Predlozite film :)

Ima dosta ozbiljnih anima japanskih, tipa Animatrix. Jel zna neko da preporuci dobru animu a da nije onako klinacko sran'je kao sto uglavnom predlazu na temi za iste.

Dakle samo ozbiljno, 061, do 34 i gej stop! :mrgreen:
 
Mmm, Hellsing (pogledaj i OVA, ili Hellsing Ultimate kako ga još zovu, nije još gotov ali je neuporedivo bolji od originala), Death Note, Elfen Lied, Fullmetal Alchemist, Cowboy Bebop, Grand Teacher Onizuka, Rurouni Kenshin (obavezno pogledaj Tsuiokuhen, to ti je kao prequel, ako te mrzi da pogledaš original anime, pošto je on malo neozbiljan, ali Tsuiokuhen je jedan od najboljih anime-a ikada), ili od filmova Ghost in the Shell, Akira ili bilo šta od Hayao Miyazaki-ja. Ne znam šta te konkretno interesuje, ali ovo je recimo crem de la crem po mom mišljenju.
 
Poslednja izmena:
Da, da cuo sam da svi hvale Death Note... :) Nesto slicno?

Ne znam, ja sam kao mladji gledao sa drugom Fist of the north star... Ima bizarnih scena, ali tada mi je bilo do jaja. Ne znam kako bi mi se sada svidelo, ali preporucujem...
 
Da, da cuo sam da svi hvale Death Note... :) Nesto slicno?

Ne znam, ja sam kao mladji gledao sa drugom Fist of the north star... Ima bizarnih scena, ali tada mi je bilo do jaja. Ne znam kako bi mi se sada svidelo, ali preporucujem...

Pa odgledaj prvo sve ovo što sam ti napisao, pa vidi šta ti se svidja, da mogu ja i drugi da ti preporuče nešto slično. Ili si gledao Death Note, ne kapiram baš šta si hteo da kažeš?
 
Da, da cuo sam da svi hvale Death Note... :) Nesto slicno?
Code Geass je slican, imas slicnog glavnog lika genijalca koji oce da vlada svetom, s tim sto ovaj ima carobno oko koje upravlja ljudima, umesto sveske. :lol: Meni se licno vise svidja CG, al ni DN nije los.

Ja preporucujem Witch hunter Robin (malo smara prve tri epizode, al je dobar kasnije) i Basilisk, koji je divan. Aoi Bungaku je toliko ozbiljan da baca u depresiju, pa ako volis... :lol:

Moje licno misljenje je da anime treba da bude neozbiljan, majku mu, Naruto i FT rulaju. xDD

Inace, @tema
Ako naidjete slucajno na neki film sa krokodilima ljudozderima, slobodno ga zaobidjite, neverovatno je glup.
 
Ja ne znam za bolju komediju u poslednjih xyz godina. Vrlo originalne i duhovite fore, dobra ideja za radnju, vrlo fino odglumljeno, naročito ludi Kinez i autistični šurak. Ne znam šta ćeš više od jedne komedije.
 
Ja ne znam za bolju komediju u poslednjih xyz godina. Vrlo originalne i duhovite fore, dobra ideja za radnju, vrlo fino odglumljeno, naročito ludi Kinez i autistični šurak. Ne znam šta ćeš više od jedne komedije.

Hm, vise volim nesto na fazon American pie, Scary movie, Clerks... Ovo mi je nekako previseeeeee ali bas previse holivudski. Ne kazem da ovi koje sam ja nabrojao nisu, ali ovaj je zaista toliko komercijalizovan i reklamiran da mi se popeo na qrz. Ima par dobrih fora, ali nije to nista preterano, vise sam se smejao uz Dogmu ili Klerkse :D
 
Preporucujem jedan izuzetan animiran film, koji, iako jelte, crtani, daleko od toga da je za decu...

Samo cu reci da sam pod takvim utiskom, ne pamtim kada me je film, kamoli crtani film ovako odusevio, nasmejao, rastuzio.
Remek- delo dolazi iz Pixarovog studija i zove se Up!

http://www.imdb.com/title/tt1049413/

Nikako nemojte da ga preskocite samo zato sto je crtani i ima naizgled glupu pricu. Isto sam mislio, a zavrsio sam oduvan sa stolice.
Inace vrlo se retko desava da me film rastuzi, a ovaj me je doveo do suza.

 
Gledao nove epizode "Two and a half men " i "How i met your mother"
nije lose
u TaHM Ashton je dobro odglumio,i lepo su prikazali njegovog lika, nisam zamisljao da ce biti takav..ali sto su morali da ubiju Carlija,dete im ebem

HiMYM ima dobar zaplet vec sad na pocetku,ali sam sve tri epizode vec pogledao za sat vremena,sad treba cekati :(

pored toga, od filmova sam gledao Maratonce (again xD ) i Dead Snow koji nije nista posebno
 
Preporucujem jedan izuzetan animiran film, koji, iako jelte, crtani, daleko od toga da je za decu...

Samo cu reci da sam pod takvim utiskom, ne pamtim kada me je film, kamoli crtani film ovako odusevio, nasmejao, rastuzio.
Remek- delo dolazi iz Pixarovog studija i zove se Up!

http://www.imdb.com/title/tt1049413/

Nikako nemojte da ga preskocite samo zato sto je crtani i ima naizgled glupu pricu. Isto sam mislio, a zavrsio sam oduvan sa stolice.
Inace vrlo se retko desava da me film rastuzi, a ovaj me je doveo do suza.


Odgledao, nije los, na trenutke smara, mada je poenta dobra
 

Back
Top