Quantcast

Predlozite film :)

Northerian

Ističe se
Banovan
Poruka
2.145
Ne znam zasto svi hejtuju epizode 1-3, najjace su, pogotovo 3. Mada ni 4-6 nisu lose, ali su nekako detinjaste (zbog ovoga ce me sw fanovo proglasiti infidelom al ajde)

http://3.***************/_Wh7d6LLY1Rk/TEyS7Ynfa7I/AAAAAAAAAGc/x9B-JOUu3Es/s1600/rtlk6jy23vvtkb95o6agsysc1rxg7w_dvd-star-wars-iii-a-vinganca-dos-sith.jpg

Northerian

Ističe se
Banovan
Poruka
2.145
2 za ubijanje vremena

easya.jpg

Accepted.jpg

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.457
Ne znam zasto svi hejtuju epizode 1-3, najjace su, pogotovo 3. Mada ni 4-6 nisu lose, ali su nekako detinjaste (zbog ovoga ce me sw fanovo proglasiti infidelom al ajde)

http://3.***************/_Wh7d6LLY1Rk/TEyS7Ynfa7I/AAAAAAAAAGc/x9B-JOUu3Es/s1600/rtlk6jy23vvtkb95o6agsysc1rxg7w_dvd-star-wars-iii-a-vinganca-dos-sith.jpg

petica ownuje prva 3 dela by far.

tema

220px-Into-the-wild.jpg

'nači krenuo sam da ga gledam sa totalnom skepsom a ono, baš me oborio i ta priča :D

Sleepyhead

Poznat
Poruka
9.923
Dajte neki horor, al dobar. Ali da nema zombija, ni plasticnih cudovista (ono sa krokodilima je bilo takvo razocarenje), ni vanzemaljaca. Vampiri moze, vestice, vukodlaci, poremeceni manijaci, poremecene kuce, duhovi, moze sve.

U stvari, jos bolje, ako neko zna na kom sajtu moze onlajn da se gleda ona serija po pricama Reja Bredberija, neka mi kaze pobogu, bas mi fali ta serija sada.

DjidjoBL

Zainteresovan član
Poruka
108
Ljudi preporučujem vam da pogledate oba dijela "Tropa de Elite". Ne zbog neke posebne radnje nego samo zbog činjenice da je situacija u BiH i Srbiji identična kao u pomenutom filmu. Korumpirana policija, korumpiran vrh vlasti... Uostalom, pogledajte...

Pozdravi

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.