Predlozi za čvrst i izdržljiv smartphone

GasMaska

Domaćin
Poruka
4.949
Pozdrav ljudi. Možete li mi dati neki predlog za android smartphone koji ima čvrst ekran i po mogućstvu dugotrajnu bateriju (kvalitet kamere i količina prostora skroz nebitni) . Imao sam i samsung, nokia i hiawei telefone do sad, kupovao i masku i zaštitno staklo, ali džabe kad mi ispadaju i pucaju ekrani. Odoše mi sve pare na zamene ekrana, kao da ih namerno prave krhkima :(
 
Pozdrav ljudi. Možete li mi dati neki predlog za android smartphone koji ima čvrst ekran i po mogućstvu dugotrajnu bateriju (kvalitet kamere i količina prostora skroz nebitni) . Imao sam i samsung, nokia i hiawei telefone do sad, kupovao i masku i zaštitno staklo, ali džabe kad mi ispadaju i pucaju ekrani. Odoše mi sve pare na zamene ekrana, kao da ih namerno prave krhkima :(
Blackberry Motion...
 
Имам телефон сад са OLED екраном (P40) и то је толико плишани екран и слабашан. Тек сад видим разлог зашто се OLED не уграђује НИ У ЈЕДАН робустан телефон. Сад ми је жао што нисам узео неки са LCD-ом. Мислим шта ми вреди боља слика кад је плишан, не смеш ни под јастук да га ставиш, одмах прашина се накупља, јастук га уништи а не камен у шуми...... Мој савет ти је да узмеш неки са LCD-ом има Honor и Huawei одличне јефтине телефоне.


А ако баш желиш моћан робустан телефон мој савет ти је овај!

Ulefone Armor 11 5G

Одличан процесор за ову класу.
Било би супер кад би се појавио и неки са камером у рангу iPhone-a одмах би га купио!


https://www.gsmarena.com/ulefone_armor_11_5g-10782.php
1662831180774.png
 
Poslednja izmena:
Да може и тако. Да узме неки флегшип али опет ће да има све мане OLED екрана. Моје искуство је да је јако плишан и не одаје чврстину као LCD. Не знам колики му је буџет. Ако му је буџет ограничен да не може да купи флагшип онда боље да узме неки са LCD-ом.
 
Pozdrav ljudi. Možete li mi dati neki predlog za android smartphone koji ima čvrst ekran i po mogućstvu dugotrajnu bateriju (kvalitet kamere i količina prostora skroz nebitni) . Imao sam i samsung, nokia i hiawei telefone do sad, kupovao i masku i zaštitno staklo, ali džabe kad mi ispadaju i pucaju ekrani. Odoše mi sve pare na zamene ekrana, kao da ih namerno prave krhkima :(
Ако тако често ломиш, купују јефтине телефоне или купи неки "грађевински".
Овај Oukitel WP19 је купио мој друг и каже да је одличан. Бацао га је поред мене на бетон, у воду, да ми покаже издржљивост.
Једино што не знам да ли се у Србији може купити?
 
Pozdrav ljudi. Možete li mi dati neki predlog za android smartphone koji ima čvrst ekran i po mogućstvu dugotrajnu bateriju (kvalitet kamere i količina prostora skroz nebitni) . Imao sam i samsung, nokia i hiawei telefone do sad, kupovao i masku i zaštitno staklo, ali džabe kad mi ispadaju i pucaju ekrani. Odoše mi sve pare na zamene ekrana, kao da ih namerno prave krhkima :(
Ja сам стављао стакла са Алиекспреса, није било проблема, хвала Богу за сад.
Падао ми је телефон више пута, чак и једна Моторола без стакла преко али је издржала.
 
Имам телефон сад са OLED екраном (P40) и то је толико плишани екран и слабашан. Тек сад видим разлог зашто се OLED не уграђује НИ У ЈЕДАН робустан телефон. Сад ми је жао што нисам узео неки са LCD-ом. Мислим шта ми вреди боља слика кад је плишан, не смеш ни под јастук да га ставиш, одмах прашина се накупља, јастук га уништи а не камен у шуми...... Мој савет ти је да узмеш неки са LCD-ом има Honor и Huawei одличне јефтине телефоне.


А ако баш желиш моћан робустан телефон мој савет ти је овај!

Ulefone Armor 11 5G

Одличан процесор за ову класу.
Било би супер кад би се појавио и неки са камером у рангу iPhone-a одмах би га купио!


https://www.gsmarena.com/ulefone_armor_11_5g-10782.php
Pogledajte prilog 1219871
Ја имам Самсунг амолед, и стакло преко. Немам проблем кад ставим стакло преко.
 

Back
Top