predlozi muških autfita za sastanak

Kaki.
Imam neku jaknu, prelazni, neko mi je poklonio, ja takve stvari ne kupujem. I zenska mi kaze p sto? Bas ti je lepa.
A neka kaki boja, sprana, bukvalno kao nesto sto bi troter obukao. Reko, jbte izgledam u ovome totalno kao da me nema. Mogu na pikac da odem i prodajem kestenje. Ona se smeje, oa ono jeste, izgkedas ko chilac.
I sad kao poslusaj savet.

Kaki.
Imam neku jaknu, prelazni, neko mi je poklonio, ja takve stvari ne kupujem. I zenska mi kaze p sto? Bas ti je lepa.
A neka kaki boja, sprana, bukvalno kao nesto sto bi troter obukao. Reko, jbte izgledam u ovome totalno kao da me nema. Mogu na pikac da odem i prodajem kestenje. Ona se smeje, oa ono jeste, izgkedas ko chilac.
I sad kao poslusaj savet.
Ma ne treba slusati druge vec uklopiti spolja sa onim unutra.

Nesto razmisljam, uvek sam se najbolje oblacio u sporckim radnjama. Odem u sporcku radnju i znas sta kupujes brate. Komotno, ne zulja nista, sad bas gledam baku praseta, lik je jbga uspesan i oblaci se u tom fazonu. Sta fali, vidi kakve ribe seta okolo. Malo bodi majica da istakne bicepse, pa kad sednes malo ugao da se vide i tricepsi i pikas se po sisama s vremena na vreme, kao uobicajena gestikulacija. Jbg radila se i presa.
Moze neka lankosta/puma/panter s kapuljacom, pederusa oko vrata kozna i bog da te vidi.

d6c0e4fe1d7b83800da241c298878fa5_edit_257784489123163.png

Back