Predsednički izbori (ili ''ko će biti kriv'')

Za koga ćete glasati 20.1.2008.


  • Ukupno glasova
    262
  • Anketa je zatvorena .
ono sto meni bode oci je, bez obzira na drugi krug, 1 610 000 ljudi za Radikale,
da ta prica prolazi, da su heroji oni koji se kriju kao misevi,
da npr. Evropa treba nama da se prilagodjava!!
da je ovde, gde su vecinom mladi, oko 50% protiv ulaska u Evropsku Uniju ! !! ,
to ne mogu da skapiram . .
Nisam pristalica radikala, ali nisam ni slep za ove druge. Što se ne pitaš malo da li su ove ''demokrate'' mnogo loše, da kod njih vlada lopovluk, kriminal, cveta mito i korupcija, vodi se politika bez trunke ponosa i dostojanstva, već potpuno uvlačenje u b**u zapadu...... da im zbog svega toga članovi, pristalice, simpatizeri, polako okreću leđa?!

Evo upravo rece Ceda da se predsednicka kampanja ne moze voditi samo tako sto ce se narod plasiti sa drugim predsednickim kandidatom. Misli covek na Tadicevu kampanju koja se svodi na plasenje naroda ako ne glasaju za njega
Nije samo kampanja, već cela politika naših vrlih ''demokrata'' se svodi samo na to - plašenje naroda. Da nekog drugog stalno prikazuješ kao babarogu i da će biti smak sveta ako ona dođe na vlast. A u međuvremenu - drpaju samo tako.
 
Драго ми је што на овом примеру чак и писмено показујеш каква си особа, дакле уопште ниси спремна да прихватиш пораз, него си још агресивна и безобразна, заиста врло лоше људске особине.

Да уопше имаш трунку политичке памети знала би да Веља од почетка и није био ФАВОРИТ и подсетила би се да се Коштуница веома био наљутио на Тадића јер је он смувао са Дулићем расписивање избора без договора и консензуса у Влади. А ја се радујем томе што је Коштуница феноменално одиграо ову партију и што је сада СВЕ У ЊЕГОВИМ РУКАМА, свиђало се то вама или не, баш ме брига, али Коштуније је МОЗАК! А ови месеци и дани су преломни за Србију и веома важни, зато се радујем што су издајницима и експонентима странаца и њихових обавештајних служби сада смањене могућности да хаарају по Србији.

Иначе, да те обавестим да нити сам члан ДСС-а, нити сам уопште изашао на ове изборе. Хтео сам прво да гласам за Вељу, али када сам га видео са Вуком Драшковићем, одустао сам. И сигуран сам да је због тог свог гафа добио далеко мањи број гласова него што је требало да добије.
Изађи на други круг.Шта те кошта?Тада нећеш имати велику дилему.
Знаш да је и Коштуничина,а поготову Вељина воља да тадић оде.
 
ma shta dete zna shta je 100 kila, ajd nek Toma bude, ok
pa da vidim tih 1 610 000 ljudi, tu armadu sile kako ce sa osmehom primati pozive za rat
ko mi onmad 1999
. kad je isto Toma bio podpredsednik Vlade Srbije :wink:
ali nije bilo osmeha

Или смисли нешто што би личило на озбиљан аргумент или прекини да пишеш бесмислице, какав рат, ко прича о било каквом рату осим вас жутих зечева...8-)
 
Da sumiram
pozitivan utisak izlaznost, Mrkonjić
negativan Ilić, Jovanović
očekivano Tadić i Nikolić

Pa sad, pitanje koliko je Jovanović negativan, meni je više očekivan, čak sam mislila da će biti manje i da im je glavna snaga u Čanku.
Pad narodnjaka je važan signal, sad još samo da se dogovorimo da li su pali zbog, kako neko reče "lizanja sa DS-om" sa kojima su i došli do vlasti ili zbog koketerije sa SRS-om...
 
Da sumiram
pozitivan utisak izlaznost, Mrkonjić
negativan Ilić, Jovanović
očekivano Tadić i Nikolić

Ма клечаћете ви из ДС-а на кукурузу за тих Вељиних 320 000 гласова, ја што ти кажем...:lol::lol::lol: а и за Мркине гласове такође... ено она битанга Костреш је већ почео да мољака Вељу, он ***. који је онолико гадости изговорио на рачун В.Илића.8-)
 
Pa sad, pitanje koliko je Jovanović negativan, meni je više očekivan, čak sam mislila da će biti manje i da im je glavna snaga u Čanku.
Pad narodnjaka je važan signal, sad još samo da se dogovorimo da li su pali zbog, kako neko reče "lizanja sa DS-om" sa kojima su i došli do vlasti ili zbog koketerije sa SRS-om...

Pa negativno je posto je nevidjeno nalozio svoje clanove i poklonike.Ovi DS i SRS poklonici su u sustini bili na zemlji i ocekivali ono sto se i desilo dok su LDP-ovci bili visoko u oblacima pa se nadali sa preko 10% i vise sto je smejurija.Ceda nikada nece doci do tih 10%
 
Znala sam...jednostavno sam ZNALA...:lol:Prvi put u životu sam glasala za radikale, a tek ću ponovo da glasam...i ne samo JA...:lol:

Ako bude potrebno, najmanje 30-tak ljudi za koje znam da nisu izašli, ću da animiram, čak i ako budem morala da napravim žurku posle glasanja 3.februara...a znam i kako će glasati...eto mi izazova do februara...:lol:

Moram da priznam, da mi je pored ostalog i ovaj Forum pripomogao da se odlučim, jerbo sam se lomila do poslednjeg trenutka...8-):lol:

Bilo je dovoljno samo zamisliti ove likuše i likove koji ovuda ciče i cvile...njihove antipatične pojave i uzaludne živote, a u Drajzerovoj im sretoh i sadrugove...valjda bili na terapiji i onako jadni...musavi...anoreksični, a kroz mucanje im se nazire " Ma Čeda je car"...ma ta kombinacija ovoga svega je bio dobitni glas, a sa moje strane u korist Tomislava Nikolića.:lol:

Šta ću kad sam impulsivna...a vi Čederi, samo napred...sigurna sam da ćete ovakvim svojim načinom "pomoći" i drugima da se opredele za pravu opciju...:lol::lol:
 
Znala sam...jednostavno sam ZNALA...:lol:Prvi put u životu sam glasala za radikale, a tek ću ponovo da glasam...i ne samo JA...:lol:

Ako bude potrebno, najmanje 30-tak ljudi za koje znam da nisu izašli, ću da animiram, čak i ako budem morala da napravim žurku posle glasanja 3.februara...a znam i kako će glasati...eto mi izazova do februara...:lol:

Moram da priznam, da mi je pored ostalog i ovaj Forum pripomogao da se odlučim, jerbo sam se lomila do poslednjeg trenutka...8-):lol:

Bilo je dovoljno samo zamisliti ove likuše i likove koji ovuda ciče i cvile...njihove antipatične pojave i uzaludne živote, a u Drajzerovoj im sretoh i sadrugove...valjda bili na terapiji i onako jadni...musavi...anoreksični, a kroz mucanje im se nazire " Ma Čeda je car"...ma ta kombinacija ovoga svega je bio dobitni glas, a sa moje strane u korist Tomislava Nikolića.:lol:

Šta ću kad sam impulsivna...a vi Čederi, samo napred...sigurna sam da ćete ovakvim svojim načinom "pomoći" i drugima da se opredele za pravu opciju...:lol::lol:

А,да ли се сме знати између кога си се двоумила?
Николић или...?:)
 

Back
Top