Pred Bogom smo SVI jednaki (?)

bas kao

Elita
Poruka
15.392

RIA77

Poznat
Poruka
7.347
"Došao sam da razdvojim čoveka od njegovog oca i ćerku od njene majke i snahu od njene svekrve" uh, zvuči pomalo jezivo... kao, došao sam da rasturim porodice
Па не, ти си то тако схватио.
Нпр ако неког хоће да убију јер верује у Христа, наравно да му неће помагати кукање мајке и њено убеђивање да се неко одрекне својих уверења.
Погледај како данас живе људи у Америци и Аустралији. Тамо је православље као код нас будизам.
Замисли породицу нпр баптиста где неко хоће да постане православац.
Па одрекли би га се и никада више не би реч проговорили са њим. Можда не сви, али добар део породице.
Дакле то је раздељење, неко крене за Христом, а другима је тешко да то прихвате.

Mord

Aktivan član
Poruka
1.095
Volim ovu mudrost. "Svi ljudi su jednaki (pred Bogom) ALI su neki ljudi JEDNAKIJI (pred Bogom)." To je bajka i priča da su ljudi jednaki pred ičim. Ali šta je ljudima teško da lažu a papir trpi sve pogotovu toaletni papir. Ali ga mi IPAK volemo jer brišemo pozadinu sa njim.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.