Prebijen sin Voje Brajovića

Meni nije jasno da li si ti stvarno pol:muški?
Imaš li ti mudda? Je si li se nekad potukao u životu? O kakvim rigoroznim kaznama ti pišeš? Zbog čega? Momci dobacivali devojkama, tetovirani bilder "štitio" devojke i popio batine (i to ne neke strašne) Momci koje ti hoćeš da "rigorozno "kažnjavaš su bili čak i fini prema njemu. Oni su pokazali to čojstvo o kome ti pričaš, jer junaštvo je zaštititi sebe od drugih, a čojstvo je zaštititi druge od sebe. Kad su ga srušili mogli su ga izlomiti i unakaziti, a nisu. Koliko je tražio toliko je i dobio. :klap:

Da li su moj pol i moj staž sa uličnim tučama bitni za ovu temu?
Svrati kod sudije za prekršaje i raspitaj se kakve kazne zakon određuje za ovakve napade.
Da li si ti bio među tim momcima kad znaš tačno šta su oni rekli i uradili?
Kao što vidim poznato ti je šta su čojstvo i junaštvo. Sad još samo da shvatiš ta značenja.
Oni su prekršili zakon i zbog toga treba da odgovaraju. Tu sve rasprave počinju i završavaju.
 
Da li su moj pol i moj staž sa uličnim tučama bitni za ovu temu?
Svrati kod sudije za prekršaje i raspitaj se kakve kazne zakon određuje za ovakve napade.
Da li si ti bio među tim momcima kad znaš tačno šta su oni rekli i uradili?
Kao što vidim poznato ti je šta su čojstvo i junaštvo. Sad još samo da shvatiš ta značenja.
Oni su prekršili zakon i zbog toga treba da odgovaraju. Tu sve rasprave počinju i završavaju.

Zakon koji se (ne)sprovodi kod nas je GLUPOST. Oćeš da ti citiram KZ (znam ga napamet) Pogledaj samo jednu glupost ako svoju ženu verbalno napadneš (oteraš rečima u pizzdu materinu) to je krivično delo Nasilje u porodici (minimum 3 meseca robije) ako nekoj ženi u parku otmeš torbicu i išamaraš je (bez nanošenja većih povreda) a u njenoj torbici je manja vrednost od 15 000 din., čak i ako te uhvate ne ogdovaraš krivično nego samo prekršajno, jer krivična ne može da se podnese ispod ove svote. Dalje ne davanje alimentacije je Krivično, tuča u kafani (opet bez većih rana) je remećenje javnog reda tj. prekršajno itd...:rtfm:
 
A zasto bi nekome uopste palo na pamet da dobacuje devojkama i jos da nastavlja sa provokacijama ako vidi da nisu zainteresovane?Ako je decko krupan i istetoviran to ne mora da znaci da je siledzija i da mu to daje opravdanje da se upusti u tucu kako neki ovde shvataju.Pravilno je postupio kada je krenuo po obezbedjenje jer su neki tako gubili zivote zato sto su se kacili sa huliganima koji imaju problem sami sa sobom pa se iskaljavaju na drugima.Zapanjila sam se sto vidim da neki ovde brane te napadace:eek:
 
:hahaha:tek bi onda pokazali kolko ste jaki..e sta tek srbijicu ceka kukala vam majka

Mlad si ti i zelen pravo june :hahaha:
Ja se sećam vremena u jednom gradu kad su SVI nosili dugo oružje (automate, mitraljeze...) Tad je policijska služba bila potpuno ukinuta i policija je išla na front :mrgreen: Za te nekolike godine, NIJE bilo većih krađa, tuča, silovanja itd...Istina bilo je sporadičnih slučajeva ali ni 5% od uobičajenih.
Da li bi ti napao tipa koji ima M84 u ruci? Da li bi mu obijao kola? Da li bi mu silovao ženu? Da li bi se potukao u kafani u kojoj SVI imaju automat u krilu? Međutim, iako neočekivano nije bilo ni nekih velikih žrtava, dva slučaja samoranjavanja, dva ubistva iz nehata, tri žene ranjene u noge (zbog preljube) i jedno ranjavanje u nogu prilikom pokušaja krađe (za 3 god.) :klap::klap::klap:
 
To što si ti x puta dobijao batine koje si možda i zaslužio ne znači da sad svako mora da dobije batine po defaultu. Normalno je što je pokušao da zaštiti devojke koje su bile u njegovom društvu, svako bi to uraduio, pa i ti.

Tebi ništa ne valja, prvo ti ne valja što je hteo da zaštiti devojke pa je ispao "nindža kornjača" a posle ti ne valja što je zvao obezbeđenje jer je ispao "picckica". Znači po tebi je u svakom slučaju zaslužio batine ma kako da se poneo u toj situaciji.



Ova vest NIJE na naslovnoj strani Blica. A mediji svakodnevno pišu o sličnim incidentima. A ta tolerancija na nasilje je veoma loša i štetna po naše društvo, možda čak i više od samog nasilničkog ponašanja bagre i huligana. To što su i drugi "fasovali" šamar ili batine nije nikakvo opravdanje, izgovor ili uteha za bilo šta i nije normalan način ponašanja. Treba da budemo mnogo civilizovaniji i kulturniji a ne da tolerišemo i primenjujemo bilo kakve vidove nasilja.

Јел ти то мене захебаваш, јел имаш Блиц (који ја купујем свако јутро) у рукама!
 
Mlad si ti i zelen pravo june :hahaha:
Ja se sećam vremena u jednom gradu kad su SVI nosili dugo oružje (automate, mitraljeze...) Tad je policijska služba bila potpuno ukinuta i policija je išla na front :mrgreen: Za te nekolike godine, NIJE bilo većih krađa, tuča, silovanja itd...Istina bilo je sporadičnih slučajeva ali ni 5% od uobičajenih.
Da li bi ti napao tipa koji ima M84 u ruci? Da li bi mu obijao kola? Da li bi mu silovao ženu? Da li bi se potukao u kafani u kojoj SVI imaju automat u krilu? Međutim, iako neočekivano nije bilo ni nekih velikih žrtava, dva slučaja samoranjavanja, dva ubistva iz nehata, tri žene ranjene u noge (zbog preljube) i jedno ranjavanje u nogu prilikom pokušaja krađe (za 3 god.) :klap::klap::klap:

pa da oko za oko,zub za zub,ajmo svi u kameno doba.:klap:
 
A zasto bi nekome uopste palo na pamet da dobacuje devojkama i jos da nastavlja sa provokacijama ako vidi da nisu zainteresovane?Ako je decko krupan i istetoviran to ne mora da znaci da je siledzija i da mu to daje opravdanje da se upusti u tucu kako neki ovde shvataju.Pravilno je postupio kada je krenuo po obezbedjenje jer su neki tako gubili zivote zato sto su se kacili sa huliganima koji imaju problem sami sa sobom pa se iskaljavaju na drugima.Zapanjila sam se sto vidim da neki ovde brane te napadace:eek:

TI SI CURICA TI TO NE RAZUMEŠ :mrgreen:

p.s. to su muške stvari, oni uvek mere čija piša je duža. :rumenko:
 
Zakon koji se (ne)sprovodi kod nas je GLUPOST.

Ako zakon nije dobar, treba da ga menjamo. Ali ovakav, kakav jeste moramo da poštujemo do njegove promene. Ostalo je anarhija.
I kakve god izmene zakona da usvojimo, opet po pitanju ove teme sve ostaje isto - nasilnike treba kazniti. One koji ih podržavaju treba osuditi (ne zakonski, već mislim na moralnu osudu).
Što se tiče tvoje opaske da treba dati dozvole za nošenje oružja, slažem se sa tobom. Ali uz mali dodatak. Uz rigorozne psihičke testove i provere sposobnosti sa rukovanjem. To uključuje i časove u streljani. Te kontorole moraju da budu daleko ozbiljnije od onih za polaganje vozačkog ispita ili usvajanje dece, npr.
Imao sam prilike da svašta gledam u streljanama, i to od strane "stručnih" osoba.
 
uvek ces naci nekoga cija ce biti duza,na kraju ces nahebati zbog toga,mesto da si zadovoljan sobom i svojim kvalitetima,a ne da se ubijate zbog gluposti kao da imate milion zivota

Ovo što si napisala je istina, ali ima u tome jedna pogreška. Život je sam po sebi pokvarljiva potrošna roba. Nemamo milion života (ili možda imamo, pitaj Budiste:mrgreen:) ali baš zbog toga, da li čitav taj svoj jedini život da proživimo kao crvi? Neko, zato što mu je tata u pljačkaškoj Tadićevoj ekipi šeta 5 fufa, vozi BMW i zapišava ove oko sebe. Ostali treba da mu se klanjaju i da ga ljube u ruku. Zašto? Nekad su verovali da tako treba zato što su prinčevi bili "plave" krvi, danas niko ne veruje u to. Svi hoće da provere boju krvi takvih tipova (i to bukvalno) :whistling:
 
Kakve veze ima Vukota Brajovic sa politikom?

Нема, али се СЛУЧАЈ жели ставити у контекст!
Ја потписујем да је барем пет клинаца по школама данас фасовало десет пута горе батине, али то неће стићи до новина или ТВ-а (осим ако неко не погине), али ово је за НАСЛОВНИЦУ!:dash: Нико (или бар огромна већина) не спори да се са силеџијама треба најжустрије обрачунати, али не тако што ће сорошеви медији да грме на сва звона, Срби су насилници, ратни злочинци, убице.......све их је Хитлер правио, већ одлучном акцијом за то надлежних органа, који ће нас по обављеном послу обавестити о резултатима свога рада - за пример другима! Овако само подстичу гомиле клинаца, да и они ураде овако нешто да би изашли на насловној страни (јел се сећа неко деведесетих?)!
 
A zasto bi nekome uopste palo na pamet da dobacuje devojkama i jos da nastavlja sa provokacijama ako vidi da nisu zainteresovane?Ako je decko krupan i istetoviran to ne mora da znaci da je siledzija i da mu to daje opravdanje da se upusti u tucu kako neki ovde shvataju.Pravilno je postupio kada je krenuo po obezbedjenje jer su neki tako gubili zivote zato sto su se kacili sa huliganima koji imaju problem sami sa sobom pa se iskaljavaju na drugima.Zapanjila sam se sto vidim da neki ovde brane te napadace:eek:

Ekserčići, kojekakvi opijati itd čine čuda. Mladi Brajović očigledno nije vičan 'pesničkim' obračunima već je, eto, lepo građen i fin momak koji je pokušao da dozove obezbeđenje i tu pogrešio jer je 'zaboravio' na momke kojima je okrenuo leđa, a ovi ga zaskočili i nalupali. na žalost ovo je u prirodi velikog broja ljudi, ko zna od kada, zabog takvih stvari je nastao bon ton, jer nije to samo pravilnik o lepom, nego i o sigurnom ponašanju i datira iz vremena kada su muškarci u glavnom lično naoružanje nosili sa sobom, a potezanjem istog je značilo samo jedno - upotreba istog.... Da ne dužim priču, nije trebao da okreće leđa i na žalost trebao je biti spreman na ovakve stvari. Kada policija počne da radi svoj posao umesto da 'prave kombinacije' oko registracija vozila i vaćarenja vozača te pojave će se drastično smanjiti, a naročito ako policija bude malo slobodnija oko upotrebe oružja.
 
Napad huligana ispred bioskopa u „Delta sitiju“
Sin Voje Brajovića brutalno pretučen
Autor: Ž. Jevtić i ekpa „ Blica“ | 12.10.2009. - 05:00

pretukli-ga-ver.jpg


http://www.blic.rs/hronika.php?id=115097

.

Ja kad vidim ovakve siladzije , ja pognem glavi i pokusam da prdjem na drugu stranu ulice .

Hebi ga , od ovakvih je posteng coveka strah . :mrgreen:

Salu na stranu . Daklem , nisam pristalica da se bio ko bije .
E sad , mozda su ga prebili cisto onako , a ne zbog njegovog oca , koji je ortodoksni ********* , profesionalni Crniogorac , srbomrzitelj i stetocina prekselans , ( sve to nije opravdanje da mu biju sina ) .

Mozda je slucani uzorak koji je dobio batine .
Batinase u aps , al ne zbog voje , nego zbog napada .
 
Poslednja izmena:
Нема, али се СЛУЧАЈ жели ставити у контекст!
Ја потписујем да је барем пет клинаца по школама данас фасовало десет пута горе батине, али то неће стићи до новина или ТВ-а (осим ако неко не погине), али ово је за НАСЛОВНИЦУ!:dash:

Upravo tako.

Da je n.pr sin nekog radnika to bi bila neka 10-ta vest, negde u zapecku..Ovako, ipak je, jel' te u pitanju sin Voje Brajovica pa je to 'skandalozno' i ceo 'demokratski' svet se sablaznjava i jako je potresen..
Da li bi tako bilo da je neki nazovi obican mladic pretucen..
:roll:
 
Ekserčići, kojekakvi opijati itd čine čuda. Mladi Brajović očigledno nije vičan 'pesničkim' obračunima već je, eto, lepo građen i fin momak koji je pokušao da dozove obezbeđenje i tu pogrešio jer je 'zaboravio' na momke kojima je okrenuo leđa, a ovi ga zaskočili i nalupali. na žalost ovo je u prirodi velikog broja ljudi, ko zna od kada, zabog takvih stvari je nastao bon ton, jer nije to samo pravilnik o lepom, nego i o sigurnom ponašanju i datira iz vremena kada su muškarci u glavnom lično naoružanje nosili sa sobom, a potezanjem istog je značilo samo jedno - upotreba istog.... Da ne dužim priču, nije trebao da okreće leđa i na žalost trebao je biti spreman na ovakve stvari. Kada policija počne da radi svoj posao umesto da 'prave kombinacije' oko registracija vozila i vaćarenja vozača te pojave će se drastično smanjiti, a naročito ako policija bude malo slobodnija oko upotrebe oružja.

Е брате све све али ово са оружјем!:dash: Па шта јел треба да пуцају без упозорења! Оружје је последња мера, која се примењује. Не можеш да убијеш некога, зато што је неком лупио два шамара, него лепо на мардељ 6 месеци - мало на њивицу, па опет колико год треба!
 
Mlad si ti i zelen pravo june :hahaha:
Ja se sećam vremena u jednom gradu kad su SVI nosili dugo oružje (automate, mitraljeze...) Tad je policijska služba bila potpuno ukinuta i policija je išla na front :mrgreen: Za te nekolike godine, NIJE bilo većih krađa, tuča, silovanja itd...Istina bilo je sporadičnih slučajeva ali ni 5% od uobičajenih.
Da li bi ti napao tipa koji ima M84 u ruci? Da li bi mu obijao kola? Da li bi mu silovao ženu? Da li bi se potukao u kafani u kojoj SVI imaju automat u krilu? Međutim, iako neočekivano nije bilo ni nekih velikih žrtava, dva slučaja samoranjavanja, dva ubistva iz nehata, tri žene ranjene u noge (zbog preljube) i jedno ranjavanje u nogu prilikom pokušaja krađe (za 3 god.) :klap::klap::klap:

E bar kad su ti mama i tata kupili kompjuter vidi sta znaci na engleskom june:hahaha:i mojne mislis da tako mozes nekog verbalno spustis ispod sebe mnogo si nisko s ovim nebuloznim i nebitnim informacijama koje cine tvoju licnost;)
 
Ovo što si napisala je istina, ali ima u tome jedna pogreška. Život je sam po sebi pokvarljiva potrošna roba. Nemamo milion života (ili možda imamo, pitaj Budiste:mrgreen:) ali baš zbog toga, da li čitav taj svoj jedini život da proživimo kao crvi? Neko, zato što mu je tata u pljačkaškoj Tadićevoj ekipi šeta 5 fufa, vozi BMW i zapišava ove oko sebe. Ostali treba da mu se klanjaju i da ga ljube u ruku. Zašto? Nekad su verovali da tako treba zato što su prinčevi bili "plave" krvi, danas niko ne veruje u to. Svi hoće da provere boju krvi takvih tipova (i to bukvalno) :whistling:

razumem gnev,ljubomoru ali glupo je nekoga povredjivati zbog toga,nije on kriv sto se takav rodio,sto ima para,sto je mozda razmazen,nikome ne daje za pravo da proverava njegovu "krv".Uvek kazem da je izmedju glupog i dobrog mala razlika,ali bolje i to nego da ceo zivot nekoga nosim na dusi ili da taj neko sutra ima posledice zbog mene,a zasto?Samo zato sto mi se ne svidja njegov stav,sto ima love,ribe...ne znam ko je onda tu iskompleksiran i nezadovoljan svojim zivotom,pa napada one koji ih nisu povredili,ni njih ni nekog njima bliskog
 
Ja kad vidim ovakve siladzije , ja pognem glavi i pokusam da prdjem na drugu stranu ulice .

Hebi ga , od ovakvih je posteng coveka strah . :mrgreen:

Salu na stranu . Daklem , nisam pristalica da se bio ko bije .
E sad , mozda su ga prebili cisto onako , a ne zbog njegovog oca , koji je ortodoksni ********* , profesionalni Crniogoradc , srbomrzitelj i stetocina prekselans , ( sve to nije opravdanje da mu biju sina ) .

Mozda je slucani uzorak koji je dobio batine .
Batinase u aps , al ne zbog voje , nego zbog napada .
:ok:

Мада што га више гледам све више ме обузима утисак да се ипак мало преценио у тој одбрани девојака, а ови мамлази га онда колективно намлатили!
Овим никако не одобравам било чије малтретирање и пребијање!
 
To je obicna bagra koju treba istrebiti..da ne ide ulicom i gleda ko je kako obucen istetoviran i da drka na to sto on seta 5 riba..oni to ocigledno ne mogu pa im je zabava da prave sranja..inace obicno se krecu pichkice u grupama..kad su pojedinacno jako se slabo osecaju i ko misevi nigde ih nema..i ako mislis da je viteski izlaziti na fer s takvim probisvetima gresis..oni itekako nemaju muda za to..e zato se primenjuju drugacije metode dresure na njima

Upravo tako. To su sve picckice koje su jake samo kada su u grupi tj. kada deluju čoporativno i onda glume hrabrost tako što dobacuju devojkama na ulici. A kada dođu do 29. Novembra i kada policijski inspektori počnu da ih "ispituju suptilnim i nadasve demokratskim metodama" ima da kleče, mole i plaču i da viču u glas "Nisam ja, nisam ja, majke mi, on je" i da pokazuju na onog drugog.


..a vi prebijete petoricu iz zaebavanja kad vam nesto dobace na ulici il' vas mrko pogledaju?..i nepitate ocete jedan po jedan, nego se odma' zatrchite i naebete im se keve kevine?

BRAVO BRAVO BRAVO MAJSTORE ! :klap: :super: Ovu poruku treba uramiti. Dao bih ti 10 bona za ovo kada bih mogao ! Ti isti što ovde na forumu glume neku hrabrost ne samo da se ne bi bacili na petoricu "jakih momaka" nego bi se sklonili u stranu i pravili kao da se ništa ne dešava. A ovde šatro glume neko čojstvo i junaštvo !


Zar je moguće da neko ko ima preko dvadeset godina (i mnogo više, ako se uzme u obzir ovo pisanje) može ovako da (ne)razmišlja?!
Apsolutno je nebitno ko je dobio batine, čiji je sin i koliko su opasne povrede. Niko nema prava da se tako ponaša i mora da odgovara za svoje postupke. I to mora rigorozno da bude kažnjen, najviše što je moguće. Na žalost, ovde i ako se pokrene postupak, verovatno će ići u prekrašaje a ne krivicu. Takođe bi morala i odgovornost obezbeđenje da se utvrdi, jer se to ipak desilo u dobro obezbeđenom zatvorenom prostoru.
A ovakvi huligani će uvek posotjati dok je ovih drugih huligana, koji ih podržavaju.
Zar je moguće da bilo ko napiše da je Brajović sam tražio batine? I da nije trebao da zove obezbeđenje? Ovo napisano je možda čak i gore od samog čina koji se desio.
Šta se desilo sa ljudima? Gde je nestalo junaštvo i čojstvo?

Potpisujem. Nije u pitanju samo sin Voje Brajovića. Ovo može svakom da se desi i često se dešava, ovo je za svaku osudu, nasilju treba stati na put a tolerancija na nasilje je podjednako loša kao i nasilje. Šamari, pesnice i provokacije sigurno nisu normalni oblici ponašanja. Zato ove bitange treba da budu strogo kažnjene !
 
Е брате све све али ово са оружјем!:dash: Па шта јел треба да пуцају без упозорења! Оружје је последња мера, која се примењује. Не можеш да убијеш некога, зато што је неком лупио два шамара, него лепо на мардељ 6 месеци - мало на њивицу, па опет колико год треба!

Na žalost dotle smo došli.
 
A onda su mladići počeli da ga prozivaju, prete i dobacuju: „Nemoj da te izlupamo“. Brajović je krenuo ka obezbeđenju, ali su ga napadači oborili na pod i počeli da ga udaraju - kažu za „Blic“ u MUP Srbije.
Prema našim saznanjima, obesni mladići šutirali su Brajovića i udarali ga rukama. Pored Brajovića povređeni su i jedan mladić i devojka koji su se tu zatekli. Kako za „Blic“ nezvanično navode u Urgentnom centru, Brajović se za pomoć obratio oko 23 časa.
Sačuvaj bože,tako bih i ja reagovao...Ebeni šabani.
 
Upravo tako.

Da je n.pr sin nekog radnika to bi bila neka 10-ta vest, negde u zapecku..Ovako, ipak je, jel' te u pitanju sin Voje Brajovica pa je to 'skandalozno' i ceo 'demokratski' svet se sablaznjava i jako je potresen..
Da li bi tako bilo da je neki nazovi obican mladic pretucen..
:roll:

Ne bi i ne treba da bude posto nikoga ne zanima neko nepoznat i takve informacije o nepoznatima ne dolaze do medija+se ne sazna pravi razlog i obe strane price ko je i zbog cega poceo i zavrsio tucu..da bi se kao ugledali i osudili primer i treba na uzorima iz javnog zivota
 

Back
Top