- Poruka
- 4.066
Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.

Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.














Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.
srpkinja 
Koga boli šta pevaju neki kamenjarci u nekoj vukojebini od države ? Lock na temu !!




Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.
Тебе чим се јављаш на сваку тему о Црној Гори.Koga boli šta pevaju neki kamenjarci u nekoj vukojebini od države ? Lock na temu !!

To bijaše ona što stade ispod jedne šljive (dal' stabla, dal' ploda, vrag će ga znat..)?Proročanstva o Velikoj Srbiji
Тебе чим се јављаш на сваку тему о Црној Гори.
Иначе, свака част за Поповића и Џомића...ти људи су понос Црне Горе![]()

Ne znam koje to Crne Gore? One koja bi se prodala za vreću brašna? A, možda i manje...Тебе чим се јављаш на сваку тему о Црној Гори.
Иначе, свака част за Поповића и Џомића...ти људи су понос Црне Горе![]()
Ne znam koje to Crne Gore? One koja bi se prodala za vreću brašna? A, možda i manje...



Ovo treba objavit na RTCG. Cisto da zna narod kome je oduzeto drzavljanstvo i ko predstavlja SPC u CG.
Има и то много...е то ендемским СДП-овцима попут Пеćу и Старом Црногорцу смета.nisu svi u Crnoj Gori DPS qurve koje se prodaju za dzak krtole
Ima tamo kako bi rekli , i casnijeh i postenijeh Srba koji su tu da vas podsecaju na ono sto su nekada bili vasi preci , pre nego su postali komunisti i prodali svoju veru i naciju za partijsku knjizicu

