Predrasude......

flexibilna

Početnik
Poruka
14
E, pa, dragi momci, 'ajde se lepo izjasnite! Imate li predrasuda u ljubavnim odnosima? Ako imate, navedite ih! Traži li ko nevinu (a da nije mladji od 20 god.)? Da li vam je bitan porodični status? Da li vam je bitan broj prethodnika? A materijalno stanje potencijalne partnerke? Fizički izgled? Čak i ako želite slobodnu vezu...
 
Ne znam zašto, ali 'ajde...
Ne tražim nevinu, mator sam za to. :mrgreen:
Da li mi je bitan njen porodični status?! Koji status?
Broj njenih prethodnika mi nije bitan, kao što i njoj ne treba da bude bitan broj mojih prethodnica.
Materijalno stanje mi nije bitno, jer ne cveta cveće ni u moje preduzeće. :lol: Elem, stvarno mi nije to važno, da li ima ovo ili ono iliti da li nema ovo ili ono.
Fizički izgled?! U kojoj meri, da mi zasmeta fizički izgled?! To malo treba definisati, kao i ono o porodičnom statusu. Na šta se tačno misli?! :?
 
Neko je podelio temu sa DiP, pametno.

Naravno da mi je bitan fizički izgled i obrazovanje, to nisu predrasude.


Malo su mi sumnjive žene sa "urokljivim očima", ali ne znam šta to znači :D Ne, nemam nikakve predrasude slične prirode.
 
Ne interesuju me godine.
Ne interesuje me da bude nevina, nego da ja budem taj poslednji.
Harizmaticnost jedne Liv Ullmann jeste pozeljno, ali ne i presudno.
Porodicni status: i da je razvedena sa detetom, ne smeta mi, i da je u losem braku, stao bih sasvim iza nje da iz njega izadje.
Obrazovanje nije bitno, nego na koji nacin njen Karakter zna da upija i razvija sopstvenu, individualnu pamet.
Materijalno stanje, NE.
Fizicki izgled: ne mora da ima lepotu Ingrid Thulin ili Pääivi Hunkkönen, ali se na fizickom izgledu mora ocrtavati njena apsolutna zenstvenost.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ne interesuju me godine.
Ne interesuje me da bude nevina, nego da ja budem taj poslednji.
Harizmaticnost jedne Liv Ullmann jeste pozeljno, ali ne i presudno.
Porodicni status: i da je razvedena sa detetom, ne smeta mi, i da je u losem braku, stao bih sasvim iza nje da iz njega izadje.
Obrazovanje nije bitno, nego na koji nacin njen Karakter zna da upija i razvija sopstvenu, individualnu pamet.
Materijalno stanje, NE.
Fizicki izgled: ne mora da ima lepotu Ingrid Thulin ili Pääivi Hunkkönen, ali se na fizickom izgledu mora ocrtavati njena apsolutna zenstvenost.

Jako lepo rečeno tj. napisano,svaka čast!:-D
 
flexibilna:
E, pa, dragi momci, 'ajde se lepo izjasnite! Imate li predrasuda u ljubavnim odnosima? Ako imate, navedite ih! Traži li ko nevinu (a da nije mladji od 20 god.)? Da li vam je bitan porodični status? Da li vam je bitan broj prethodnika? A materijalno stanje potencijalne partnerke? Fizički izgled? Čak i ako želite slobodnu vezu...

Posle svega što sam izgrmeo u životu jedino je važno da žena ima dušu u smislu nekog razumevanja i normalnog odnosa prema životu..............umoran sam od raznoraznih svađa, razmirica i bezveznih veza........umorio sam se i da nekoga učim životu...........sve je to bilo lepo i crnke i plavuše i brinete i zgodne i poslovne i bogate klinke i starije i perverzne ali ja bih jednu nežnu, pažljivu i emotivnu dušu bre...........yebote ispade ko oglas za "on traži nju"....he he he...............8)
 
Supertajni:
Posle svega što sam izgrmeo u životu jedino je važno da žena ima dušu u smislu nekog razumevanja i normalnog odnosa prema životu..............umoran sam od raznoraznih svađa, razmirica i bezveznih veza........umorio sam se i da nekoga učim životu...........sve je to bilo lepo i crnke i plavuše i brinete i zgodne i poslovne i bogate klinke i starije i perverzne ali ja bih jednu nežnu, pažljivu i emotivnu dušu bre...........yebote ispade ko oglas za "on traži nju"....he he he...............8)

Ovo si lepo napisao, i mozda malo lici na oglas licne prirode, ali ko kaze da se ne moze bas preko neta naci ono pravo.
Sto se tice tvog posta, i mene je zadesio tezak slucaj pogresnog braka gde je Pandorina kutija bila otvorena i nesto se nisam nauzivao u tom periodu svog zivota.
Cak sam mislio da odrzim koncert pa i na CD-u da se nadje pod imenom "Witchcraft Live".
Prokleta vestica iz Panceva...nikada vise.
 
Selena:
Jako lepo rečeno tj. napisano,svaka čast!:-D

Pa? To su moje zelje kojima se zene odusevljavaju samo teoretski naravno jer htenje se ocigledno voli vise nego ostvarenje tog sna.
E zao mi je sto nisam takav i sto zelim da se ovako nesto ostvari zaista u praksi.
Vise mi je muka od tog vecitog gundjanja kako bi svi hteli nekog "lepog i pametnog" a kada im se to isto ponudi u praksi, kada je to opipljivo, onda vise nije to to.
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa? To su moje zelje kojima se zene odusevljavaju samo teoretski naravno jer htenje se ocigledno voli vise nego ostvarenje tog sna.
E zao mi je sto nisam takav i sto zelim da se ovako nesto ostvari zaista u praksi.
Vise mi je muka od tog vecitog gundjanja kako bi svi hteli nekog "lepog i pametnog" a kada im se to isto ponudi u praksi, kada je to opipljivo, onda vise nije to to.

Ma ko to kaže?
Sad će ispasti kao kliše,ali stvarno mislim da onda nisi naišao na pravu!
 
Tražim nevinu, što podrazumeva da mi je bitan broj prethodnika. Bitno mi je iz kakve je porodice, da li je vernik, da li jede meso, da li ima smisla za humor,... E da, jako mi je bitno da ne puši cigarete!
Ima još ali me mrzi da pišem.
 
Pa bitno je kako izgleda, i da nije narkomanka. Ostalo vecinom nije bitno.

neko je pomenuo obrazovanje, a neno je to malo tupavo da pitash devojku za obrazovanje pre nego sto odluchis da li ti se svidja.
 

Back
Top