предлог за оцену коментара

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
21.227
Уведите дислајк :thumbdown:
Ако већ постоји лајк уведите и дислајк. Онај зајапурени љутити чика није добра замена.
To bi bilo idealno. Sada lupam ironiju umesto dislike jer ne postoji alternativa.
Ali nece biti nista od toga jer ce se neki uvrediti. Imas ovde ekipice koje ce ljpiti dislike cim jedan iz grupe to ucini.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
14.117
Уведите дислајк :thumbdown:
Ако већ постоји лајк уведите и дислајк. Онај зајапурени љутити чика није добра замена.
Meni je ljutko bas dobar zato sto je smijesan.
Thumb down mi je malo preozbiljno.

Baby Yoda ♥

Contributor
Poruka
21.227
Сматрам да није потребно уводити дислајк.
Можда је боље увести овде опцију да се да негативан глас.
To je potpuno bez smisla. Ovde treba videti ko je ZA neki predlog, a ne ko je PROTIV.
Poruka je automatski spojena:

To je potpuno bez smisla. Ovde treba videti ko je ZA neki predlog, a ne ko je PROTIV.
Uvek imas ljude koji te ne podnose i lupace ti downvote. I onda uniste realnu sliku.

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.532
ukinuti su negativni poeni..samo postoji neutralan (nula) poena za tuzan ili ljut
ako bi uveli negativne poene onda bi neki onima koje ne podnose isli po forumu i na svaki post lupali -1 samo da bi im skinuli poene.
За колико поена се добије фијат 500л ?
Питам за колегу...

Војвода

Aktivan član
Poruka
1.586
А шта је проблем да се уведе? Колико видим отворили сте за ове паћенике којима је до оцена милијарду и једну тему да тамо пуне те оцене, нит' отварају теме, нит' коментаришу неке друштвене теме. Овамо где људи имају неки став и мишљење шта је проблем да имаш опцију дислајк? Коме је до тих лајкова има тему бројимо до сто, шта вам је у собици, шта сте данас ручкали, и сличне небулозе. За мали део форума који дискутује својом главом би свакако требало увести ову опцију. Подржавам предлог Владана.

ljgww

Aktivan član
Poruka
1.260
Sta ce nam dislajk kad se u startu ne slazemo s necim sto je neko drugi napisao.
Pa kad se vec ne slazemo onda barem da to napisemo u poruci.

Ali, dislajk je dobar za analizu (kojom se mi ovde ne bavimo). Redit je od toga napravio nauku - mnogo lajkova - hot, mnogo dislajkova - hejt, pola lajkova pola dislajkova - controversial.

Ruku na srce mi ovde nismo analiticko vec emotivno drustvo - kod nas je dislajk kao objava rata.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.