Предлог влади-Министарство за обнову и развој робовласничког система.

Poruka
22.419
Министарство за обнову и развој робовласничког система.

Главни посао министарства за обнову и развој робовласничког система био би увоз Азијских и Афричких држављана на период од 10 година, зарад добијања држављанства Србије, те да након добијања држављанства и обостраног раскида уговора после 10 година, могу несметано да путују европом и раде на црно.
За то време ће радити џабе у нашем министарству и хранити се у јавној кухињи.
Посебно обратити пажњу на девојке од 18 - 21 године.

Такође на конкурс се могу пријавити и држављани Србије.
 

Back
Top