Predlog zakona o izduvnim gasovima!

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Nedavno stojim na bivšoj tramvajskoj stanici kod Vukovog spomenika, i shvatam da stanica više nije tamo gde je bila, nego da su i ovu izmestili između dve trake, na takozvano pešačko ostrvo. To iznenada probudi bes u meni, strašno se potresoh i reših da nešto promenim :ljutko:
Naime, mislim da uopšte nije u redu da ljudi koji ne poseduju automobil, te samim tim sopstvenim parama i izduvnim gasovima iz njihovih automobila nisu u prilici da zagađuju životnu sredinu, kao i da ušmrđavaju sirote putnike koji nemaju većih ambicija od te da sačekaju svoj autobus. Ustvari, ne autobus, tramvaj, zaboga! Tramvaj koji ide na struju i UOPŠTE NE KORISTI GORIVO koje koriste automobili i autobusi koji ih kupaju svojim auspusima nerazumno velikih prečnika, a koji su, opet, po pravilu, usmereni ka sredini trake, odnosno ka njima, jadnicima koji stoje i naivno čekaju tramvaj.

Dakle, predlažem da se osmisli posebno jedan deo stanice koji će biti izolovan od izduvnih gasova, a u koji će imati pravo da stanu samo oni ljudi koji nisu vlasnici automobila. Ili to ili da se vrati stara stanica za tramvaje, tamo gde je i bila, pa da tamo stoje ovi što ne voze, a vozače da posadimo na pešačko ostrvo, pa tamo nek se truju u đubretu koje tu i tamo svejedno sami proizvode u nekom momentu.

Mislim da je to sasvim okej, šta kažete, jeste li za? :D

Dakle, predlažem da se osmisli posebno jedan deo stanice koji će biti izolovan od izduvnih gasova, a u koji će imati pravo da stanu samo oni ljudi koji nisu vlasnici automobila. Ili to ili da se vrati stara stanica za tramvaje, tamo gde je i bila, pa da tamo stoje ovi što ne voze, a vozače da posadimo na pešačko ostrvo, pa tamo nek se truju u đubretu koje tu i tamo svejedno sami proizvode u nekom momentu.

Океј је,ја бих тебе турио на следећим изборима да будеш посланик,да такав бунт и реторички таленат не труну на форуму.А и капацитет за свађу није занемарљив.Чак бих тражио да ти дају и бодигарде док си за говорницом,да можеш да оплетеш по оним говедима у скупштини.И да,обавезно да будеш независни посланик,иначе оде све у пропаст.

Poslednja izmena:
da se ja pitam,sve pushasche bi poslao na lechenje
Какво лечење,ја би им организовао туре да обиђу све концлогоре из Трећег рајха.Можда укапирају шта раде непушачима,мада сумњам у Зоолошком врти труне више вијуга него у диму од цигарета.

Океј је,Ја бих тебе турио на следећим изборима да будеш посланик,да такав бунт и реторички таленат не труну на форуму.А и капацитет за свађу није занемарљив.Чак бих тражио да ти дају и бодигарде док си за говорницом,да можеш да оплетеш по оним говедима у скупштини.И да,обавезно да будеш независни посланик,иначе оде све у пропаст.

Fala fala ako će da mi daju onu platu pristajem.

Nedavno stojim na bivšoj tramvajskoj stanici kod Vukovog spomenika, i shvatam da stanica više nije tamo gde je bila, nego da su i ovu izmestili između dve trake, na takozvano pešačko ostrvo. To iznenada probudi bes u meni, strašno se potresoh i reših da nešto promenim :ljutko:
Naime, mislim da uopšte nije u redu da ljudi koji ne poseduju automobil, te samim tim sopstvenim parama i izduvnim gasovima iz njihovih automobila nisu u prilici da zagađuju životnu sredinu, kao i da ušmrđavaju sirote putnike koji nemaju većih ambicija od te da sačekaju svoj autobus. Ustvari, ne autobus, tramvaj, zaboga! Tramvaj koji ide na struju i UOPŠTE NE KORISTI GORIVO koje koriste automobili i autobusi koji ih kupaju svojim auspusima nerazumno velikih prečnika, a koji su, opet, po pravilu, usmereni ka sredini trake, odnosno ka njima, jadnicima koji stoje i naivno čekaju tramvaj.

Lexo si razmišljala da se baviš spisateljstvom?:think:
Inače problem sa gasovima se već rešava tako što postoji bezolovni benzin, euro standard,ne može to preko noći posebno u ovakvoj zemlji...

E a stvarno mi niste jasni. Onaj tamo predlaže da se "jalovcima" zabrani da se bave politikom i vi se uneli u temu ko da je prava, a ja ovde predlažem realan i moralno pravno osnovan zakon i vi me zajebavate pa de to ima :sad2:
Па нисмо ми скупштина,да можемо да те подржимо.А и озбиљни смо до коске.Ти си зарђала међу оним домаћицама и док не скинеш кецељу,мирис квасца и белог лука,од тебе неће бити посланик.

Па нисмо ми скупштина,да можемо да те подржимо.А и озбиљни смо до коске.Ти си зарђала међу оним домаћицама и док не скинеш кецељу,мирис квасца и белог лука,од тебе неће бити посланик.

Što pa to je ql mislim da bi se oduševili da im uđem ulepljena od testa, izgledaću baš odraslo, odgovorno i domaćički, prava žena-poslanik kakvu prosečna srbenda želi.

Što pa to je ql mislim da bi se oduševili da im uđem ulepljena od testa, izgledaću baš odraslo, odgovorno i domaćički, prava žena-poslanik kakvu prosečna srbenda želi.
Као посланика те не би било брига шта желе србенде.Кад оне наказе и кокошке могу да бирају манекене,ти би могла да направиш конкурс и ставиш све своје жеље у њега.Осим ако ниси баба као и оне и лажно се представљаш на форуму.

Back