ПреЦеднички избори у Србији

За кога би сте у недељу гласали на председничким изборима?

  • Борис

  • Тома

  • Коштуница

  • Ивица

  • Чеда

  • Млађа

  • Вук

  • Расим

  • Палма

  • Шеки или неки други кандидат СРС

  • Чанак

  • Бојкот

  • Не знам

  • Неко други

  • Саша поповић и звезде гранда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Međunarodni Radio Srbija - Pre 24 sata

Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da bogataši koji su zaradili novac u Srbiji treba da pomognu narodu koji teško živi. Nikolić je na skupu SNS povodom dve godine od osnivanja partije rekao da će naprednjaci, kada dođu na vlast, preispitati privatizaciju i poništiti one prodaje za koje se dokaže da su bile nezakonite. Govoreći o odnosima sa EU, Nikolić je dodao da će učiniti sve da Srbija postane članica Unije, ali će pritom Srbija sačuvati svoj ponos. Sam ulazak u EU nije dovoljan, rekao je predsednik SNS i dodao da je važno poboljšati ekonomiju i omogućiti građanima bolji život.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Da li je moguce da ce za ovu DEBILCINU neko u Srbiji da glasa?

Ja mislim da Nikolic smatra da su svi Srbi nista ne znaju o politici i zivotu.

Odavno nesto naivnije i gluplje nisam procitao!

To sto on ovde rece moze se nazvati POPULISTICKI DILETANTIZAM!
:dash:
 
Poslednja izmena:
Međunarodni Radio Srbija - Pre 24 sata

Predsednik Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da bogataši koji su zaradili novac u Srbiji treba da pomognu narodu koji teško živi. Nikolić je na skupu SNS povodom dve godine od osnivanja partije rekao da će naprednjaci, kada dođu na vlast, preispitati privatizaciju i poništiti one prodaje za koje se dokaže da su bile nezakonite. Govoreći o odnosima sa EU, Nikolić je dodao da će učiniti sve da Srbija postane članica Unije, ali će pritom Srbija sačuvati svoj ponos. Sam ulazak u EU nije dovoljan, rekao je predsednik SNS i dodao da je važno poboljšati ekonomiju i omogućiti građanima bolji život.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Da li je moguce da ce za ovu DEBILCINU neko u Srbiji da glasa?

Ja mislim da Nikolic smatra da su svi Srbi nista ne znaju o politici i zivotu.

Odavno nesto naivnije i gluplje nisam procitao!

To sto on ovde rece moze se nazvati POPULISTICKI DILETANTIZAM!
:dash:

.......опрости али то исто је пришао и тадић.......у пар наврата.
 
Жене?
Па нема ни једне жене преЦеднице странке (осим Маје) која би могла да постане председнички кандидат............реалност.

Radikali će sasvim sigurno da stave ženskog kandidata iako je predsednik stranke muško.
Za druge ne verujem ali nikad se ne zna.
 
Pa ako je to ISTO pricao i Tadic - zasto ga onda menjati za Nikolica? :think:

Не знам.........нисам гласао за тому....али можда зато што ће му требати мало више времена да узурпира власт као Борис, а то време је за народ чист предах.......
 

Back
Top