predlog na foxu da se vlada preseli

27E

Legenda
Poruka
52.416
u 18.45 danas mladjani novinar petar gajic, kao uvod svom prilogu-pregledu opste nedeljne politicke prakse, iznosi usmeni predlog o tzv zgradi siva

da se zbog buducih protesta ispred vlade srbije, vlada preseli u zgradu tzv siva na nbgdu, jer je veoma tesko da strajkaci i protestanti blokiraju taj prostor i saobracajnice

ako je fox americki kanal, onda im je novinarstvo na ne bas zavidnom nivou - to je moj komentar njihovog komentara
 
u 18.45 danas mladjani novinar petar gajic, kao uvod svom prilogu-pregledu opste nedeljne politicke prakse, iznosi usmeni predlog o tzv zgradi siva

da se zbog buducih protesta ispred vlade srbije, vlada preseli u zgradu tzv siva na nbgdu, jer je veoma tesko da strajkaci i protestanti blokiraju taj prostor i saobracajnice

ako je fox americki kanal, onda im je novinarstvo na ne bas zavidnom nivou - to je moj komentar njihovog komentara


ма добро је дечко реко....у сиву зграду сиву......

alkatraz-zatvor-vidjen-sa-visokog-tornja-san-franciska.jpg
 
ja sam hteo da potenciram da neko ko je dobio nacionalnu frekvenciju zaposljava podobne ljude, spremne na sve, a koji nas cesto obraduju jer vidimo da nisu pametniji od nas, odnosno da su nepametniji

a ako se ovde predlazu mesta za preseljenje, mozda neko mesto u nerazvijenim krajevima, udaljeno, sa opadanjem broja stanovnika i slabom infrastrukturom, po mogucstvu iznad 500m nv
 
ja sam hteo da potenciram da neko ko je dobio nacionalnu frekvenciju zaposljava podobne ljude, spremne na sve, a koji nas cesto obraduju jer vidimo da nisu pametniji od nas, odnosno da su nepametniji

a ako se ovde predlazu mesta za preseljenje, mozda neko mesto u nerazvijenim krajevima, udaljeno, sa opadanjem broja stanovnika i slabom infrastrukturom, po mogucstvu iznad 500m nv

Moraću da te demantujem....Petar je jedan od najinteligentnijih i najobrazovanijih ljudi koje znam i koje sam upoznao....zajedno smo studirali.....način na koji sada izveštava mi govori samo jedno...ono što se, uostalom dešava sa većinom. Ukoliko želiš posao moraš da radiš onako kako gazda svira, da se spuštaš na najniži nivo, ponižavaš sebe...u suprotnom sleduje ti šut-karta i postavljanje nekog ko će biti poslušan, ako ti već nisi hteo....
To je java i tuga celog ovog sistema
 
Moraću da te demantujem....Petar je jedan od najinteligentnijih i najobrazovanijih ljudi koje znam i koje sam upoznao....zajedno smo studirali.....način na koji sada izveštava mi govori samo jedno...ono što se, uostalom dešava sa većinom. Ukoliko želiš posao moraš da radiš onako kako gazda svira, da se spuštaš na najniži nivo, ponižavaš sebe...u suprotnom sleduje ti šut-karta i postavljanje nekog ko će biti poslušan, ako ti već nisi hteo....
To je java i tuga celog ovog sistema

Pa ima pravo čovek, ko bi blokirao staru zgradu SIV, to treba najmanje oba peta oktobra i Ušće pride.

Bravo Majstore. . .
 
predlazem da se vlada preseli ovde

imaju i dvoriste z:D

zabela_1.jpg

извини некако ми оно горе лепше....острво,вода фантастична,тичице певају природа....милина једна могу да договарају до миле воље....имају и леп поглед на демокатију......на Сан Франциско......

П.С заборавих,објекат се зове Алкатраз...срећан им пут...и мирно море...
 
Moraću da te demantujem....Petar je jedan od najinteligentnijih i najobrazovanijih ljudi koje znam i koje sam upoznao....zajedno smo studirali.....način na koji sada izveštava mi govori samo jedno...ono što se, uostalom dešava sa većinom. Ukoliko želiš posao moraš da radiš onako kako gazda svira, da se spuštaš na najniži nivo, ponižavaš sebe...u suprotnom sleduje ti šut-karta i postavljanje nekog ko će biti poslušan, ako ti već nisi hteo....
To je java i tuga celog ovog sistema

nisi me bas nesto demantovao

znaci extra pametan mladjani novinar, al za lovu izigrava klovna

to je otprilike i moja poenta, samo je ovo malo detaljnije

i jos nesto, takvih podobnih je prepun ekran, ja sam od onih mladih novinarki na stb odustao, niti gledam niti slusam, par puta sm prisustvovao desavanjima u RL, a onda emituju priloge kao da su pale sa marsa.

da izvines, meni kao komzumentu tv, sve je to kokakola tj zasecerena voda
 
nisi me bas nesto demantovao

znaci extra pametan mladjani novinar, al za lovu izigrava klovna

to je otprilike i moja poenta, samo je ovo malo detaljnije

i jos nesto, takvih podobnih je prepun ekran, ja sam od onih mladih novinarki na stb odustao, niti gledam niti slusam, par puta sm prisustvovao desavanjima u RL, a onda emituju priloge kao da su pale sa marsa.

da izvines, meni kao komzumentu tv, sve je to kokakola tj zasecerena voda

Pa tu i tamo jeste slično...samo kažem...ne spada on u tu grupu "podobnih", osim ako nisi mislio na one koji su spremni da pogaze sebe i svoju čast za neku, verujem, sitnu kintu...ali kad pogledaš, koliko ljudi danas to čini....
Što se samih novinara tiče...pogotovo televizijskih, posmatraj to tako što u startu znaš da to i nisu pravi novinari...već frizeri, hemičari...što i jesu....uostalom kao i političari...sve sami građevinci, lekari, ekonomisti....pa koliko onda njih u državnim službama, bankama....naš sistem je udario o dno jer se sve što se radi zasniva na pukoj improvizaciji...od profesionalizma nema ništa.
 
u 18.45 danas mladjani novinar petar gajic, kao uvod svom prilogu-pregledu opste nedeljne politicke prakse, iznosi usmeni predlog o tzv zgradi siva

da se zbog buducih protesta ispred vlade srbije, vlada preseli u zgradu tzv siva na nbgdu, jer je veoma tesko da strajkaci i protestanti blokiraju taj prostor i saobracajnice

ako je fox americki kanal, onda im je novinarstvo na ne bas zavidnom nivou - to je moj komentar njihovog komentara

Pa mogu da blokiraju Brankov most.....
 

Back
Top