Prebacivanje sa benzina na plin

Da i majstor je bio zacudjen da nema tog pokazivaca jer na nekim modelima citroena ga ima.
Video je preko klima uredjaja da termostat nije problem (to sto je meni klima tad slabije radila je moguce i zbog hladnoce koja je tad dok sam vozila bila napolju, oko 0).
Kaze da je najverovatnije problem sa samim plinom tj sa tim rasprsivacem.
Najlakse mi je da ga jednostavno vise ne koristim.
Odavno razmisljam da maknem sekvent.
Jeste da je jeftinije ali pri duzim voznjama ne trosi ni benzina mnogo uopste, cak smesno kolko malo trosi kad se pusti.

Da i majstor je bio zacudjen da nema tog pokazivaca jer na nekim modelima citroena ga ima.
Video je preko klima uredjaja da termostat nije problem (to sto je meni klima tad slabije radila je moguce i zbog hladnoce koja je tad dok sam vozila bila napolju, oko 0).
Kaze da je najverovatnije problem sa samim plinom tj sa tim rasprsivacem.
Najlakse mi je da ga jednostavno vise ne koristim.
Odavno razmisljam da maknem sekvent.
Jeste da je jeftinije ali pri duzim voznjama ne trosi ni benzina mnogo uopste, cak smesno kolko malo trosi kad se pusti.
Klima samo hladi, ne greje.

Ako je jeftin akumjlator kao mustang recimo koji imamo u ladi, jednom u 3-4 meseca ga prekontrolišem nivo elektrolita, premerim unimerom idopunim punjačem. Evo traje 6 god. Prethodni isti takav riknuo posle god dana. U mom autu imam plavi boš radi po 8 god bez ikakve kontrole.

Ne treba ti punjač.

Back