Председник Медведев уводи обавезно тестирање на дроге у основне школе!

Да ли подржавате да се ова акција спроведе и у Србији

  • да ,потребно је

  • не ,нема потребе


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
На жалост Русија је изложена епидемији наркомана којих је све више ,последица
вероватно утицаја страних фактора.

Свако дете од 13 године живота мораће да се подвигне тесту на дроге у случају
да је позитиван на тестирање одмах се иде са лечењем и терапијама и психолозима

Ово је један од великих подухвата да се Русија избори са овом врстом епидемије

Боље да се спречи него лечи !

Да ли би Србија требала исто да уради у основним школама ,да се проблем не би ширио и постао фаталан по земљу.

 
Nema nas narod para za drogu! ;)
A ni drzava nema para za tolko testiranje...

Од пореза не бих жалила ,озбиљно си у неверици .Србија је сада главни транзит дроге све иде преко Србије и због тога дрога није скупа .Све више младих умире и њихови животи се уништавају .
 
На жалост Русија је изложена епидемији наркомана којих је све више ,последица
вероватно утицаја страних фактора.
Свако дете од 13 године живота мораће да се подвигне тесту на дроге у случају
да је позитиван на тестирање одмах се иде са лечењем и терапијама и психолозима
Ово је један од великих подухвата да се Русија избори са овом врстом епидемије
Боље да се спречи него лечи !
Да ли би Србија требала исто да уради у основним школама ,да се проблем не би ширио и постао фаталан по земљу.
catwhip-1.gif
 

Није таква терапија ,далеко било .
Руси имају изванредне терапије и саветовања и у Србији има руских клиника које су веома успешне....али не можемо само да се ослонимо на Русе који раде блокаду ,за оне који не знају то је врста лечења којом се организам блокира од дроге ,држава Србија треба више да уради јер ово није ни мало наивно.
 
Poslednja izmena:
Треба господину Медведеву послати снимак попа Бранислава како вештим ударцима истерује пороке из безумника, па да га регрутује у неку установу, када је већ овде код нас на снази либерализам, наркоманија и педерлук.
 
Треба господину Медведеву послати снимак попа Бранислава како вештим ударцима истерује пороке из безумника, па да га регрутује у неку установу, када је већ овде код нас на снази либерализам, наркоманија и педерлук.

Руси не батињају они имају посебне третмане примењују моралну и телесну блокаду уз многе терапије и врло су ефикасни
 
Зар није лепше нешто да се спречи него лечи

Ma naravno da jeste... Samo budala i totalni kontras mogu to da kazu...
Ali pazi. Ajde da uzmemo i obzir da je droga "jeftina"
Pa to bi trebalo uvesti samo u BG-u i NS-u... Nema ostatak Srbije pare za to. A i da ima nesto para, mora da zakrpi goleme rupe...
 
Ma naravno da jeste... Samo budala i totalni kontras mogu to da kazu...
Ali pazi. Ajde da uzmemo i obzir da je droga "jeftina"
Pa to bi trebalo uvesti samo u BG-u i NS-u... Nema ostatak Srbije pare za to. A i da ima nesto para, mora da zakrpi goleme rupe...
Према статистици Србија је транзитна земља преко које прелази дрога у западне земље и због тог положаја ,дрога је јефтинија него у осталом делу Европе.Млади дрогу пробају у основним школама и када би се увело тестирање уз велики рад стручњака то би се зауставило.

Русија је овај пут урадила праву ствар и једина је земља на свету која овим потезом жели да заштити своју земљу и животе младих људи.

Треба их следити,наркомана у Србији има више него ви мислите поготово деце јер су родитељи заузети ,деца иду на улицу
 
Руси не батињају они имају посебне третмане примењују моралну и телесну блокаду уз многе терапије и врло су ефикасни

Лопатом по гузици, а ако не помаже крампом у главу. То је терапија једина за окореле наркомане. Смисао је да му при полусвесном кризирању као веће зло фигурира зли поп са ашовом него наставак агоније без опијата.
 
Лопатом по гузици, а ако не помаже крампом у главу. То је терапија једина за окореле наркомане. Смисао је да му при полусвесном кризирању као веће зло фигурира зли поп са ашовом него наставак агоније без опијата.

Не помаже то људима оболелим од наркоманије али морална и телесна блокада коју раде руске клинке и те како помаже.Руси исто тако примењују блокаду на алкохол.

Увек је боље да се направи приступ деци која су једном или више пута пробла дрогу да би им се живот спасао јер је после касно .

Тако да ово што Руси раде и те како је позитивно и имаће видљиве резултате,само још да ову врсту тестирања прихвати и Србија

Ипак ради се о нашој деци ,нашој будучност
 
Rusi vole avganistanski heroin više nego vodku , Putina i američke dolare zajedno , tako da svakako treba podržati svaku akciju koja bi išla na suzbijanje narkomanije u zemlji koja je najveći svetski potrošač derivata opijumskog maka ,samo što je ova odluka više marketing i sumnjam da će mnogo pomoći .Dešava se da čak i u tom uzrastu deca postaju teški narkomani , ali to je jako mali procenat , gotovo statistička greška , tako da u 95% slučajeva ako neko sa 13 godina bude negatrivan na gudru , to nikako ne znači da kasnije neće postati narkoman , u vreme kada se to najčešće postaje ,a to je obično par godina kasnije , pogotovo kada je hors u pitanju
 
Rusi vole avganistanski heroin više nego vodku , Putina i američke dolare zajedno , tako da svakako treba podržati svaku akciju koja bi išla na suzbijanje narkomanije u zemlji koja je najveći svetski potrošač derivata opijumskog maka ,samo što je ova odluka više marketing i sumnjam da će mnogo pomoći .Dešava se da čak i u tom uzrastu deca postaju teški narkomani , ali to je jako mali procenat , gotovo statistička greška , tako da u 95% slučajeva ako neko sa 13 godina bude negatrivan na gudru , to nikako ne znači da kasnije neće postati narkoman , u vreme kada se to najčešće postaje ,a to je obično par godina kasnije , pogotovo kada je hors u pitanju

Видиш ова акција Русије има смисла ,дете са 13 година које се дрогира има бољу шансу да му се помогне и ако се не дрогира уводе се посебна саветовалишта која се баве искључиво наркоманијом .И ти разговори са психолозима биће обавезни ,дрогирали се или не .Тако да има смисла!

А знамо како је дрога доспела у Русију и ко је ту епидемију направио ,ЦИА наравно .

Покушали су са Русијом оно што су урадили са Југославијом ,прво им уништитш омладину онда срушиш државу.Само Руси су мало бољи играчи
 
Није таква терапија ,далеко било .
Руси имају изванредне терапије и саветовања и у Србији има руских клиника које су веома успешне....али не можемо само да се ослонимо на Русе који раде блокаду ,за оне који не знају то је врста лечења којом се организам блокира од дроге ,држава Србија треба више да уради јер ово није ни мало наивно.
Ako roditelj svoje dete pravilno odgaja, neće postati narkoman, pogotovo u OŠ.
Mislim da je pametnija solucija zaplena narkotika i sprečavanje širenja narko mafije:mafijas:
 
Ako roditelj svoje dete pravilno odgaja, neće postati narkoman, pogotovo u OŠ.
Mislim da je pametnija solucija zaplena narkotika i sprečavanje širenja narko mafije:mafijas:

Нема то везе са васпитањем другарице знамо каква су деца .Ти њему можеш да трубиш до сутра ако он жели да се дрогира у школи он ће то да ради.

И родитељи и школа и држава треба да се укључи као у Русији да би се проблем решио.
 
Biće to vraški težak zadatak !
Ako ogromna zemlja Rusija uspe u tome - biće to velika pobeda.
Dostojna divljenja ostalog sveta.

Тежак задатак јесте али је у интересу грађана Русије и Русији није тешко да спороведе нешто што ће сутра да промени свет
 
На жалост Русија је изложена епидемији наркомана којих је све више ,последица
вероватно утицаја страних фактора.

Свако дете од 13 године живота мораће да се подвигне тесту на дроге у случају
да је позитиван на тестирање одмах се иде са лечењем и терапијама и психолозима

Ово је један од великих подухвата да се Русија избори са овом врстом епидемије

Боље да се спречи него лечи !

Да ли би Србија требала исто да уради у основним школама ,да се проблем не би ширио и постао фаталан по земљу.

Kao i kod akcije protiv pedofila, sve ovo samo govori koliki problem u Rusiji je pedofilija i droga.
 
Kao i kod akcije protiv pedofila, sve ovo samo govori koliki problem u Rusiji je pedofilija i droga.

А и сви знамо да Русија не бежи од својих пробелма него их решава за разлику од Србији која не жели да прогледа
 
У Србији има више пробелма али на те пробелеме сви само гледају на другу страну то нам је ваљда у менталитету народа ,свако гледа своја посла
Док у Русији преузима се акција
 

Back
Top