Predlog zakona o izduvnim gasovima!

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Nedavno stojim na bivšoj tramvajskoj stanici kod Vukovog spomenika, i shvatam da stanica više nije tamo gde je bila, nego da su i ovu izmestili između dve trake, na takozvano pešačko ostrvo. To iznenada probudi bes u meni, strašno se potresoh i reših da nešto promenim :ljutko:
Naime, mislim da uopšte nije u redu da ljudi koji ne poseduju automobil, te samim tim sopstvenim parama i izduvnim gasovima iz njihovih automobila nisu u prilici da zagađuju životnu sredinu, kao i da ušmrđavaju sirote putnike koji nemaju većih ambicija od te da sačekaju svoj autobus. Ustvari, ne autobus, tramvaj, zaboga! Tramvaj koji ide na struju i UOPŠTE NE KORISTI GORIVO koje koriste automobili i autobusi koji ih kupaju svojim auspusima nerazumno velikih prečnika, a koji su, opet, po pravilu, usmereni ka sredini trake, odnosno ka njima, jadnicima koji stoje i naivno čekaju tramvaj.

Dakle, predlažem da se osmisli posebno jedan deo stanice koji će biti izolovan od izduvnih gasova, a u koji će imati pravo da stanu samo oni ljudi koji nisu vlasnici automobila. Ili to ili da se vrati stara stanica za tramvaje, tamo gde je i bila, pa da tamo stoje ovi što ne voze, a vozače da posadimo na pešačko ostrvo, pa tamo nek se truju u đubretu koje tu i tamo svejedno sami proizvode u nekom momentu.

Mislim da je to sasvim okej, šta kažete, jeste li za? :D

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.419
Dakle, predlažem da se osmisli posebno jedan deo stanice koji će biti izolovan od izduvnih gasova, a u koji će imati pravo da stanu samo oni ljudi koji nisu vlasnici automobila. Ili to ili da se vrati stara stanica za tramvaje, tamo gde je i bila, pa da tamo stoje ovi što ne voze, a vozače da posadimo na pešačko ostrvo, pa tamo nek se truju u đubretu koje tu i tamo svejedno sami proizvode u nekom momentu.

Океј је,ја бих тебе турио на следећим изборима да будеш посланик,да такав бунт и реторички таленат не труну на форуму.А и капацитет за свађу није занемарљив.Чак бих тражио да ти дају и бодигарде док си за говорницом,да можеш да оплетеш по оним говедима у скупштини.И да,обавезно да будеш независни посланик,иначе оде све у пропаст.

Poslednja izmena:

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.419
da se ja pitam,sve pushasche bi poslao na lechenje
Какво лечење,ја би им организовао туре да обиђу све концлогоре из Трећег рајха.Можда укапирају шта раде непушачима,мада сумњам у Зоолошком врти труне више вијуга него у диму од цигарета.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Океј је,Ја бих тебе турио на следећим изборима да будеш посланик,да такав бунт и реторички таленат не труну на форуму.А и капацитет за свађу није занемарљив.Чак бих тражио да ти дају и бодигарде док си за говорницом,да можеш да оплетеш по оним говедима у скупштини.И да,обавезно да будеш независни посланик,иначе оде све у пропаст.

Fala fala ako će da mi daju onu platu pristajem.

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.785
Nedavno stojim na bivšoj tramvajskoj stanici kod Vukovog spomenika, i shvatam da stanica više nije tamo gde je bila, nego da su i ovu izmestili između dve trake, na takozvano pešačko ostrvo. To iznenada probudi bes u meni, strašno se potresoh i reših da nešto promenim :ljutko:
Naime, mislim da uopšte nije u redu da ljudi koji ne poseduju automobil, te samim tim sopstvenim parama i izduvnim gasovima iz njihovih automobila nisu u prilici da zagađuju životnu sredinu, kao i da ušmrđavaju sirote putnike koji nemaju većih ambicija od te da sačekaju svoj autobus. Ustvari, ne autobus, tramvaj, zaboga! Tramvaj koji ide na struju i UOPŠTE NE KORISTI GORIVO koje koriste automobili i autobusi koji ih kupaju svojim auspusima nerazumno velikih prečnika, a koji su, opet, po pravilu, usmereni ka sredini trake, odnosno ka njima, jadnicima koji stoje i naivno čekaju tramvaj.

Lexo si razmišljala da se baviš spisateljstvom?:think:
Inače problem sa gasovima se već rešava tako što postoji bezolovni benzin, euro standard,ne može to preko noći posebno u ovakvoj zemlji...

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.419
E a stvarno mi niste jasni. Onaj tamo predlaže da se "jalovcima" zabrani da se bave politikom i vi se uneli u temu ko da je prava, a ja ovde predlažem realan i moralno pravno osnovan zakon i vi me zajebavate pa de to ima :sad2:
Па нисмо ми скупштина,да можемо да те подржимо.А и озбиљни смо до коске.Ти си зарђала међу оним домаћицама и док не скинеш кецељу,мирис квасца и белог лука,од тебе неће бити посланик.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Па нисмо ми скупштина,да можемо да те подржимо.А и озбиљни смо до коске.Ти си зарђала међу оним домаћицама и док не скинеш кецељу,мирис квасца и белог лука,од тебе неће бити посланик.

Što pa to je ql mislim da bi se oduševili da im uđem ulepljena od testa, izgledaću baš odraslo, odgovorno i domaćički, prava žena-poslanik kakvu prosečna srbenda želi.

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.419
Što pa to je ql mislim da bi se oduševili da im uđem ulepljena od testa, izgledaću baš odraslo, odgovorno i domaćički, prava žena-poslanik kakvu prosečna srbenda želi.
Као посланика те не би било брига шта желе србенде.Кад оне наказе и кокошке могу да бирају манекене,ти би могла да направиш конкурс и ставиш све своје жеље у њега.Осим ако ниси баба као и оне и лажно се представљаш на форуму.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.