Prečica do braka

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.591
🥰 Komitment. Koja je prečica? Kako preskočiti psiho-zavlačenje, tugu posle seksa i odmah uskočiti u bazen pun ljubavi i mira (Did I say Mira¿) i i i i (Mira is thrilled) beba!!!!!:vatromet:

Be be be be be be
Bebe, bebice, mama i tata, ustaju prije sata... Vole se i svaki put kao da je prvi. :)))))
I ne mare za ukus malograđana koji su okoreli u truli individualizam.
 
Precica do braka je kad te fuxa navuce na bebu.

Moj savet svim mojim dragim drugarima sa LjiS jeste da gledate kad ima ciklus, pa da proguglate onaj dvadesetosmodnevni kalendar, i onda kad izracunate kad su joj plodni dani, da je u tim danima maksimalno kulirate i da je vodite po nekim muzejima, ili po planinarenjima da se umori, ili da vodite neke ozbiljne razgovore, ili da se uspavate jer ste mnogo umorni (makar glumili hrkanje), jer one bas u tih nekoliko dana spremaju, sasvim slucajno, najopasnije zamke.
 
Precica do braka je kad te fuxa navuce na bebu.

Moj savet svim mojim dragim drugarima sa LjiS jeste da gledate kad ima ciklus, pa da proguglate onaj dvadesetosmodnevni kalendar, i onda kad izracunate kad su joj plodni dani, da je u tim danima maksimalno kulirate i da je vodite po nekim muzejima, ili po planinarenjima da se umori, ili da vodite neke ozbiljne razgovore, ili da se uspavate jer ste mnogo umorni (makar glumili hrkanje), jer one bas u tih nekoliko dana spremaju, sasvim slucajno, najopasnije zamke.

Bolje je da se gleda sa kim se ide u krevet a ne da se racuna kalendar.
 
Prečica 1: Nađeš Šiptara da ti nađe Nemicu i daš 10.000€
Boravak dobiješ odmah,državljanstvo za 5 godina.

Prečica 2. nađeš Bugara da ti smesti Bugarku za 5.000€ .... rizik sam preuzimaš...nema fiskalnog ;)

Ako baš hoćeš all inclusive onda vlahinja sa rumunskim papirima ali posle gledaj kako ćeš da se razvedeš :lol:
 
Prečica 1: Nađeš Šiptara da ti nađe Nemicu i daš 10.000€
Boravak dobiješ odmah,državljanstvo za 5 godina.

Prečica 2. nađeš Bugara da ti smesti Bugarku za 5.000€ .... rizik sam preuzimaš...nema fiskalnog ;)

Ako baš hoćeš all inclusive onda vlahinja sa rumunskim papirima ali posle gledaj kako ćeš da se razvedeš :lol:

Nema tu razvoda.
 
Prečica 1: Nađeš Šiptara da ti nađe Nemicu i daš 10.000€
Boravak dobiješ odmah,državljanstvo za 5 godina.

Prečica 2. nađeš Bugara da ti smesti Bugarku za 5.000€ .... rizik sam preuzimaš...nema fiskalnog ;)

Ako baš hoćeš all inclusive onda vlahinja sa rumunskim papirima ali posle gledaj kako ćeš da se razvedeš :lol:

Sad ima i albanka 1+1 gratis, kome je baš frka
 

Back
Top