Quantcast

Predizborna laž-Kako misle hermetički zatvoriti granicu bez ograde i bodljikave žice?

Maks od crnog leka

Primećen član
Poruka
642
требало је још 2014. затворити све границе и депортовати арапе, водити бруталну репресију против муслимана и прогањати њихове пропагандисте у интересу националне безбедности.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.367
требало је још 2014. затворити све границе и депортовати арапе, водити бруталну репресију против муслимана и прогањати њихове пропагандисте у интересу националне безбедности.
Ništa novo to Bugari odavno rade.

Poruka
24.780
Počni sada. Nije kasno . Još nije stiglo 4 miliona

hm337

Ističe se
Poruka
2.312
Србија није Римско царство па да има границе које је немогуће контролисати.На пример имамо границу са Македонијом од 220 км,а на другој страни имаш 40 000 припадника МУП-а, 30 000 припадника војске, а све се то може појачати и резервним саставом.Испада да на сваких 3 метра границе може бити 1 припадник војске/полиције.
naša je pretpostavka da će ulaziti preko granice sa Makedonijom, a mogu ući i preko Bugarske, Crne Gore, Kosova...
koliko znam vojnika imamo duplo manje nego što ti tvrdiš....
a i ne znam kako će na bilo kojoj tački granice vojska i policija zaustaviti reku ljudi od desetak hiljada za borbu spremnih mladića u koje ne smeju ni da pucaju ni da ih biju...
nama treba kineski zid da bi se odbranili..

A zamisli kolika je tek laž kako će Hrvatska hermetički da zatvori 1.150 km granice prema Srbiji i BiH (koja ima 3,5 miliona stanovnika )
Hrvatska je nakupovala opremu za nadgledanje granice... znači.radare, termovizijske kamere...tako da će patrole ići tamo gde radari i kamere detektuju prelazak granice.... mi nemamo ništa od toga....
drugo Hrvati su spremni da migrante prebiju i ubiju ako treba samo da ih ne propuste

Poruka
24.780
naša je pretpostavka da će ulaziti preko granice sa Makedonijom, a mogu ući i preko Bugarske, Crne Gore, Kosova...
koliko znam vojnika imamo duplo manje nego što ti tvrdiš....
a i ne znam kako će na bilo kojoj tački granice vojska i policija zaustaviti reku ljudi od desetak hiljada za borbu spremnih mladića u koje ne smeju ni da pucaju ni da ih biju...
nama treba kineski zid da bi se odbranili..

Hrvatska je nakupovala opremu za nadgledanje granice... znači.radare, termovizijske kamere...tako da će patrole ići tamo gde radari i kamere detektuju prelazak granice.... mi nemamo ništa od toga....
drugo Hrvati su spremni da migrante prebiju i ubiju ako treba samo da ih ne propuste
Ti radiš u MUP-u Hrvatske pa znaš?

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.735
Počni sada. Nije kasno . Još nije stiglo 4 miliona
Čejni me podseti na ovu priču.

And as after the destruction of Iraq in 2003, in Kosovo among the major beneficiaries was of the war was Kellogg, Brown and Root (KBR), a former subsidiary of Halliburton, the company where Dick Cheney was CEO before ascending to the White House as Vice. Pierre Péan writes that Washington had been planning the construction of the military base Bondsteel (built by an affiliate of Halliburton – the American company whose Chairman and CEO at that time was future US Vice-President Dick Cheney) in Kosovo long before NATO’s bombs started landing in Serbia. In his opinion, ‘this confirms the view that the Americans preferred war to peace’.18

http://greater-europe.org/archives/6652

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.