ArchNosferatu
Primećen član
- Poruka
- 658
Igrao sam pre nekog vremena igru zvanu "Arcanum magic obscura...(ili tako nesto)" koju sam presao dvaput. To je bila najbolja igra u mom zivotu. Posle nje probao sam razne PC RPG igre sa nekim grafikama koje vise i nisu RPG igre. Znaci samo Arcanum mi je odgovarao po svemu. Posle sam naisao na igru "eschalon book II" koja me je takodje odusevila. Nije kompletna i kvalitetna kao Arcanum ali dovoljno dobra da "mene" odusevi. Znaci da skratim: Treba mi igrica gde se preplicu magija i tehnologija(tehnologija 19. veka ne haj-faj laseri i roboti), gde mozes da pravis napitke, oruzja... Uglavnom ko je igrao gore navedene igre neka mi predlozi nesto slicno. Unapred zahvalan.