradu od 19. do 23. maja, a u petak je došlo 1.260 dece čiji su domaćini škole sa 13 beogradskih opština.

I nije za drugo nego da deci drži govore i prodaje svoje šarene laže.
 
BEOGRAD, 20. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije Boris Tadić poručio je u petak osnovcima sa Kosova koji borave u Beogradu da Srbija nikada neće odustati od Kosova i poželeo im sigurnu budućnost i mirno odrastanje.

"Dobrodošli u Beograd. Nalazite se u svojoj zemlji", rekao je Tadić pred više od 1.200 učenika osnovnih škola sa Kosova i Metohije koji u Beogradu borave u okviru manifestacije "Mala matura - veliko srce".

"Rekoše mi da dolazite iz svih divnih mesta sa našeg Kosova i Metohije od kojeg mi nikada nećemo odustati, jer je to mesto gde je gradjen naš identitet", poručio je Tadić deci. On je zahvalio osnovnicima što "čuvaju naš identitet i naše Kosovo i Metohiju".

Tadić je čestitao djacima na uspešnom školovanju i zamolio ih da slušaju svoje mame i tate. "Nemojte da se smejete kada vam to kažem, jer to kažem i svojim ćerkama. Sada kažem i vama, i od vas očekujem da ispunjavate svoje obaveze i da budete vredni jer je to važno za vaše živote", kazao je predsednik Srbije.

Manifestaciju "Mala matura - veliko srce" organizuju ministarstva unutrašnjih poslova, za Kosovo i Metohiju, prosvete i nauke, kao i Grad Beograd. Učenici sa Kosova borave u Beogradu od 19. do 23. maja, a u petak je došlo 1.260 dece čiji su domaćini škole sa 13 beogradskih opština.

БоТа је мислио да неће поново одустати од Косова,пошто не то не може урадити два пута, а већ се једно одрекао кад је дозволио ЕУЛЕКС и резолиуцијом 9. септембра 2010. у УН!
То је само мантра за смиривање српског народа,тај џхукац је издао све што је могао и Србије би се одрекао колико је малоуман!
 
Re: Predsednik poručio da neće odustati od Kosova
petak, 20. maj 2011, 17:05 -> 18:13
Rešenje prihvatljivo za sve
Dobrodošle su sve ideje za trajno rešavanje pitanja Kosova i Metohije i ne treba se iščuđavati ni pred idejom o podeli Kosova, rekao je predsednik Tadić. Potrebno je pronaći rešenje prihvatljivo za obe strane i međunarodne činioce, istakao je Tadić.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/Politika/895394/Rešenje+prihvatljivo+za+sve.html
 

Back
Top