PREDSEDNIK NEČEGA, KONAČNO

Poruka
21.479
Ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić prihvatio je mesto predsednika Unije teniskih profesionalaca Srbije (UTPS), ističući da se na taj korak odlučio pre svega iz državnih razloga. Jeremić je naveo da država mora da pomogne teniserima, ali i teniseri državi, jer su u ovom trenutku Novak, Janko, Ana, Jelena i ostale naše zvezde "najčistije lice Srbije".

Zanimljivo je, takođe, da će Izvršni odbor UTPS činiti isti oni ljudi koje je Srđan Đoković zimus predlagao u Upravni odbor Teniskog saveza Srbije, ali je njegova inicijativa propala nakon što je Slobodan Živojinović još jednom pobedio na izborima. Udruženje teniskih profesionalaca Srbije za sada ima 15 klubova i 303 člana, među kojima su i Novak Đoković, Janko Tipsarević, Viktor Troicki, Nenad Zimonjić i Bojana Jovanovski.

- Čast mi je što sam prihvatio ovu ponudu, a razlog je dvojak. Prvi je spoljnopolitički, a to je predstavljanje Srbije u svetu, što je moj posao i moj život. Tenis je trenutno najvažniji element u tome i najčistije lice Srbije u svetu. Drugi razlog zbog kog sam se uključio u rad Unije jeste što je tenis sport u kome nema prevare i u kome vrednim radom mogu da se postignu rezultati. Sve što znam staviću u funkciju teniskog sporta, a sarađivaćemo sa svima koji žele dobrobit srpskom tenisu - rekao je Jeremić i dodao: - Nemam ambiciju da koristim ovaj položaj u svrhu lične promocije, niti je to uopšte moguće. Znate, Novak je najbolji na svetu, a ja sam daleko od toga. To se jasno vidi kada stanemo jedan pored drugog! Nijedan političar ne može da profitira manifestacijom sopstvene slabosti.

O burnom zivotu Jeremica Vuka vise o tome na mrskim http://www.e-novine.com/entertainme...47643-Tenis-diplomatija-kraljevske-veere.html

Konacno se Jeremic The Vuk skrasio :worth: da ne smara vise sa Kosovom :ok:
 
Bolesno ambiciozna preispoljna debilčina , kakve veze on ima sa tenskim profesionalcima osim što je prijatelj sa Srdjanom Djokovićem ? Kevina dobra prijateljica je neki prodekan na mašinskom fakultetu pa bi mogla mene kao pravnika da zaposli da recimo držim vežbe iz mehanike fluida recimo , to je otprilike isto .
 
Bolesno ambiciozna preispoljna debilčina , kakve veze on ima sa tenskim profesionalcima osim što je prijatelj sa Srdjanom Djokovićem ? Kevina dobra prijateljica je neki prodekan na mašinskom fakultetu pa bi mogla mene kao pravnika da zaposli da recimo držim vežbe iz mehanike fluida recimo , to je otprilike isto .

Nije u tome fora...

Izbori će uskoro, treba svako da ima backup varijantu priliva novčanih sredstava, za svaki slučaj... Da nije to, bio bi neki upravni odbor i slično, ali bi to nepovoljno uticalio na njegov politički imidž, ovde može da se folira kako hoće da pomogne tenisu i sportu...

PS

Javi mi se za ovo oko posla... Imam neke ljude, ali po BG, budi spreman da putuješ svakodnevno do BG-a na šljaku... ;)
Zaboravi stan u BGu trenutno je to mnogo teško..
 
U vreme totalne destrukcije privrede kada sve više ljudi kopa ko kontejnerima i ubija se zbog nemaština ovi banditi gomilaju funkcije.I opet jašu na ''patriotizmu''...Taj konj izgleda još može da vuče iako je star i bolestan još od 90.-tih...
 
Budalaština , ko kada bi Stankovićava keva i Vidićev ujak osnovali svoj savez zato što nisu izabrani na čelo FSS-a ,mislim nije da bi bili gori od Toleta ali je sve jedno debilno .Uostalom ko im je predsednik saveza dovoljno govori kakva je zayebancija u pitanju. :lol:
 
Srbi razvili zastavu od 50 metara za podršku Đokoviću

Nekoliko stotina žitelja Prilužja kod Obilića razvilo je danas državnu zastavu Srbije, dugu 50 a široku pet metara, u znak podrške teniseru Novaku Đokoviću uoči finala protiv Rafaela Nadala na turniru u Rimu.
Od Prilužja do nebeskih visina, toliko u nama Nole, za tebe ljubavi ima , ispisan je slogan na zastavi Srbije posvećen Đokoviću.
Zastavu je osveštao sveštenik Crkve Svetog Preobraženja u Prilužju Milomir Vlašković, a potom je zastava na kratko istaknuta na antenskom stubu u selu.
Prethodno je zastavu, do isticanja na toranj, kroz selo nosilo stotinak dece iz Prilužja. Među decom su bili mahom učenici, polaznici buduće škole tenisa, koju će u Priližju, kako su najavili, nazvati po srpskom teniseru.
Zastavu Srbije su meštani Prilužja na kraju sakupili, da bi je pri prvom narednom viđenju predali na poklon našem najboljem teniseru


Valjda ce Djokovic & Co da pljune i izgradi barem neku balon salu :whistling:
 
Ау колико злобе на овако малом простору...

Ne Mito nije zloba ! Decko je talentovan i nista u tome nije sporno :ok: Isti je donirao manastiru Gracanica 100.000 ojra i nista nije tu sporno, naprotiv .... Sporno je to da je Djilas uplatio na racun organizatora Serbia Open svoticu od 100.000 evra bez da trepne eto to je sporno. Zatim Jeremic je podelio i to samo teniserima diplomatske pasose kao da su isti u nemogucnosti da idu na turnire iako je tenis iskljucivo privatni sport i rezervisan za bogate...
 

Back
Top