Predsednik Češke Miloš Zeman: Čovek koji ne voli Kosovo

Проблем је што свако за себе мисли да је здравог разума а да су опоненти
слепи и глуви.
Имаш ли ти које опипљивије аргументе за ту тврдњу.

Можда га је Меркел назвала диктатором?
Можда Макрон, који му је скоро био у посету?
...........

Не, само шачица препотентних крстиних модератора.


Не рачуна се теорија, већ пракса, а у пракси он испољава све особине које задовољава дефиниција диктатора.

Теорије се држе они који имају проблем са самосталним размишљањем, јер им је много лакше да усвоје нешто него да уоче сами.

Што се тиче бака ангеле и њеног комшије што воли баке, они га за сада не дирају јер је научио команде, дођи, седи, апорт и слично и догле год је послушан добијаће колачић
 
Што се тиче бака ангеле и њеног комшије што воли баке, они га за сада не дирају јер је научио команде, дођи, седи, апорт и слично и догле год је послушан добијаће колачић
Јбг, скапирао игру, ко је вама крив што Тадић није? :lol:
 
Не знам!
А ти?

Не знам нојче.. не једем месо, па ни жабе, али сам сигуран да ће све што буде прошло кроз његов желудац на излазу заударати и тај смрад ће се осећати дуги низ година и генерација
 
A koga briga sto ovaj matori alkos ne voli Kosovo ?

Predstavnici Prištine otkazali su planirano učešće na samitu Višegradske grupe
i Zapadnog Balkana u Pragu zbog najave češkog predsednika da će uskoro u
svojoj zemlji pokrenuti pitanje mogućnosti povlačenja priznanja nezavisnosti Kosova,
javila je agencija ČTK, pozivajući se na neimenovane diplomatske izvore.

Ti izvori su naveli da za sada nije potvrđen dolazak nijednog gosta za sutrašnji sastanak premijera u Pragu.

Tuga golema što ne dolaze... :hahaha:
 
Не рачуна се теорија, већ пракса, а у пракси он испољава све особине које задовољава дефиниција диктатора.

Теорије се држе они који имају проблем са самосталним размишљањем, јер им је много лакше да усвоје нешто него да уоче сами.

Што се тиче бака ангеле и њеног комшије што воли баке, они га за сада не дирају јер је научио команде, дођи, седи, апорт и слично и догле год је послушан добијаће колачић



Profesor Antonić ne smatra tako:

Вучић није диктатор. Он је гурнуо нашу нејаку демократију у режим који се у науци назива изборни ауторитаризам. Али то је још далеко од тираније или деспотизма. Вучић јесте ауторитарац и цео систем настоји да подеси према себи. Али његова идеологија је слаба – мало патриотизма, мало утилитаризма, мало атлантизма… То је више демагогија него целовити концепт. А на импровизацији не може да се гради озбиљна и дуговечна власт.

Зато и мислим да је Вучић у суштини тек оперетни самодржац.
 
Profesor Antonić ne smatra tako:


Кул... али ја нисам он, размишљам својом главом, баш као и много других.

Са њим се могу сложити у неким тврдњама, у некима не, опет баш као и много других који напрежу сопствену сиву масу

И у томе је једно од људских богатстава да разумеш друге, да их подржиш у ставу када га делиш, али и да имаш право да се не слажеш.

За то богатство је ускраћено твоје обожаванство, јер као и свака нестабилна личност, свако супротстављање мишљења доживљава као атентат на сопствени его
 
„Naše prijateljstvo i partnerstvo je jako kao kamen. Pozivam sve da na padnu u zamku Beograda da šire vesti koje nemaju nikakve veze sa realnošću. Nema nikakvog povlačenja priznanja Kosova već samo put napred da Kosovo postane snažnije i ravnopravni deo međunarodne zajednice. Ja sam zahvalan mom kolegi Tomašu Petričeku za njegovu i podršku češkog naroda i Republike Češke“, napisao je Pacoli na fejsbuku.

:roll:
 
Eventualno Begels
Yenta you like it
250px-Bagel-Plain-Alt.jpg

I prefer Bialy
 
Кул... али ја нисам он, размишљам својом главом, баш као и много других.

Са њим се могу сложити у неким тврдњама, у некима не, опет баш као и много других који напрежу сопствену сиву масу

И у томе је једно од људских богатстава да разумеш друге, да их подржиш у ставу када га делиш, али и да имаш право да се не слажеш.

За то богатство је ускраћено твоје обожаванство, јер као и свака нестабилна личност, свако супротстављање мишљења доживљава као атентат на сопствени его

Super, ti razmišljaš svojom glavom i nemaš potrebu da se osvrćeš na
Pravilnik foruma. Tvoje razmišljanje je iznad svega.

Čemu onda dreka kada Vučić razmišlja svojom glavom i ne obazire se na propise
o tajnosti podataka?
Ipak je on predsednik države a ti si samo moderator nekog foruma.
 
чешка је неко време била пуна шиптара, у прагу је био један од центара за шверц наркотика, чеси добро знају шиптаре
I sad je. Njihova mafija je pustila tu pipke ima desetak godina. Bivši ljubavnik od Nate Bekvalac ,Ćazim Osmani stoluje tamo.
 
Не знам... да хоће да повуку то би урадили без пумпе и хвалисања као оне Афричке земље.овако , на жалост он само покушава да тргује неким својим интересима ...Чеси се живи нису чули када смо бомбардовани , аутоматски су признали Косово , улетели у нато брзином светлости...нисам песимиста али нема од тога ништа
 

Back
Top