Предизборне коалиције и парламентарни избори

За кога бисте у оваквој консталацији снага гласали ?

  • СПС+СДП+ПУПС

  • ЈС (не знам са киме ће)

  • СПО (нисам сигуран са киме ће)

  • ДСС

  • СНС+НС+ПС+ПСС+СВМ (и можда НСС)

  • ДС+ЛСВ+ДХСС+Дем. стр. војв. Хрвата

  • Уједињени региони Србије

  • СДА (Угљанин)

  • СРС

  • Комунистичка партија Србије-Јошка Броз


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Колико видим, формирају се одређене предизборне коалиције.
Љајићев СДП вјероватно иде са СПС и ПУПС.
СНС иде са НС, Покретом Социјалиста, Покретом снага Србије, а по заставама које сам данас видио, вјероватно и са Народном сељачком странком господина Марјана Ристичевића, а можда и са војвођанским Мађарима.
ДС вјероватно иде са ЛСВ, Војвођанским Хрватима, а придружиће им се и ДХСС.
Г17 добија новог коалиционог партнера Народну Партију Маје Гојковић, као и бивши Србски демократски покрет обнове, а данашњу "Заједно за Шумадију", са њима иде и Ничић, све заједно то је УРС.
Србски покрет обнове ће можда са ДС, мада није сигурно, дакле њих издвајам засебно.
Такође, Јединствена Србија је непознаница.
СРС вјероватно иде самостално.
ДСС ће вјероватно самостално.
Угљанинова странка је непознаница, издвајам их засебно.
ЛДП ће вјероватно само са СДУ.

При оваквим предизборним коалицијама, за кога бисте гласали ? Анкета иде са више опција...дајте и своје мишљење како мислите да ће предизборне листе изгледати...
 
Колико видим, формирају се одређене предизборне коалиције.
Љајићев СДП вјероватно иде са СПС и ПУПС.
СНС иде са НС, Покретом Социјалиста, Покретом снага Србије, а по заставама које сам данас видио, вјероватно и са Народном сељачком странком господина Марјана Ристичевића, а можда и са војвођанским Мађарима.
ДС вјероватно иде са ЛСВ, Војвођанским Хрватима, а придружиће им се и ДХСС.
Г17 добија новог коалиционог партнера Народну Партију Маје Гојковић, као и бивши Србски демократски покрет обнове, а данашњу "Заједно за Шумадију", са њима иде и Ничић, све заједно то је УРС.
Србски покрет обнове ће можда са ДС, мада није сигурно, дакле њих издвајам засебно.
Такође, Јединствена Србија је непознаница.
СРС вјероватно иде самостално.
ДСС ће вјероватно самостално.
Угљанинова странка је непознаница, издвајам их засебно.
ЛДП ће вјероватно само са СДУ.

При оваквим предизборним коалицијама, за кога бисте гласали ? Анкета иде са више опција...дајте и своје мишљење како мислите да ће предизборне листе изгледати...

E sad pogledaj rezultate ankete i glasove za Jošku i komuniste. Seti se da sam ti rekao da će da se pojavi jedna levičarska partija koja će da bude "kec u rukavu" protiv DS.
 
Svi su ista govna,isti oni se šunjaju već 20 godina...Treba neko nov da dođe...

upravo tako.

Zanimljivo je koliko ovaj Nikolic pojma nema. Recimo koji ce mu racku onaj Karic......time je vise izgubio nego dobio glasova. Znam par ljudi koji su kao "pristalice SNS-a " ali bas zbog tog Karica ne pada im na pamet da glasaju sad za SNS.
 
E sad pogledaj rezultate ankete i glasove za Jošku i komuniste. Seti se da sam ti rekao da će da se pojavi jedna levičarska partija koja će da bude "kec u rukavu" protiv DS.
Пребачиће 5 %...и на изборима и на овој анкети...прво је то био покушај са Покретом Социјалиста као опозиционом љевичарском странком, међутим они имају 2 %...КПС ће имати већу снагу.
 
Пребачиће 5 %...и на изборима и на овој анкети...прво је то био покушај са Покретом Социјалиста као опозиционом љевичарском странком, међутим они имају 2 %...КПС ће имати већу снагу.

ccc joška ima 5%, vulin 2%......:hahaha:
po takvoj računici velja valjda ima 10%, milanka 3-4%, sns jedno 35%....
ma već ste pobedili:mrgreen:
 
ccc joška ima 5%, vulin 2%......:hahaha:
po takvoj računici velja valjda ima 10%, milanka 3-4%, sns jedno 35%....
ma već ste pobedili:mrgreen:
Јошка нема сад 5 %, тек ће имати, полако...
Веља има 2.5 %, миланка 0.5 %, СНС има 35 %...не узимај ДСовска истраживања за озбиљно.
А који смо то "ми". Опозиција или ко ? Обавјести ме гдје сам ?
 
A što nema LDPa? :think:

Btw Joška, naravno... Sveža, a proverena krv :D
Умор...спавао сам само два сата, дуго био на митингу, када сам дошао кући нисам спавао и ето кикса...заиста нема ништа против ЛДП, не знам како их изоставих.
 
Које лупање глупости....ПРЕДИЗБОРНЕ КОАЛИЦИЈЕ....
Нема тога...Следећи изборису на име.....
А са именом пола ових лопова неће проћи ни за савет МЗ.
:per: :per: :per:
Није лупање глупости јер ће предизборних коалиција бити...и ово што сам рекао за Ристичевића, као и веома интересантно удруживање Љајића са Дачићем и Кркобабићем није лаж...
А што се тиче већинског система, нисам против, само нисам сигуран да ће бити уведен.
 

Back
Top