Quantcast

Pred Dačićem raširili transparent "Izdao si Kosovo"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hakim bej

Elita
Poruka
16.677
Maraton nije obicna atletska disciplina, ko ce brze ili ko ce jace.
--------------
Prvi maratonac je bio vojnik
Pobednik.
Heroj iz bitke Atinjana protiv divljih Persijanaca.
Vojnik koji je, kada su na Maratonskom polju Grci porazili Persijance, potrcao ka Atini da javi radosnu vest.
Da javi Atinjanima da su zaustavili persijske horde van granica drzave.

Da svojim gradjanima i braci donese vest o pobedi.

Taj put je, po legendi, vojnik Filipides trcao pod punom ratnom opremom.
Pretrcavsi 42195 metara, dosao je u Atinu i rekao: radujte se, pobedili smo.
To su mu bile poslednje reci. Od iscrpljenosti je tu i umro.

Danas se maraton trci u cast pobede. Svako ko zavrsi trku jednako je pobednik, i svako ko zavrsi trku je simbol donesene vesti o pobedi.

Maraton se ne trci zbog maratona, stoperice i rezultata.
Maraton se trci zbog pobede.

------------------------

Danas je morao biti otkazan maraton.

Richard Parker

Primećen član
Poruka
567
Sve ove besposlene neoprane neiživljene samovažne supermuževne zabagrele ratnike ultrapatriote odmah strpati u kamione i autobuse i poslati da brane srce.
Proklete budale.

A pre nekih mesec dana neka dverjanska stoka mi na utubu, nakon što je pročitao neki komentar koji sam napravio ne znam kada posla pozivnicu da učestvujem u ovoj prljavštini i bezumlju. Regrutuju koga mogu i kako mogu, najviše one očajne neobrazovane slaboumne. Ali odakle im petlje da naruše nešto što je trebalo da bude lepo. Samo zato što nisu u stanju više da proizvedu nešto normalno, ili lepo oni bi da ne dozvole nikom da u tako nečemu uživa.
Proklete životinje.

АУТСАЈДЕР

Zainteresovan član
Poruka
243
Maraton nije obicna atletska disciplina, ko ce brze ili ko ce jace.
--------------
Prvi maratonac je bio vojnik
Pobednik.
Heroj iz bitke Atinjana protiv divljih Persijanaca.
Vojnik koji je, kada su na Maratonskom polju Grci porazili Persijance, potrcao ka Atini da javi radosnu vest.
Da javi Atinjanima da su zaustavili persijske horde van granica drzave.

Da svojim gradjanima i braci donese vest o pobedi.

Taj put je, po legendi, vojnik Filipides trcao pod punom ratnom opremom.
Pretrcavsi 42195 metara, dosao je u Atinu i rekao: radujte se, pobedili smo.
To su mu bile poslednje reci. Od iscrpljenosti je tu i umro.

Danas se maraton trci u cast pobede. Svako ko zavrsi trku jednako je pobednik, i svako ko zavrsi trku je simbol donesene vesti o pobedi.

Maraton se ne trci zbog maratona, stoperice i rezultata.
Maraton se trci zbog pobede.

------------------------

Danas je morao biti otkazan maraton.
Ови данашњи паметаковићи би рекли: ''Да умрем само да би саопштио добру вест о победи? Ја трчим само када је то забавно...''

Mурилаш

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
433
Sve ove besposlene neoprane neiživljene samovažne supermuževne zabagrele ratnike ultrapatriote odmah strpati u kamione i autobuse i poslati da brane srce.
Proklete budale.

A pre nekih mesec dana neka dverjanska stoka mi na utubu, nakon što je pročitao neki komentar koji sam napravio ne znam kada posla pozivnicu da učestvujem u ovoj prljavštini i bezumlju. Regrutuju koga mogu i kako mogu, najviše one očajne neobrazovane slaboumne. Ali odakle im petlje da naruše nešto što je trebalo da bude lepo. Samo zato što nisu u stanju više da proizvedu nešto normalno, ili lepo oni bi da ne dozvole nikom da u tako nečemu uživa.
Proklete životinje.
Иди нека те озбиљан конзилијум погледа, није ти добро..

Richard Parker

Primećen član
Poruka
567
Иди нека те озбиљан конзилијум погледа, није ти добро..
U bre ala se bagra napakovala po krsti. Nekada je ovo bilo mesto gde se čovek mogao ispisati dobro. Zapazi manjak moga š. A danas se okuplja samo nadrndana stoka. Ali dobro. Bolje da iz sebe kroz slovo izbaciš srd nego da tučeš ženu ili decu ili kao onaj raspuknuti ludak u crno zaviješ celo selo.
Mada bi ti najzdravije bilo da se prošetaš ili odradiš koji sklek kako bi odagnao unutarnju prljavštinu i dozvao se u stanje zdravosti. Mentalna neka prati fizičku. No, možda želim previše.
A kuda uopšte ići radi nekog razgovora nam lepom na jeziku? Ovuda vlada štroka.

A ako ode čovek na čat tamo će nabasati na primat neke promuslimanske mafije, gde dolaze fantomi Turci što u 4am pričaju kako će doći da nas poturče; gde se dovlače krvati i džaraju onako pokvareno kao što su iz majki posisali a Srbe kikaju na svaki upitnik koji ne mogu da dešifruju.

Ko je prodao ovo nekada zanimljivo mesto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.