Pred Novu Godinu

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.105
Decembar je, vreme kada se približava taj mnogima omiljeni praznik - Nova Godina !

Da li razmišljate gde biste išli sa partnerom (ako ga imate)... i šta biste mu kupili da ga obradujete?
Ili, ako nemate partnera, gde biste voleli ići da ga imate i da li nekoga drugog želite da obradujete čestitkom, poklonom? Možda neku simpatiju? 🤩

Volite li više mirne dočeke na nekom selu ili u prirodi, pored vatre, nešto nežno, blisko, intimno, ili tamo gde ima više ljudi?

🥳🥳🥳

1638950150344.png
🥳🥳🥳🥳🥰🥳🥳🥳🥳
 
Prosle godine se nigde nije islo zbog j.ebene korone, a inace svake godine se ide negde, jos nisam upoznat sa destinacijom ali bice negde sigurno.
Meni je najveci problem kada krenu da mi cestitaju u ponoc NG sa raznim slikama i selfijima, prosle godine je izbio rat zbog toga, zene ne ebu ni 1% sto si zauzet. :D
 
Da li razmišljate gde biste išli sa partnerom (ako ga imate)... i šta biste mu kupili da ga obradujete?
Ili, ako nemate partnera, gde biste voleli ići da ga imate i da li nekoga drugog želite da obradujete čestitkom, poklonom? Možda neku simpatiju? 🤩
Nije da namerno rusim sneska, ali...
Meni je Nova godina dan kao i svaki drugi, mozda ruska salata i dobro vino kao dodatak, i to je to. Priprema za Bozic koji obozavam, iako sam retko kuci nazalost. Inace za Novu godinu bude cak i slobodan dan, pa se (kao) oseti predpraznicna atmosfera :D
Da imam partnerku, vreme i zelju, verovatno bi to bila neka planinska kucica u snegu, ili neki topli krajevi i docek u kupacim na pesku ispod palme...
Volim ljude da ponekad obradujem poklonom, nevezano za praznike, a cestitke nisam slao godinama, a inace je dobra ideja da obradujes nekoga ko to voli.
 
Nije da namerno rusim sneska, ali...
Meni je Nova godina dan kao i svaki drugi, mozda ruska salata i dobro vino kao dodatak, i to je to. Priprema za Bozic koji obozavam, iako sam retko kuci nazalost. Inace za Novu godinu bude cak i slobodan dan, pa se (kao) oseti predpraznicna atmosfera :D
Ma, nije da rušiš sneška ... ja sam mnoge Nove godine otpočinjala tako što od 8 ujutru počnem da pišem neki rad 🙃 🙂
Da imam partnerku, vreme i zelju, verovatno bi to bila neka planinska kucica u snegu, ili neki topli krajevi i docek u kupacim na pesku ispod palme...
Eto, od više ljudi sam to čula za doček negde gde je toplo... lično mene to uopšte ne asocira na Novu godinu... pa bih glasala pre za ovu planinsku kućicu u snegu 😀
Volim ljude da ponekad obradujem poklonom, nevezano za praznike,
to je lepo.
 
Da počnem sa nečim. Prvo, spremam se da pošaljem čestitke par ljudi i to onako standardne, papirne, u koverti...
povodom ovoga, prošle godine u decembru sam u kafani kod Moljca napisala ako neko još želi da dobije od mene čestitku neka mi pošalje u PP adresu... i poslala mi je jedna osoba, ženska, razmenile smo čestitke, ali sam joj poslala bila i paket 😁
i sad smo prijatelji 😀
 
једина добра ствар од ове короне је што ме више нико не пита још од 01. новембра:"Где ћеш за нову годину?".
Ma, sa godinama čovek ogugla na te stvari. Godine sam provela praznike radeći, bilo me baš briga šta drugi rade i da li se provode i kako.
Ali ja volim taj praznik čak i ako ga proslavljam kod kuće sama )).

Sada me zanima samo kako da meni i mojim bližnjima bude dobro )
 
povodom ovoga, prošle godine u decembru sam u kafani kod Moljca napisala ako neko još želi da dobije od mene čestitku neka mi pošalje u PP adresu...
Zelim...31 Decembra vataj autobusku liniju za Donji Milanovac..tu te cekam i vodim te na planinu i igranku uz violinu😘
i poslala mi je jedna osoba, ženska, razmenile smo čestitke, ali sam joj poslala bila i paket 😁
i sad smo prijatelji 😀
I ja bih voleo...🙃
 

Back
Top