predlog da se ukinu moderatori koji vredjaju korisnike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Ovo je necuveno da na forumu moderatori vredjaju korisnike i da koriste uvredljive reci
" lazes ", "kleveces i druge...
i da pored uvredljivih reci pisu klevete o korisnicima

sale laze.jpg

Sale vredja x.jpg

nezfodni klevete.jpg

Molim administraciju da reaguje @tab503 @Ivan
hvala

Upvote 0

4thman

Poznat
Poruka
8.109

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Nisu te banovali?
Šta se buniš onda?

Nezgodan je nezgodan ali uvek u pravu.
Nemaju pravo moderatori da vredjaju klevecu o drugima pisu lazi itd

Nezgodan nije los nego pomahnitao u poslednje vreme ne znam sta mu je
Sale voli da me vredja i da me klevece po forumu

Dakle duzni su da se drze pravilnika

Poruka
6.703
Чек, ти редовно пишеш другима без иједног аргумента и доказа да лажу и клевећу кад те суоче с чињеницама и то ти је потпуно у реду, али кад теби неко напише да лажеш или клевећеш, то је вређање и на то нико нема права. Значи, сматраш да ти имаш права да упућујеш другима увредљиве речи, али да они теби немају. На страну то што покушаваш (и не успеваш, наравно) да из лоших намера критику изједначиш са увредом, идеш корак даље и јавно заступаш двоструке аршине и очекујеш да ти се изађе у сусрет с таквим ставовима.

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
70.069
Poslednja izmena:

Baba_Beba

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Jeste iasam primetila dae tu potpuna arahija ida svaki monderantor radi štamu ćef neki volu konstantno dame banuju pogotovo jedna žemska moderatorica jerboe primetila dasam ia glavna maćka pae ljubomorna jerbo se unaj luđžak @Konj_na_belom_princu zaljubo umene mene boli uvo zanjega aunaga oče
Autom dami brišu postove bez obašnjenja iu pozorenja neču nida počmem nie lepo tako staru gospođžu dase malntreriše

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.328
Jeste iasam primetila dae tu potpuna arahija ida svaki monderantor radi štamu ćef neki volu konstantno dame banuju pogotovo jedna žemska moderatorica jerboe primetila dasam ia glavna maćka pae ljubomorna jerbo se unaj luđžak @Konj_na_belom_princu zaljubo umene mene boli uvo zanjega aunaga oče
Autom dami brišu postove bez obašnjenja iu pozorenja neču nida počmem nie lepo tako staru gospođžu dase malntreriše
znaci ti si genije :rotf:

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.771
Mačko, totalno si moderna, majke mi :flert:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.