Predlozite mi dobru igru!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ArchNosferatu

Primećen član
Poruka
658
Igrao sam pre nekog vremena igru zvanu "Arcanum magic obscura...(ili tako nesto)" koju sam presao dvaput. To je bila najbolja igra u mom zivotu. Posle nje probao sam razne PC RPG igre sa nekim grafikama koje vise i nisu RPG igre. Znaci samo Arcanum mi je odgovarao po svemu. Posle sam naisao na igru "eschalon book II" koja me je takodje odusevila. Nije kompletna i kvalitetna kao Arcanum ali dovoljno dobra da "mene" odusevi. Znaci da skratim: Treba mi igrica gde se preplicu magija i tehnologija(tehnologija 19. veka ne haj-faj laseri i roboti), gde mozes da pravis napitke, oruzja... Uglavnom ko je igrao gore navedene igre neka mi predlozi nesto slicno. Unapred zahvalan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top