Predsednički izbori u Crnoj Gori

За кога ћете/бисте гласали на председничким изборима у

  • Филип Вујановић - ДПС

  • Андрија Мандић - СЛ

  • Небојша Медојевић - ПзП

  • Срђан Милић - СНП

  • Драган Хајдуковић - независни кандидат

  • Благота Митрић - независни кандидат

  • Не знам

  • Нећу изаћи/Не бих изашао на изборе


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mandic ne moze da prebaci 20% dajebeoca

Видећеш. И ако не буде могао, само је важно да Вујановић не добије преко 50%. Ионако је Мандић најјачи опозициони кандидат, тако да би га опозиција требала подржати у другом кругу. Једино ако ПзП не заебе ствар као што је и са уставом
 
Видећеш. И ако не буде могао, само је важно да Вујановић не добије преко 50%. Ионако је Мандић најјачи опозициони кандидат, тако да би га опозиција требала подржати у другом кругу. Једино ако ПзП не заебе ствар као што је и са уставом
pa vise sansi ima Medojevic da udje drugi krug od Mandica al sve jedno pobedjuje Vujanovic ,mada je po meni bolje resenje Sveto Merovic al ****** njihov problem
 
Ima li kod đetića neka jaka stranka koja je protiv EU/NATO integracija!?
pazi...
Crna Gora na nekom eventualnom referendumu o ulasku u OTAN ce glasati PROTIV
a sto se tice ulaska u EU - tu bi procenat bio dramatican - ZA !


ps
ovo bi valjalo procitati za koju godinu, kao u ostalom i sve postove koje poslah predhodnih godina. Naravno, uvek bejah u pravu - za sve.
 
pas vise sansi ima Medojevic da udje drugi krug od Mandica al sve jedno pobedjuje Vujanovic ,mada je po meni bolje resenje Sveto Merovic al ****** njihov problem

Медојевић??? После свега што је урадио може једино да придобије гласаче ДПС-а (мањи део), либерала(њих је веома мало) и мањине (доста њих ће подржати ДПС). Он нека слави ако буде имао 10%. На митингу Мандића у Беранама је било доста људи, за разлику од митинга ДПС-а у Котору. Није ми јасно како они побеђују
 
Медојевић??? После свега што је урадио може једино да придобије гласаче ДПС-а (мањи део), либерала(њих је веома мало) и мањине (доста њих ће подржати ДПС). Он нека слави ако буде имао 10%. На митингу Мандића у Беранама је било доста људи, за разлику од митинга ДПС-а у Котору. Није ми јасно како они побеђују
NIKADA ne veruj sopstvenim OCHIMA !
 
Медојевић??? После свега што је урадио може једино да придобије гласаче ДПС-а (мањи део), либерала(њих је веома мало) и мањине (доста њих ће подржати ДПС). Он нека слави ако буде имао 10%. На митингу Мандића у Беранама је било доста људи, за разлику од митинга ДПС-а у Котору. Није ми јасно како они побеђују


pa za Mandica glasaju samo Srbi i to ne ni svi a njih ima ukupno 33% tako da on moze da racuna na 30% maksimalno kako ce da za njega glasaju crnogorci kad on licno ni ne priznaje crnogorsku naciju ,a o manjinama da i ne govorim
 
pa za Mandica glasaju samo Srbi i to ne ni svi a njih ima ukupno 33% tako da on moze da racuna na 30% maksimalno kako ce da za njega gflasaju crnogorci kad on licno ni ne priznaje crnogorsku naciju a o manjinama da i ne govorim

Он признаје црногорску нацију. Човек само мисли да су и Црногорци Срби. На митингу у Беранама рекао је да ће бити председник свих грађана и да неће бити дискриминације. Надајмо се да ће и црногорска опозиција гласати за њега. Боље он него ДПС
 
Колико само знам Никшићана који су за опозицију... Колико само знам људи који су били против самосталности, па ето, изгледа да све покрадоше
eh..samo dodaj....
koliko je njih na osnovu NEREALNIH INFORMACIJA i onako ODokaTIVNO prognoziralo ostanak Crne Gore u zajednici sa Srbijom...i koliko je ljudi u Srbiji ODOKATIVNO procenilo da je "Kosovo srce Srbije"
 
eh..samo dodaj....
koliko je njih na osnovu NEREALNIH INFORMACIJA i onako ODokaTIVNO prognoziralo ostanak Crne Gore u zajednici sa Srbijom...i koliko je ljudi u Srbiji ODOKATIVNO procenilo da je "Kosovo srce Srbije"

Тачно тако. Али и код нас и у Црној Гори се тешко живи, знам људе који су продавали глас за џак брашна од 1кг. То је срамота
 
Такво куповање гласова је срамота за читаву нацију, за читав Балкан. Чујем да овај пут (засад) ДПС нуди око 150 еура, а ПзП око 80. Кажу даваће и више
 
lose te obavestavaju... na zalost
Ako mozes da mi objasnis nacin i metode kupovanja glasova?

Зашто мислиш да ме лоше обавештавају??

Начин је једноставан: Дође представник партије и понуди ти одређену суму новца. Они наравно знају да си ти друга опција, неће куповати гласове својих гласача. Уколико ти пристанеш, дајеш му личну карту, а он теби новац, што ти онемогућава да изађеш на изборе, значи глас мање за другу опцију. Личну карту можеш да узмеш тек после избора.
 
Зашто мислиш да ме лоше обавештавају??

Начин је једноставан: Дође представник партије и понуди ти одређену суму новца. Они наравно знају да си ти друга опција, неће куповати гласове својих гласача. Уколико ти пристанеш, дајеш му личну карту, а он теби новац, што ти онемогућава да изађеш на изборе, значи глас мање за другу опцију. Личну карту можеш да узмеш тек после избора.
a moze pasosh, vozacka dozvola ?!?!
 

Back
Top