Prebijen australijski turista na Kalemegdanu

cekaj...a kad ti vredjas druge, nikom nista.
mislis tvoja tema, pa ti se moze...:)
citiram te:

"..sta da ti radim kad si se sama nasla medju kretenima....."

"da ste vi ljlanke nekad krocile u bg moizda bi vam bilo malo lakse"

Pa sam uvodni post joj je vredjanje.....A i ovo ljanke....a garant njeni iz neke vukoje-bine sisli u BG i sad je ona kao neka Beogradjanka :hahaha:
 
pravo da ti kazem nemam bas lepo misljenje o b92......sve vise srbi postaju agresivni....pazi za zadnji nedelju dana sta se deslio ....engez slucajno ranjen.....devojka slucajno ranjena....prebijen francuz....napadnut australijanac.....izbodena trudnica.....ljudi su podivljali.....ceo grad je u grafitima koji pozivaju na nasilje.......ca crkva umesto da poziva na razum i mir....sta radi......
jel to rade amerikanci ili srbi.....
 
ne..opet nisi ukapirala :roll:
ne mozes da ukapiras da je tvoj uvodni post vredjanje,
to sam rekla,
a odakle si sisla me ne zanima.
jednostavno prestani da mi se obracas.......
ignorisi me...nemoj da citas sta pisem......
ti mi sigurno neces otvoriti oci......
i opet kazem....tvoj problem je sto si se nasla u uvodnom postu i sto te pogadja......
 
Poslednja izmena:
pravo da ti kazem nemam bas lepo misljenje o b92......sve vise srbi postaju agresivni....pazi za zadnji nedelju dana sta se deslio ....engez slucajno ranjen.....devojka slucajno ranjena....prebijen francuz....napadnut australijanac.....izbodena trudnica.....ljudi su podivljali.....ceo grad je u grafitima koji pozivaju na nasilje.......ca crkva umesto da poziva na razum i mir....sta radi......
jel to rade amerikanci ili srbi.....

Pa malo idi na neke americke online vesti pa da vidis sta je agresija i sta se tek tamo radi.

A da li narod postaje agresivniji??? Pa to je i logicno...sve je veca beda,nezadovoljstvo,frustriranost ljudi......sve to zahvaljujuci DOS rezimu.......
 
mene na zanima amerika ja zivim ovde.....
izvini kad je kod nas sve cvetalo......beda je zadnih dvadeset godina.....

Jeste ali ne ovolika......jos sto je najgore sada vise ni nade nema....pre recimo 15-ak godina je bilo.....ovi sa demokratijom su svaku nadu ubili......I sad imas mlade generacije kojima je muka od lopova i njihove dece koja se ku-rce u skupim kolima po BGD-u i fensi splavovima dok oni jedva sastavljaju kraj sa krajem.....samo kazem zalosno je sto strance diraju treba da krenu da mlate olos koji se vozi u dzipovima,BMW-ima,Mercedesima ..i sl.
 
Jeste ali ne ovolika......jos sto je najgore sada vise ni nade nema....pre recimo 15-ak godina je bilo.....ovi sa demokratijom su svaku nadu ubili......I sad imas mlade generacije kojima je muka od lopova i njihove dece koja se ku-rce u skupim kolima po BGD-u i fensi splavovima dok oni jedva sastavljaju kraj sa krajem.....samo kazem zalosno je sto strance diraju treba da krenu da mlate olos koji se vozi u dzipovima,BMW-ima,Mercedesima ..i sl.
ma mi nismo ni videli demokratiju.....
ne teba da se biju nego samo treba da se proverava poreklo imovine.......to su sve snalazljivi ljudi koji su lepo koristili ratove i slobin razim......
 
Samo sloga Srbina spasava - zapamtite to kad budete se svadjali iduci put :)

Inace Beograd je velegrad i naravno sve posebne i zeljne licnog izkazivanja osobe kao nap. homoseksualci, tranvestiti, stranci, umetnici, posebnezi u svakom pogledu uvek jure u glavne gradove - naravno da takve situacije dovode do toga da se medju BGD stvara nezaovoljstvo i nestrpljenje.
Al polako ce se ljudi na sve prilagoditi i niko vise nikog nece ni zapaziti.
Ja razumem da se dese u dvomilijonskom gradu tucnjave napadi pljacke - al treba da svako da bude svesan da svaki stranac koji bude nezadovoljan i kojemu bude sta falilo ima da doprinese ka slaboj reklami na razne nacine posledicno i na gospodarsku rast Srbije.
A na upravi Srbije je da poveca nadzor u obliku policije, vojske, zandara koji pridonesu ka redu i disciplini i niko od nas nemoze povodom toga nista uciniti jer vecina se i tako samo bori da prezivi u surovom uvek zivom Beogradu.
 

Back
Top