Predsednička matematika

Casual Observer

Legenda
Poruka
54.808
Autorska tema o izjavi Predsednika Republike da je Srbija kupila 5 tona zlata u vrednosti 3.3 milijarde evra, uz cenu zlata od oko 67 miliona dolara po metričkoj toni, što je u Univerzumu u kom živimo mi obični smrtnici 335 miliona dolara, tj najpribližnije 0,33 milijarde evra.

Naravno, kad se kaže bogatiji smo za 3,3 milijarde evra to ipak lepše zvuči.

D284E0A0-1BA6-45C3-86C7-E81035FD729E.jpeg

A275BEEB-63BD-49ED-9F52-40D003FCE666.jpeg

Link do Politikinog članka:

https://www.politika.rs/scc/clanak/...ta-kao-dodatak-finansijskoj-sigurnosti-zemlje

Poslednja izmena:
Autorska tema o izjavi Predsednika Republike da je Srbija kupila 5 tona zlata u vrednosti 3.3 milijarde evra, uz cenu zlata od oko 67 miliona dolara po metričkoj toni, što je u Univerzumu u kom živimo mi obični smrtnici 335 miliona dolara, tj najpribližnije 0,33 milijarde evra.

Naravno, kad se kaže bogatiji smo za 3,3 milijarde evra to ipak lepše zvuči.

Link do Politikinog članka:

https://www.politika.rs/scc/clanak/...ta-kao-dodatak-finansijskoj-sigurnosti-zemlje
Ни издалека није ауторска тема већ пренесен чланак из удбашког билтена "Политика" са твојим "конструктивним" коментаром који је ту само да би се некако пренела изјава вашег Вољеног пошто нико од нормалних и пристојних форумаша неће да с тим и таквим чланком отвара тему :kafa:

Ни издалека није ауторска тема већ пренесен чланак из удбашког билтена "Политика" са твојим "конструктивним" коментаром који је ту само да би се некако пренела изјава вашег Вољеног пошто нико од нормалних и пристојних форумаша неће да с тим и таквим чланком отвара тему :kafa:
:pop:

Ни издалека није ауторска тема већ пренесен чланак из удбашког билтена "Политика" са твојим "конструктивним" коментаром који је ту само да би се некако пренела изјава вашег Вољеног пошто нико од нормалних и пристојних форумаша неће да с тим и таквим чланком отвара тему.

Ja bih rekao da je nestalo ideja za investicije trenutno , pa se trose pare koje ce se posle deponovati kao osnov , depozit za neki kredit....

Ne znam dinamiku radova za taj expo stanovi projekat, a ni makis za malog nije gotov, tako da mora da se balansira....a para ima , vise nego ocigledno a i bice ih sve vise....

Dobro niko lud nije pomislio da ce biti za potrosnju , tj za bacanje na prosvetu ili sirenje za zdravstvo....ali ih ima....

Back