Председавајућа седницом СБ УН лупала шаком о сто због Вучића

Koliko god lično mislim da je ovaj čovek lud jednostavno i šta god mislio o njegovoj unutrašnjoj politici, to mi neće biti drago kad vidim predstavnika Srbije kad ga u međunarodnim institucijama tretiraju kao smeće na uštrb onih koji nam rade o glavi.

Ta maltežanska izmećara je očigledno slagala
Jer se na početku debate obznane uslovi a ne u toku iste, još joj kao asistentkinja potvrđuje

Njena nervoza i usplahiren izgled pokazuje da je izmeđara plaćena ili ucenjena

Očigledno je naš shvatio sa kim ima posla
Nadam se da će maltežanska izmećara nekad saznati šta su tri minuta

Nisam znao da ce Vas bas toliko pogoditi brukanje. :(

Uopšte se nije izbrukao
Nego su SS wafen dobile nalog da nam prikažu i objasne kako se obrukao

Očigledno nisu postigli željeni rezultat, pa sada objašnjavaju

Muve zunzare samo zuje sa svojom teorijom

Očigledno im je dobro zabiberio čim su se setili "tri minuta" u toku diskusije .

Uopšte se nije izbrukao
Nego su SS wafen dobile nalog da nam prikažu i objasne kako se obrukao

Očigledno nisu postigli željeni rezultat, pa sada objašnjavaju

Muve zunzare samo zuje sa svojom teorijom

Očigledno im je dobro zabiberio čim su se setili "tri minuta" u toku diskusije .
Pa nema sta da nam ko objasni , kada ima snimak . Mislim meni jeste Dukadjin Lipa preko WU poslao pare da ga pljujem ,al koliko vidim po drustvenim mrezama bukvalno se svi sprdaju sa njim od siptara , Rvata , lliberala , stranaca do HC 1244 srpskih nacionalista , litijaša i ćiriličara .

naravno da zamjenica laže...
obrisala je patos sa av-om, ... ej njena pomocnica je vaznija/casnija/... od predsednika?!

pa samo bih se okrenuo i otisao, on kao predsednik ne predstavlja samog sebe nego dozvoljava da nam zemlju sikaniraju

Poslednja izmena od moderatora:
Ta maltežanska izmećara je očigledno slagala
pa, naravno da je slagala, ali predsednik valjda ima neki dignitet, a ne kao nas av- :mazipsa:
jel 3 minuta? zbogom glupaco, trebao je da se okrene i ode, a ne da trpi popisulju koja ga je namerno sikanira.la, tj SRBIJU, av je ionako kucov, ili seni ili mase repom pred svima u inostranstvu, samo u srbiju glumata facu - ljiga.

Pa nema sta da nam ko objasni , kada ima snimak . Mislim meni jeste Dukadjin Lipa preko WU poslao pare da ga pljujem ,al koliko vidim po drustvenim mrezama bukvalno se svi sprdaju sa njim od siptara , Rvata , lliberala , stranaca do HC 1244 srpskih nacionalista , litijaša i ćiriličara .

SS wafen uvek nađe za potrebu da objasni "očigledno"

Sve neki pristojni ljudi, osim što to mogu samamo tajno, iz mase ko svi nesposobni....ali je biser kada neki selja počne o visokoj politici....sav pametan, a sriče dok čita...

pa, naravno da je slagakla, ali predsednik valjda ima neki dignitet, a ne kao nas av- :mazipsa:
jel 3 minuta? zbogom glupaco

Pa šta je trebao da uradi da je zaskoči ili demonstrativno ustane?

Cenim da će oni koji su izmećaru "posavetovali" već doći u klinč sa jačima od sebe

Pa šta je trebao da uradi da je zaskoči ili demonstrativno ustane?

Cenim da će oni koji su izmećaru "posavetovali" već doći u klinč sa jačima od sebe
ona pljuje i sikanira predsednika, a velica neku svoju lezbacu

si ti normalna? odmah je trebao da napusti prostoriju i ode

jel njega srbija tamo poslala da se sa lezbacama nadgornjava?on derpe?!

Nekim seljacima može da udje u kuću svaki džukac i oni da šene...."oćete malo moje guze?" " nećete" "dobro, evo vam moja žena"
Uostalom da ovi jadnici na netu nisu prodali svoje komšije ne bi se ni raspravljalo o KiM u savetu bezbednosti, nego seljačke džukele pomažu šiptarima i ustašama i traže pare da kupe još par stanova....

obrisala je patos sa av-om, ... ej njena pomocnica je vaznija/casnija/... od predsednika?!

pa samo bih se okrenuo i otisao, on kao predsednik ne predstavlja samog sebe nego dozvoljava da nam zemlju sikaniraju
O tome pričam psihopata ubeđuje nas Srbe kako se on ponižava a u stvarnosti on sve nas ponižava pred celim svetom jer je najobičnija kriminalna sisa.

Dobila žena neku paricu ili uslugicu
Isti dan Dukadjin Lipa se obreo u NY preko koga idu razne finanCije
Jedan deo upotrebio za projekat zvani njegova kćiPogledajte prilog 1535889
Naždrala se i napila na večeri koju je šiptarka organizovala posle sednice.
Ponela posle ždranja verovatno i neku kintu i par kila belog, da se nađe...

Back