predlog da se ukinu moderatori koji vredjaju korisnike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aeternum

Elita
Poruka
23.295
Ovo je necuveno da na forumu moderatori vredjaju korisnike i da koriste uvredljive reci
" lazes ", "kleveces i druge...
i da pored uvredljivih reci pisu klevete o korisnicima

sale laze.jpg

Sale vredja x.jpg


nezfodni klevete.jpg


Molim administraciju da reaguje @tab503 @Ivan
hvala
 
Upvote 0
Чек, ти редовно пишеш другима без иједног аргумента и доказа да лажу и клевећу кад те суоче с чињеницама и то ти је потпуно у реду, али кад теби неко напише да лажеш или клевећеш, то је вређање и на то нико нема права. Значи, сматраш да ти имаш права да упућујеш другима увредљиве речи, али да они теби немају. На страну то што покушаваш (и не успеваш, наравно) да из лоших намера критику изједначиш са увредом, идеш корак даље и јавно заступаш двоструке аршине и очекујеш да ти се изађе у сусрет с таквим ставовима.
 
Poslednja izmena:
Jeste iasam primetila dae tu potpuna arahija ida svaki monderantor radi štamu ćef neki volu konstantno dame banuju pogotovo jedna žemska moderatorica jerboe primetila dasam ia glavna maćka pae ljubomorna jerbo se unaj luđžak @Konj_na_belom_princu zaljubo umene mene boli uvo zanjega aunaga oče
Autom dami brišu postove bez obašnjenja iu pozorenja neču nida počmem nie lepo tako staru gospođžu dase malntreriše
 
Jeste iasam primetila dae tu potpuna arahija ida svaki monderantor radi štamu ćef neki volu konstantno dame banuju pogotovo jedna žemska moderatorica jerboe primetila dasam ia glavna maćka pae ljubomorna jerbo se unaj luđžak @Konj_na_belom_princu zaljubo umene mene boli uvo zanjega aunaga oče
Autom dami brišu postove bez obašnjenja iu pozorenja neču nida počmem nie lepo tako staru gospođžu dase malntreriše
znaci ti si genije :rotf:
 
Jeste iasam primetila dae tu potpuna arahija ida svaki monderantor radi štamu ćef neki volu konstantno dame banuju pogotovo jedna žemska moderatorica jerboe primetila dasam ia glavna maćka pae ljubomorna jerbo se unaj luđžak @Konj_na_belom_princu zaljubo umene mene boli uvo zanjega aunaga oče
Autom dami brišu postove bez obašnjenja iu pozorenja neču nida počmem nie lepo tako staru gospođžu dase malntreriše
Mačko, totalno si moderna, majke mi :flert:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top