Предлог из Немачке: Заједница суверених држава од Лисабона до Владивостока

GrdobanS

Elita
Poruka
19.006
Предлог из Немачке: Заједница суверених држава од Лисабона до Владивостока


10:11 19.09.2020.
1
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи заједница суверених држава од Владивостока до Лисабона на добровољној основи.


„Дугорочни мир између Немачке и Русије, између Европе и Русије једина је шанса за све нас да изградимо сигуран простора на европској територији, како бисмо осигурали срећну будућност нашој деци и унуцима. Не постоји друга опција. Морамо да изградимо простор слободне трговине од Лисабона до Владивостока и направимо добровољну заједницу суверених држава како бисмо могли да се развијамо, живимо и напредујемо“, рекао је Спутњику Гердт.
karta-evrope-700x379.png

По његовим речима, недопустива је политика погоршања пријатељских односа Немачке и Русије.

https://srbin.info/svet/predlog-iz-nemacke-zajednica-suverenih-drzava-od-lisabona-do-vladivostoka/

Nema nista od ovoga, ali ajde.....

Em sto ne dozvoljavaju amerikanci, jevreji i englezi, em sto su svi evropljani sem Srba te eventualno nekih Grka i Bugara neizlecivi rusofobi!

A da ne govorim da su katolici + protestanti neizlecivi i genetski neprijatelji svih pravoslavaca!
 
Mada sam i ja sklon ostrim kritikama (generalno), mislim da gresis i da mnogi ljudi u Evropi ne mrze Ruse, bar ne kao narod. I mislim da slicno vazi i za Nemce. Mozda cak i najvise za Nemce.

Meni su licno najodvratniji politicki naravno prvo Englezi, ali skoro pa isto toliko i one qrve Francuzi, pa onda bukvalno zgadija Belgijanci i Holandjani, praceni vrlo blisko Skandinavcima (Danci, Svedjani, Norvezani - otprilike tim redom, i tu pravim razliku).

Ko se tu jos izdvaja rusofobijom bi bili balticki misevi, pardon tigrovi, Poljaci - mada sam vremenom shvatio da za Poljake nije uopste tako cisto kao sto zamisljamo, ima tamo jako puno slavofila (pobornika Sveslovenskog bratstva, bar u nekom opstem smislu), za Cehe i Slovake pretpostavljam da ne vole Ruse zbog Sovjeta, mada moraju da shvate da je to bila komunisticka tvorevina gde su zapravo najvise stradali upravo Rusi, ali dobro to oni treba da shvate. Za Rumune iskreno nemam predstavu kakav odnos imaju prema Rusima, za Bugare ZNAM da ih vole, slicno kao i mi. Siptari i Hrvati Ruse ne vole, mada su Hrvati naucili ruski zbog turizma, parlaju samo tako. Bedno, ali takav su narod, poslusnicki. Madjari ne vole Ruse. Grci ih voluckaju, da tako kazem.

Koliko znam Italijani nisu neko ko mrzi Ruse, a rekao bih ni Spanci i Portugalci - oni prosto sa Rusima nemaju nesto dodira, pa bih rekao da su neutralni. I tu dolazimo do apsurda da najkatolickije zemlje zapravo ne mrze Ruse, a rekao bih ni pravoslavce. Najgori su ovi katolici Sloveni - Poljaci, Slovaci, Cesi, pa onda ovi nasi Hrvati.

Za nas bih zakljucio slicno kao za Poljake, na sta ce se mozda mnogi iznenaditi, ali kod nas - mislim na Srbiju i cak na Srbe - ima takodje solidan broj ljudi koji gravitira zapadu i u tom smislu nipodastavaju Ruse ili ih bas ne vole. Mislim da je slicno u Poljskoj.

Kad saberes sve, ovo jos i nije tako glupa ideja i mozda bi cak i imala odredjenih sansi da nije zmija iz Svetskog poretka koji ovo ne dozvoljavaju ni u ludilu. Jer kada bi se slozili Rusi i Nemci, ona gvn@ Britanci i Francuzi mogu samo da placu i da se samoubiju, a ostala evropska nistavila, buduci podanicki po prirodi, tu se ne bi nista pitali. Naravno, najbolji plus za neki ovakav savez je da se pokaze i dokaze da to moze da funkcionise, i da to bude na dobrobit svih drzava a time i gradjana istih tih drzava.

Zato se ja nadam da ce nova crnogorska vlast da pokaze i dokaze da moze da se radi u interesu sopstvenog naroda, i da je to ujedno i interes vlasti. Onda cemo i mi i svi ostali (bar u regionu) moci da se pozivamo i referisemo na Crnogorce i da i mi trazimo i zahtevamo isto od nasih lopova. Zapravo najbolje je da se pokaze da moze bolje kad se zbaci lopovska i mafijaska vlast, pa da na osnovu toga to uradimo i mi, kao i svi oko nas.

Daj Boze da bude.
 
Daj Boze da bude.

Nema od toga nista i zbog ovih razloga:

1. amerikanci i englezi nece dati, a EU i kandidati tipa Srbije su americki te engleski privesci i marionete koji igraju kako amerikanci i englezi sviraju

2. Rusija kao najveca zemlja na svetu nikada nece pristati da bude jedna od evropskih zemalja, tj. da bude u istom rangu sa tamo nekom boranijom tipa Malte, Belgije, Letonije itd.

3. neizleciva rusofobija sirom evrope, jos od karla ''velikog'' do danas
 
Nema od toga nista i zbog ovih razloga:

1. amerikanci i englezi nece dati, a EU i kandidati tipa Srbije su americki te engleski privesci i marionete koji igraju kako amerikanci i englezi sviraju

2. Rusija kao najveca zemlja na svetu nikada nece pristati da bude jedna od evropskih zemalja, tj. da bude u istom rangu sa tamo nekom boranijom tipa Malte, Belgije, Letonije itd.

3. neizleciva rusofobija sirom evrope, jos od karla ''velikog'' do danas

Necu da se sporim, ali mislim da gresis. Rusofobija da u globalistickim vlastima evropskih kolonija, ali ne u narodu/narodima, bar ne u svim. O tome sam ja pisao. Znaci da, kada bi se pitale evropske globalisticke vlasti/vlade one bi bile i jesu zestoko antiruske, u skladu sa globalistickom politikom.

Ili da preformulisem - nisam siguran koliko bi Evropljana bilo spremno da ratuje protiv Rusije. Za Nemce sam siguran da 90% njih ne bi ni u ludilu islo na Ruse, jer znam ja a znaju i oni da, kako god se zavrsio taj rat, od Nemacke ce da ostane samo Mordor. I to pust, bez stanovnika.

Pre bi na Ruse isli neki drugi, ali opet nisam siguran koliko ljudi bi pristalo na tako nesto. Osim toga sa ovom danasnjom pederskom Evropom bolje im je da nista i ne pokusavaju jer ce Rusi da ih pregaze bukvalno trenutno. A iskreno govoreci Rusi su trebali to da urade jos posle Napoleona - da pregaze i spale celu evropsku bandu, ucinili bi mnogo koristi svetu - koliko samo patnje i bola su naneli robovlasnici crnackim narodima.

Moj savet Rusima je - ako Evrobanditi krenu na Rusiju pregaziti sve i preorati, da ne ostane kamen na kamenu, a ono sto prezivi oterati u Sibir da vade dijamante. Dosta vise evro-nacista da svakih 20-30 godina terorisu nekog (a i mi smo se nasli tu).
 
Necu da se sporim, ali mislim da gresis. Rusofobija da u globalistickim vlastima evropskih kolonija, ali ne u narodu/narodima, bar ne u svim. O tome sam ja pisao. Znaci da, kada bi se pitale evropske globalisticke vlasti/vlade one bi bile i jesu zestoko antiruske, u skladu sa globalistickom politikom.

Ili da preformulisem - nisam siguran koliko bi Evropljana bilo spremno da ratuje protiv Rusije. Za Nemce sam siguran da 90% njih ne bi ni u ludilu islo na Ruse, jer znam ja a znaju i oni da, kako god se zavrsio taj rat, od Nemacke ce da ostane samo Mordor. I to pust, bez stanovnika.

Pre bi na Ruse isli neki drugi, ali opet nisam siguran koliko ljudi bi pristalo na tako nesto. Osim toga sa ovom danasnjom pederskom Evropom bolje im je da nista i ne pokusavaju jer ce Rusi da ih pregaze bukvalno trenutno. A iskreno govoreci Rusi su trebali to da urade jos posle Napoleona - da pregaze i spale celu evropsku bandu, ucinili bi mnogo koristi svetu - koliko samo patnje i bola su naneli robovlasnici crnackim narodima.

Moj savet Rusima je - ako Evrobanditi krenu na Rusiju pregaziti sve i preorati, da ne ostane kamen na kamenu, a ono sto prezivi oterati u Sibir da vade dijamante. Dosta vise evro-nacista da svakih 20-30 godina terorisu nekog (a i mi smo se nasli tu).
Malo se preteruje sa tim da bilo ko hoće da napadne Rusiju ili da Rusija hoće da napadne NATO. Mislim nije ovo 1941 i 1914. Mnogo se promenilo, nuklearno oružje. Već 70 godina ratuje se preko trećih zemalja na liniji razgraničenja, Belorusija, Ukrajina, Sirija su bojna polja.
 
Već 70 godina ratuje se preko trećih zemalja na liniji razgraničenja, Belorusija, Ukrajina, Sirija su bojna polja.

Upravo tako, vremena napoleona ili skeje su trajno prosla. Sada se ide na ratove 5. generacije - iznurivanje neprijatelja ratovima na vise manjih frontova.
 
Necu da se sporim, ali mislim da gresis. Rusofobija da u globalistickim vlastima evropskih kolonija, ali ne u narodu/narodima, bar ne u svim. O tome sam ja pisao. Znaci da, kada bi se pitale evropske globalisticke vlasti/vlade one bi bile i jesu zestoko antiruske, u skladu sa globalistickom politikom.

Ili da preformulisem - nisam siguran koliko bi Evropljana bilo spremno da ratuje protiv Rusije. Za Nemce sam siguran da 90% njih ne bi ni u ludilu islo na Ruse, jer znam ja a znaju i oni da, kako god se zavrsio taj rat, od Nemacke ce da ostane samo Mordor. I to pust, bez stanovnika.

Pre bi na Ruse isli neki drugi, ali opet nisam siguran koliko ljudi bi pristalo na tako nesto. Osim toga sa ovom danasnjom pederskom Evropom bolje im je da nista i ne pokusavaju jer ce Rusi da ih pregaze bukvalno trenutno. A iskreno govoreci Rusi su trebali to da urade jos posle Napoleona - da pregaze i spale celu evropsku bandu, ucinili bi mnogo koristi svetu - koliko samo patnje i bola su naneli robovlasnici crnackim narodima.

Moj savet Rusima je - ako Evrobanditi krenu na Rusiju pregaziti sve i preorati, da ne ostane kamen na kamenu, a ono sto prezivi oterati u Sibir da vade dijamante. Dosta vise evro-nacista da svakih 20-30 godina terorisu nekog (a i mi smo se nasli tu).
Sve to stoji ali Amerika nikad rat nije izgubila.I ako ga bude Trump/Bajden ce da gadja direktno iz Wasingtona.Kakva ruska zima?
 
Предлог из Немачке: Заједница суверених држава од Лисабона до Владивостока


10:11 19.09.2020.
1
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи заједница суверених држава од Владивостока до Лисабона на добровољној основи.


„Дугорочни мир између Немачке и Русије, између Европе и Русије једина је шанса за све нас да изградимо сигуран простора на европској територији, како бисмо осигурали срећну будућност нашој деци и унуцима. Не постоји друга опција. Морамо да изградимо простор слободне трговине од Лисабона до Владивостока и направимо добровољну заједницу суверених држава како бисмо могли да се развијамо, живимо и напредујемо“, рекао је Спутњику Гердт.
karta-evrope-700x379.png

По његовим речима, недопустива је политика погоршања пријатељских односа Немачке и Русије.

https://srbin.info/svet/predlog-iz-nemacke-zajednica-suverenih-drzava-od-lisabona-do-vladivostoka/

Nema nista od ovoga, ali ajde.....

Em sto ne dozvoljavaju amerikanci, jevreji i englezi, em sto su svi evropljani sem Srba te eventualno nekih Grka i Bugara neizlecivi rusofobi!

A da ne govorim da su katolici + protestanti neizlecivi i genetski neprijatelji svih pravoslavaca!
Pa katolici su genetski neorijatelji protestanata, kao i obrnuto 😁
 
Предлог из Немачке: Заједница суверених држава од Лисабона до Владивостока


10:11 19.09.2020.
1
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи заједница суверених држава од Владивостока до Лисабона на добровољној основи.


„Дугорочни мир између Немачке и Русије, између Европе и Русије једина је шанса за све нас да изградимо сигуран простора на европској територији, како бисмо осигурали срећну будућност нашој деци и унуцима. Не постоји друга опција. Морамо да изградимо простор слободне трговине од Лисабона до Владивостока и направимо добровољну заједницу суверених држава како бисмо могли да се развијамо, живимо и напредујемо“, рекао је Спутњику Гердт.
karta-evrope-700x379.png

По његовим речима, недопустива је политика погоршања пријатељских односа Немачке и Русије.

https://srbin.info/svet/predlog-iz-nemacke-zajednica-suverenih-drzava-od-lisabona-do-vladivostoka/

Nema nista od ovoga, ali ajde.....

Em sto ne dozvoljavaju amerikanci, jevreji i englezi, em sto su svi evropljani sem Srba te eventualno nekih Grka i Bugara neizlecivi rusofobi!

A da ne govorim da su katolici + protestanti neizlecivi i genetski neprijatelji svih pravoslavaca!

Хоће ли у целој заједници исти квалитет производа рецимо прехрамбенога или текстилнога бити иста ?

Хоже ли надница са истом продуктивношћу бити исто плаћен ?

Настављајужи досадашњу 'филозофију' либеро флоскуларизма односно правдања 'тржиштом рада и робе '

зараде на вежој продајној цени робе лошијега квалитета у заједницама са мањим надницама

вештачко креирање еконо анти-дифузије анти-ентропије више неће функционисати
 
Pa katolici su genetski neorijatelji protestanata, kao i obrnuto 😁


Каква је то 'једна виша сила' духовна

коју све монотеисткиње и монотеисти пропагирају

која има толико представница представника ... интерпретарки ...у материјализаци ....

како свака 'интерпретација' ултимативно захте ва НЕнасиње ...

која се претвара у ултимативну до уништења борбу за превласт ) не само = већ потпуну елиминацју 'других'опција

Закључити се може само , поштујићи Шерлоковски принцип

да су СВЕ до ЈЕДНЕ опсије ЛАЖ смишњеана да ИНТЕРПЕРЕТАТОРКЕ И ИНТЕРПРЕТАТОРИ ИМАЈУ ЕКОНОМСКУ ЛАГОДНОСТ
 
Каква је то 'једна виша сила' духовна

коју све монотеисткиње и монотеисти пропагирају

која има толико представница представника ... интерпретарки ...у материјализаци ....

како свака 'интерпретација' ултимативно захте ва НЕнасиње ...

која се претвара у ултимативну до уништења борбу за превласт ) не само = већ потпуну елиминацју 'других'опција

Закључити се може само , поштујићи Шерлоковски принцип

да су СВЕ до ЈЕДНЕ опсије ЛАЖ смишњеана да ИНТЕРПЕРЕТАТОРКЕ И ИНТЕРПРЕТАТОРИ ИМАЈУ ЕКОНОМСКУ ЛАГОДНОСТ
Ali nisu sve 😁
 
1

Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи заједница суверених држава од Владивостока до Лисабона на добровољној основи.
Дата рождения: 28.11.1962. Родился в Казахстане.
 
Zar nije kradulovic rekao da su Rusija i Kina na suprotnim stranama, tj. da su na jednoj strani UK+SAD+Rusija, a na drugoj EU+SZO+Kina ? :hahaha: :cepanje:
Najsmešnije je kako je svrstao Britaniju, prespavao je slučaj Skripalj haha. Valjda ga zasenio Brexit iako je Britanija i nakon toga ostala poprilično rusofobna.
 
Дугорочни мир Русији обезбеђује њен богати нуклеарни арсенал. Што се тиче уније од Лисабона до Владивостока, то прво морају да се договоре они западно од Русије, а онда усаглашеним предлогом да питају и Русију шта мисли о томе.
 
Предлог из Немачке: Заједница суверених држава од Лисабона до Владивостока


10:11 19.09.2020.
1
SMSFacebookVkontakteTwitterViberWhatsAppTelegram
Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи заједница суверених држава од Владивостока до Лисабона на добровољној основи.


„Дугорочни мир између Немачке и Русије, између Европе и Русије једина је шанса за све нас да изградимо сигуран простора на европској територији, како бисмо осигурали срећну будућност нашој деци и унуцима. Не постоји друга опција. Морамо да изградимо простор слободне трговине од Лисабона до Владивостока и направимо добровољну заједницу суверених држава како бисмо могли да се развијамо, живимо и напредујемо“, рекао је Спутњику Гердт.
karta-evrope-700x379.png

По његовим речима, недопустива је политика погоршања пријатељских односа Немачке и Русије.

https://srbin.info/svet/predlog-iz-nemacke-zajednica-suverenih-drzava-od-lisabona-do-vladivostoka/

Nema nista od ovoga, ali ajde.....

Em sto ne dozvoljavaju amerikanci, jevreji i englezi, em sto su svi evropljani sem Srba te eventualno nekih Grka i Bugara neizlecivi rusofobi!

A da ne govorim da su katolici + protestanti neizlecivi i genetski neprijatelji svih pravoslavaca!

Anglosaksonska imperija (Britanija i njihov serif Amerika) nikada nece dozvoliti da se ostvari,
za njih djavolsko trojstvo, Berlin - Moskva - Peking.
Ukoliko bi se formirala neka unija bazirana na tom principu to bi bio definitivan kraj svetske Anglo dominacije.
 
Посланик немачког Бундестага из партије „Алтернатива за Немачку“ Валдемар Гердт предложио је да се направи ...
kad neko iz AfD (Алтернатива за Немачку) nesto u nemackom parlamentu predlozi, to ima vrednost kao otprilike kad kod nas nesto predlozio Misa Vacic, Marjan Risticevic, Velja Ilic ili neki slicni pajser!
 
kad neko iz AfD (Алтернатива за Немачку) nesto u nemackom parlamentu predlozi, to ima vrednost kao otprilike kad kod nas nesto predlozio Misa Vacic, Marjan Risticevic, Velja Ilic ili neki slicni pajser!
rekao bih da se medju obicnim radnim narodom u provinciji, afd kotira jako visoko. to je prava nemacka a ne berlin i ostali veliki gradovi gde je rulja svakojakih.
ako ne pobede ideje afd-a, bice kaputt berlin
 

Back
Top